Skocz do zawartości
Gość pomoc.WHT

pomoc.WHT wita użytkowników forum

Polecane posty

Ten cloaking zwiększył ruch o 30% w miesiąc, niestety po ostatnich zmianach już nie działa.
Cieszcie się że nie dostaliście filtra za to, zamiast marudzić że przestało działać ;>

 

W każdym razie do pomysłu podchodzę neutralnie, już nie mam chęci przejmować się tym, znów robicie co chcecie nie pytając nikogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem aktywny i:

a ) nie gadam ze sobą od jakiegoś czasu, bo lekarz powiedział, że to nienormalne jest,

b ) nie krytykuję co popadnie, tylko tych, co podpadną, szczególnie nie znoszę głupoty,

c ) nie reklamuję swoich usług, bo nie działam w hostingu,

więc proszę mnie nie wrzucać do jednego wora z jakimiś wyimaginowanymi "innymi" :P

 

W pierwszym momencie nie byłem przekonany, czy to nie jakiś żart któregoś z użyszkodników. Teraz, kiedy już wiadomo o co chodzi, jestem zdania, że powinniśmy wszyscy dać temu użytkownikowi szansę na wykazanie się swoimi umiejętnościami. Niektórzy i tak będą się do chłopaka o wszystko przypieprzać - takie to już forum, ale może to i dobrze, albo się zahartuje i będzie przydatny, albo wymięknie i pomysł zdechnie. Tak czy siak, potrzeba na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomek widzę że trochę się zdziwiłeś w sumie to cała administracja.

To oczywiste że użytkownicy niezbyt zaakceptowali to, gdyż miało być X a wyszło Y o którym nikt się nie spodziewał...

 

Ostatnio nic 'konkretnego' niestety nie wprowadziliście co miałoby zachęcić użytkownika.

Non stop tylko widzę wprowadzanie takich rzeczy jak 'kosmetyka' oraz 'płatne moduły' co zazwyczaj nie jest głównym priorytetem dla użytkownika a raczej dla firm. (Znaczy się bardziej to drugie...)

W zasadzie od roku albo może i nawet wiecej lub też i krócej to zalezy jak to dana osoba odbiera lecz uważa że tutaj nic już konkretnego nie ma, są same 'bzdury' same 'spamy' i wiecznie kłótnie...

 

W zasadzie przemyślcie to i zróbcie w końcu to o co wasz proszą użytkownicy a nie to co raczej wam się widzi.

Oczywiście takie jest moje zdanie...

 

Więcej nie będe się rozpisywać gdyż każdy ma swoje zdanie :)

 

Pozdrawiam

Edytowano przez KtosiK (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

d.v wiesz, że to było generalizowanie. Fakt, może trochę przesadziłem.

 

KtosiK autentycznie jedyne propozycje jakie padły to wiki i faq. Te rzeczy nie przywrócą magicznie ruchu na forum (nowych tematów, wypowiedzi itd.).

 

Jeśli macie pomysły, które faktycznie forum ożywią to zawsze chętnie słuchamy.

 

Natomiast co do tego słuchania - pytanie o zdanie. Ostatnio pojawiły się tematy np. o weryfikacje opinii co bardzo się przydało. Natomiast robimy jak Steve Jobs - wdrażamy coś co uważamy, że się sprawdzi.

 

Z jednej strony użytkownicy szukają opinii, z drugiej firmy chcą się reklamować z trzeciej "power userzy" chcą sobie pogadać. Trzeba to jakoś pogodzić.

 

Idealnym przykładem są tematy w dziale prośby - już nie ma żadnych normalnie poleconych firm, wszystko to albo oficjalne konta, albo powiązane i dziwić się, że nie ma nowych tematów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z KtosiKiem. Jestem nowym użytkownikiem ( 2 miesiące) i widzę tylko spam i kłótnie. Z komputerami mam do czynienia od 20 lat i przyszedłem tutaj po fachową wiedzę. Zaglądam tutaj nadal bo nie ma dzieciarni i czasem kafi czy d.v napiszą coś ciekawego. Moja sugestia to nie wprowadzać nowych bajerów tylko ograniczyć spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KtosiK autentycznie jedyne propozycje jakie padły to wiki i faq. Te rzeczy nie przywrócą magicznie ruchu na forum (nowych tematów, wypowiedzi itd.).

 

Dlaczego nie?? Takie wiki czy mini howtoforge to by była piekna spraw i sądze że niejeden by czesto do tego zaglądał.

 

Wystarczy spojrzeć tylko ile osób dopiero stawia nowe kroki na vps-ach - taki cykl poradników jak u bluemana czy mekk pomógłby wszystkim, a aktywni uzytkownicy mogli by wytknąć błędy bądź tez go stale rozwijać.

Wystarczy rzucić ogólny opis i poprosić o rozwinięcie niektórych spraw - znajdą się pewnie ludzie którzy pomogą to stworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Marku wiki i faq jak najbardziej, sam chętnie bym poczytał, ale żeby to miało sens to na starcie potrzeba kilkanaście artykułów/porad i ludzi, którzy będą to pisać, żeby się rozwijało. W przeciwnym razie zgadzam się z Bartkiem, że to bez sensu jest bo nie wypali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzebracki

Ja osobiście nie jestem przekonany do tej pomocy. Personalnie nie chce oceniać.

Czas pokaże.

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marku wiki i faq jak najbardziej, sam chętnie bym poczytał, ale żeby to miało sens to na starcie potrzeba kilkanaście artykułów/porad i ludzi, którzy będą to pisać, żeby się rozwijało. W przeciwnym razie zgadzam się z Bartkiem, że to bez sensu jest bo nie wypali

To może niech owy "pomoc.WHT" je... napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc.WHT

Witam,

 

jako, że szefostwo nakazało napisać mi więcej o sobie także chciałbym poinformować, że nazywam się Paweł :)

Od jakiegoś czasu jestem stażystą w firmie Bartosz Gadzimski "Fobi". Po kilku komentarzach w tym temacie, nie ukrywam, że ciężko

będzie mi wykonywać powierzone mi obowiązki.

 

Na początku, gdy otrzymałem propozycję prowadzenia tego profilu myślałem, że użytkownicy będą zadowoleni z pojawienia

się kogos takiego na forum. Jak pokazują powyższe posty jest zupełnie odwrotnie.

 

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko poprosić o wyrozumiałość :)

 

Pozdrawiam,

Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

To tak zawsze .... Ludzie muszą ponarzekać, ale z czasem im przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Może nie tyle co przejdzie co się człowiek dostosuje do sytuacji na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzebracki

Witam,

 

jako, że szefostwo nakazało napisać mi więcej o sobie także chciałbym poinformować, że nazywam się Paweł :)

Od jakiegoś czasu jestem stażystą w firmie Bartosz Gadzimski "Fobi". Po kilku komentarzach w tym temacie, nie ukrywam, że ciężko

będzie mi wykonywać powierzone mi obowiązki.

 

Na początku, gdy otrzymałem propozycję prowadzenia tego profilu myślałem, że użytkownicy będą zadowoleni z pojawienia

się kogos takiego na forum. Jak pokazują powyższe posty jest zupełnie odwrotnie.

 

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko poprosić o wyrozumiałość :)

 

Pozdrawiam,

Paweł

 

Ciekawe jak bedzie wygladać twoja dalsza egzytencja tutaj jak się tobie staż skończy (a to jest nie uniknione :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc.WHT

Odpowiedź na to pytanie będzie mogło udzielić tylko i wyłącznie szefostwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KtosiK autentycznie jedyne propozycje jakie padły to wiki i faq. Te rzeczy nie przywrócą magicznie ruchu na forum (nowych tematów, wypowiedzi itd.).

 

Zróbcie porządek z blogami - to co jest teraz nie zachęca ani do czytania, ani do pisania. Firmy chcące lansować się na forum mogłyby być zainteresowanie wnoszeniem od siebie jakiejś treści, mogłoby to częściowo załatwić kwestię howto. Gdyby wszystkie wpisy były otagowane, podzielone na tej podstawie na kategorie, łatwo dało się je przeglądać, to na pewno każdy znalazłby coś do poczytania dla siebie. Jeżeli będą czytelnicy i będzie dla kogo to pisać to chętni do do pisania też się znajdą.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc.WHT

Moim zadaniem nie jest zastępowanie użytkowników (mijałoby się to w ogóle z ideą forum), a udzielanie

pomocy w tematach, które są bez jakiejkolwiek reakcji użytkowników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Moim zadaniem nie jest zastępowanie użytkowników

 

Ale głównie taki to ma cel... Stworzenie wirtualnego konta z którego będzie korzystać X osób, wykonując czynności należące do zwykłego usera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc.WHT

Chodzi tu bardziej o tematy, które zostają całkowicie bez żadnej odpowiedzi. Przeglądając stare tematy można zauważyć kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No to można jeszcze zrobić dział PORADNIKI w którym będą tematy z trafnymi odpowiedziami (podklejone).

 

Np. Jak zainstalować APACHE SQL FTP MAIL

 

:D

 

Bo wielu błądzi a do szukajki za daleko :D

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Co z pomocą WHT? Bo jakoś jej nie widać teraz na forum. Czy to kwestia jakiegoś urlopu tongue.gif?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Co z pomocą WHT? Bo jakoś jej nie widać teraz na forum. Czy to kwestia jakiegoś urlopu tongue.gif?

 

Coś się urlop strasznie przedłużył :D

 

A nrm się męczy z dyskami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jak dla mnie jedno i drugie jest niewypałem :)

 

Jak ktoś chce mieć dobrze zrobione to zleci to profesjonalnej firmie a nie jakiemuś pomocnikowi lub administratorowi forumowemu (bo tak jest postrzegane jedno i drugie) forum powino być forum a nie miejscem gdzie się konfiguruje coś za kase... Po to są rozwiązania firmowe i polecane osoby na forum aby nie robić tego przez WHT.

 

Jeszcze nie długo będzie zakaz polecania osób które mogą pomóc (typu: Napisz do Miłosza on ci to tanio zrobi) bo WHT zrobi sobie monopol na darmową pomoc Pawła pomocnika a jak on nie będzie mógł pomóc to będzie trzeba kupić płatną usługę WHT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce mieć dobrze zrobione to zleci to profesjonalnej firmie a nie jakiemuś pomocnikowi lub administratorowi forumowemu (bo tak jest postrzegane jedno i drugie) forum powino być forum a nie miejscem gdzie się konfiguruje coś za kase... Po to są rozwiązania firmowe i polecane osoby na forum aby nie robić tego przez WHT.

 

Jeszcze nie długo będzie zakaz polecania osób które mogą pomóc (typu: Napisz do Miłosza on ci to tanio zrobi) bo WHT zrobi sobie monopol na darmową pomoc Pawła pomocnika a jak on nie będzie mógł pomóc to będzie trzeba kupić płatną usługę WHT :)

A czytałeś co pisałem??? Usługi WHT są przeznaczone tylko dla 3, dużych podmiotów + pisałem o uruchomieniu modułu usług z ofertami od użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×