Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Popean

Klaudia Wesołowska TAPIR LIDER-HOST

Polecane posty

Witam serdecznie

 

Jestem osoba ktora wynajmowala lokal w Rzeszowie Panu K.L. oraz Pani K.W z firmy TAPIR LIDER HOST.

Znalazlem Panstwa forum poprzez zaindexowana w googlu http://www.webhostin...ja-liderhostpl/ a na niej kilka osob kotre zostaly z tego co pisza oszukane przez ta firme.

 

Firma ta nie prowadzi dzialalnosci gospodarczej pod podanym adresem w Radymnie ktory firguruje we wpisie do ewidencji gospodarczej, wiem gdyz dostalem zwrot z Poczty Polskiej i mam na to potwierdzenie odbioru a wyslalem na ten adres Fakture czynszowa ktora zgodnie z pisemna umowa posiadalem pomiedzy moja firma a Pania K.W figurujaca jako wlasciciel tej firmy. Zostalo rowniez wyslane wezwanie do zaplaty na ten sam adres i rowniez dostalem zwrot z informacja ze firma nie istnieje. Fakture doreczalem osobiscie pierwszego kazdego miesiaca ale koncem kwietnia K.L oraz K.W. uciekli z wynajmowanego mieszkania i do dzis nie odzyskalem nawet kluczy co wiecej posiadam faktury za nie zaplacony internet z ktorego korzystali w firmie ZETO Rzeszow, jak rowniez faktury z firmy Home.pl wystawione na Pana K.L

 

Posiadam kserokopie ich wpisu do ewidencji gospodarczej, nr konta, regonu, NIPu oraz dowodow osobistych

Po co to pisze, gdyz szukam ludzi ktorzy zostali oszukani przez w/w ludzi i chce wniesc do prokuratury pozew zbiorowy zeby wzmocnic sprawe w sadzie ktora im zalozylem

przepraszam z gory za "zasmiecanie" Waszego forum takim postem i pragne przestrzec wszystkich ktorzy chcieliby zawierac jakiekolwiek transakcje z ta firma

 

Podaje rowniez emaila spopek@gmail.com na ktorego prosze o kontakt wszystkie osoby ktore w jakikolwiek sposob zostaly oszukane przez firme Klaudia Wesołowska TAPIR LIDER-HOST wpisana do dzialalnosci gospodarczej przez Wójta Gminy Radymno pod nr 1256

 

pozdrawiam

Sławomir Popek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika, że mało tego, że ludzie związani z tą firmą są "nadpobudliwi i aspołeczni", to jeszcze nie spłacają należności i odprawiają sceny rodem z W11 ;-)

Zamknąć do paki i do kamieniołomu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×