Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
malu

Z: [opinie] Webh.pl

Polecane posty

Nie chcę Cię okłamać ale na 90% serwery są wpinane do łącza 10Mbps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na zamieszczenie jeszcze jednej uwagi o kulturze dyskusji, skoro już zaczęliśmy w tym wątku odbiegać od tematu. P. Adrian Szczepanik słusznie zwrócił uwagę w swoim wpisie na bezsens wpisywania złej opinii w rewanżu za złą. Dodam, że warto pamiętać, iż zasada ta działa w obydwie strony. Przykłady deprecjonowania w taki sposób negatywnych opinii przez innych użytkowników też się niestety zdarzają. Pozdrawiam, mam nadzieję, zamykając offtopik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę czy nie lepszym rozwiązaniem od directadmin byłoby - net2ftp - przykład co prawda - boo.pl, ale dobrze spolszczonego i skonfigurowanego, by ładnie wyglądał można zobaczyć na:

 

http://ftp.boo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy gra jest warta świeczki. Tak rzadko wrzucam coś przez DA, że nie widzę potrzeby dodatkowego narzędzia. Wolę już jakiś program typu filezilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o program typu. FileZilla, Total Commander itp. Mam na myśli zmienienie systemu z direct admin na net2ftp i trochę byłoby przy tym roboty, no bo to przecież jest osobno FTP a direct admin ma sterowanie nad FTP i  domeną. Ale z drugiej strony, fajnie gdyby Webh.pl miało własny panel sterowania domena i oddzielne FTP. i 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem, że nie to masz na myśli, ale mi z kolei chodzi o to, że nieważne co mam do ftp online, wolę normalny program, zresztą myślę, że niezbyt wiele osób z tego korzysta. Poza tym nie wiem czy klientom jest fajnie jeżeli mają tysiąc paneli do wszystkiego osobno. Ktoś niedawno pisał o takiej sytuacji a propo kei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak chyba większość webmasterów, wolę hand-kodowanie czyli raczej przez FTP,a nie przez np. Dreamweaver

 

Dlatego obstawiam za innym systemem FTP, chociaż na ten nie narzekam, tylko to że jeszcze nie po polsku jest i powraca po zapisaniu pliku do katalogu, zamiast zostac i dalej go edytować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego obstawiam za innym systemem FTP, chociaż na ten nie narzekam, tylko to że jeszcze nie po polsku jest i powraca po zapisaniu pliku do katalogu, zamiast zostac i dalej go edytować ...

To sobie zainstaluj lokalną kopię np. ajaxplorera i web-ftp'uj do woli :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie moze troszke nie w tym temacie, ale nie bede zakladal nowego tematu. Napisalem maila dostalem odpowiedz niekompletna bo to tej pory nie moge sie dowiedziec ile kosztuje dokupienie 1 gb pamieci ram o ile jest to w ogole mozliwe przy pakiecie start. Jest ktos moze zorientowany w tym temacie to prosilbym o odpowiedz. 

 

Z gory dziekuje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOK Webh to chyba ma ferie, od piątku wisi ticket i zero reakcji. Jestem cierpliwy ale do czasu.

 

A powiedż mi jak udało Ci się założyć ticket ? Ja ani w panelu DA ani przez centrum klienta WHMCS nie mogę go założyć, bo wyskakują błędy. Natomiast na zapytanie dlaczego nie mogę założyć otrzymałem odpowiedz, że system tickietów jest po przez e-mial poczta@webh.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×