Skocz do zawartości
Wasekkk

Sprzedam Tanio Skrypty - Rapid Script , Sms Host ...

Polecane posty

Witam mam na sprzedarz kilka skryptow odkupilem je za 40 zl, poniewarz chcialem zalozyc firme hostingowa lecz nie wypalila w sklad wchodza

 

-Rapid Script

-Sms Hosting ( Hosting za SMS)

-Panel do gier No Freezy

-Caly portal Lider Host teraz jest pro-serwer.com posiadam takowy skrypt

-i wiele innych

 

Zainteresowanych prosze o kontakt na gg:5072233 lub PM

 

Cena - 10-15 zl za 1 skrypt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz podrzucić demo na PW??

 

Oraz czy posiadasz prawo do dalszej odsprzedaży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te skrypty lata po sieci juz od roku, a w plikach jest plik licencja i pisze ze mozna je dalej modyfikowac i odpsrzedawac wiec chyba moge je sprzedac, tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też proszę dema ;)

 

Posiadam wszystkie te skrypty, które wymieniłeś (prawdopodobnie) i w pliku "licencja.txt" nie doczytałem się fragmentu o dalszej sprzedaży ;) Mało tego, gdy odsprzedawałem swoją licencję skrypty hosting za sms, musiałem pierw skontaktować się z autorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden ze skryptów jest klonem Pro-serwer.com. Na pewno masz prawa do dalszej sprzedaży tych skryptów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden ze skryptów jest klonem Pro-serwer.com. Na pewno masz prawa do dalszej sprzedaży tych skryptów?

 

Skrypt jest własnością Kamila L. który mi go odsprzedał. Zapłaciłem temu gościowi 50zł więcej za projekt psd, którego nie otrzymałem i za prawa dalszej odsprzedaży. Skryptu nie rozpowszechniam, bo nie chcę mieć kłopotów - chyba każdy zna Pana Kamila? ;)

 

Co do tematy, wątpię żeby Wasekkk miał prawa do odsprzedaży tego skryptu, ponieważ na allegro sprzedawane były pojedyncze licencje, bodajże po 20-25zł.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiedzialem ze to jest twoj lay, takze pro-serwer nie jest na sprzedarz. Jak kupywalem to powiedziano mi ze moge sobie dalej odsprzedawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiedzialem ze to jest twoj lay, takze pro-serwer nie jest na sprzedarz. Jak kupywalem to powiedziano mi ze moge sobie dalej odsprzedawac.

 

Nie twierdzę, że to tylko mój layout. Był przecież sprzedawany na Allegro. Ja tylko dopłaciłem 50zł by móc go później odsprzedawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie jak ja go kupywalem to tez mi typek powiedzial ze jest jego autorem i moge sobie go dalej odsprzedac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z typkiem i powiedział, że skrypt pro-serwer sprzeda za 30zł razem z wyglądem i mogę robić wszystko co z nim chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie kręcicie biznesy - odsprzedajecie nie wiadomo co, na nie wiadomo jakiej podstawie (no bo to, że jakiś tam typek coś tam powiedział że coś to IMO nie jest poważna podstawa), a później w razie czego płaczecie na forum, jak to was XYZ wydymał.

 

Ludzie! Takie sprawy to dla ochrony własnego tyłka to tylko PISEMNIE się załatwia!

 

Swoją drogą - ja bym nie kupił do korporacyjno-produkcyjnego działania nic, co nie dawało by mi jakichś pisemnych, bardziej lub mniej szczegółowych gwarancji, co ja z tym mogę, czego nie mogę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

 

 

 

 

Kazdy skrypt ma cene 6 zl, pilnie kaska potrzebna zapraszam

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

up@

 

 

 

 

sprzedam kazdy skrypt za doladowanie w orange za 10 zl gg:5072233

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×