Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
athbus

Vps, na którym można polegać

Polecane posty

Dzięki uprzejmości jednego z użytkowników forum poznałem adresy dwóch stron stojących na serwerach vps iq.pl. Powiem szczerze, że póki co podoba mi się to co widzę, czyli to, że stron działają jakby były na localhost. Wiem, że nie jest to miarodajny pomiar, ale już co nieco mi obrazuje. Tak jak pisałem na plus jest dla mnie też marka IQ.pl, która mnie dobrze się kojarzy.

 

Niestety wymiana zdań dotycząca rozwiązań technicznych niewiele mi nie mówi - wniosek jaki wyciągam z dyskusji to oferta iq nie jest mercedesem, ale powiedzmy solidnym VW. Dodam, że wąskim gardłem moich aplikacji jest procesor - niestety mam spory narzut kodu ze względu na stosowane rozwiązania programistyczne (między innymi Propel) -teraz nie stanowi to problemu bo ruch nie jest jakiś gigantyczny jak na vps'a , ale w przyszłości silny procesor na pewno się przyda.

 

Analizowałem również ofertę dhosting - nie wiem czy moje uogólnienie będzie prawidłowe - mniej gwarantowanych zasobów, ale lepsza infrastruktura oparta nie o konkretną jednostkę ale o macierz/chmurę- czy dobre wnioski wyciągam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą,

 

www.onevps.pl

 

Jeśli podane przez nas pakiety nie spełniają Pana oczekiwań możemy stworzyć ofertę indywidualną.

 

Obecnie jest aktywna promocja dzięki której przez pierwszy miesiąc zapłaci Pan -50% bądź - 10% na stały okres.

 

nie ma to jak rzucić ofertą nie czytając tego co autor pisał :

http://www.webhostingtalk.pl/topic/30499-vps-na-ktorym-mozna-polegac/page__view__findpost__p__254710

 

Do autora:

 

Sądzę ze czy wybierzesz iq.pl czy dhosting to i tak sie nie zawiedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mowie, że to ma nie wiadomo jaka wydajność i wiadomo co jest wąskim gardłem, ale nie pisz że to slaby sprzęt i slabe usługi.

Ja nigdzie nie napisałem, że słabe usługi, ale za słaby sprzęt pod potrzeby tego konkretnego klienta.

 

Zanim ocenisz nasze podejście do usług a pośrednio do klientów etc. wpadnij przy okazji urlopu to coś Ci pokażę :)

Gdzie ja oceniam podejście Twoje do klientów i usług? ( Patrz wyżej... )

 

EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

bellerofont cudownie byłoby zobaczyć ofertę skrojoną przez Ciebie. Jest taka szansa?

To by był chyba najlepszy hosting na świecie : ) piszę to bez ironii, bo rzeczywiście chętnie coś na ten temat bym poczytał - suche komentowanie innych ofert to nie to... no nie?

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bellerofont cudownie byłoby zobaczyć ofertę skrojoną przez Ciebie. Jest taka szansa?

Tak, planuję wdrożenie tego typu usługi w niedalekiej przyszłości.

Kiedy usługa będzie gotowa, to bardzo możliwe, że na tym forum pojawi się oferta,

aczkolwiek pewien nie jestem, bo w przeciwieństwie do Ciebie wypowiadam

się na tym forum prywatnie i nie lansuję usług żadnej konkretnej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

bellerofont nie wiem o co Ci chodzi w tym momencie. Możesz rozwinąć?

Tak, zawsze chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniem rozmawiając o różnych ofertach różnych firm. Z chęcią zabieram dyskusje na tematy, na które mam do powiedzenia coś, co pomoże użytkownikom stawiającym pytania.

 

Wiesz, Ty akurat masz styl bycia "wszystko jest be, chyba, że powiem inaczej, bo to ja wiem wszystko i mam zawsze rację". Pewnie, że nic nie faworyzujesz, robisz całkiem odwrotnie. Z dwojga złego wolę już mój sposób wypowiedzi...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bellerofont nie wiem o co Ci chodzi w tym momencie. Możesz rozwinąć?

Tak, zawsze chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniem rozmawiając o różnych ofertach różnych firm. Z chęcią zabieram dyskusje na tematy, na które mam do powiedzenia coś, co pomoże użytkownikom stawiającym pytania.

Ewidentnie lansujesz usługi IQ.pl. Trzeba by było być ślepym, aby tego nie zauważyć.

 

Wiesz, Ty akurat masz styl bycia "wszystko jest be, chyba, że powiem inaczej, bo to ja wiem wszystko i mam zawsze rację". Pewnie, że nic nie faworyzujesz, robisz całkiem odwrotnie. Z dwojga złego wolę już mój sposób wypowiedzi...

Twój punkt widzenia. Twoje prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

bellerofont, tjaa...

Bo odpowiedziałem w dwóch tematach, gdzie widać było wpieniaczy, w dodatku "nowych użytkowników"? A sam wiem, że to, co pisali jest niesamowite na podstawie tego, co ja wiem o usługach IQ? To co, przyczepić się też do Twojego postu odnośnie simplevps.pl? Nie, nie przyczepię, bo nie mam takiej schizy.

 

Wiesz - tak, masz rację. Polecam: IQ.pl, dhosting.pl, Masternet.pl, Smallservers.pl, Webhost.uk.net, Rapidswitch.com, hmm.. co tam jeszcze kiedykolwiek pisałem.. yy... GRServers.com też chyba wspominałem jak było o skrypcie typu Youtube.

Wydaje mi się, że prezentując swoją opinię troszkę się tu zagalopowałeś. Dbam o swój wizerunek i jeśli przechodzę na stronę jakichś firm, to naprawdę jest to przemyślane. Polecam, wspominam, o usługach firm, z których w miarę ostatnimi czasy korzystam. No co, mam zaprzeczyć, że np. w Masternet są tanie domeny, a w IQ.pl mam pod opieką chyba z 10 stronek na Joomli i że to świetnie działa? No właśnie o tym piszę - Ty nie dzielisz się takimi informacjami, wręcz zaprzeczyłbyś wyśmiewając - ja się dzielę. Z pełną konsekwencją.

 

Wiem, że masz polew, bo kiedyś polecałem z BOSSem chyba i ogólnie polecało się np. takie progreso.pl, które zeszło na psy, ale tego się nie da wyeliminować i ja to wiem (pytanie, czy Ty to wiesz?). Od jakiegoś czasu na szali kładę mój obraz online. Z tego też powodu zdecydowałem się wrzucić moje zdjęcie w awatar, rozważam przemianowanie nazwy wyświetlanej na imię + pierwsza litera nazwiska. Wszystko po to, by być jak najbardziej wiarygodny.

 

No właśnie - Twój punkt widzenia, to samo mogę powiedzieć.

Widzisz? Właśnie o tym piszę. Skoro Ty tak uważasz, to tak jest i koniec. Generalizujesz tam, gdzie Tobie pasuje. To bardzo niezdrowe podejście IMO, bo możesz nie do końca mieć rację. No ale ups... Ty masz zawsze rację.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×