Skocz do zawartości
melmat

[opinie] Logout.pl / biznes-host.pl

Polecane posty

Dzwoniłeś pod ten numer: Szybki kontakt: 513 077 260

Sprawdź czy ktoś odbierze.

 

Odbierze, a czemu ma nie odebrać, tylko ze przez telefon to można się co najwyżej dopytać o ofertę, pomoc techniczna jest jak w większości firm świadczona przez e-mail oraz portal pomocy technicznej.

 

 

Pozdrawiam,

TG

 

Kontakt jest bardzo słaby, nawet biorąc pod uwagę ceny usług...

 

Czytaj kilka postów wyżej o kontakcie, pewnie niezadowoleni klienci pisali o nim prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem klientem tej firmy jednak mam zamiar w najbliższym czasie skorzystać z usług Logout.pl i przed ostateczną decyzją wysłałem kilka wiadomości z pytaniami odnośnie serwerów VPS i na wszystkie otrzymałem odpowiedź. Pan Tomasz Grzyb udzielił satysfakcjonujących mnie odpowiedzi i na dodatek w bardzo szybkim czasie. Pisałem wieczorem i na drugi dzień już czekała na mnie odpowiedź. Co prawda polecić firmy nie mogę bo nie korzystałem jeszcze z usług, ale tak jak wspomniałem wcześniej mam zamiar i jestem pewien, że nie będzie żadnych problemów.

 

Waiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem jeszcze 2 tygodnie temu tam 3 VPS-y i wszystko w jak najlepszym porządku! Sprzęt, support, zdecydowanie polecam:) Zrezygnowałem bo przestały mi być potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy oni maja jakis problem z MySQL?

Strona startowa na czystym przemie (świeżo postawionym) potrafi się generować nawet 25sekund... Kiedys nie bylo tego problemu, wczoraj bylo tak samo, poznym wieczorem lekko odmulilo a dzisiaj znowu to samo. Na ticket oczywiscie nie odpowiadaja (jak sporej ilosci osob w tym temacie).

Wie ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ticket oczywiscie nie odpowiadaja (jak sporej ilosci osob w tym temacie).

Wie ktos cos?

 

A niby skąd ma ktoś wiedzieć, to opinie a nie pytania o problemy z usługami

 

Co do ticketu, zadany w nocy w stylu "mysql działą wolno" bez podania danych o serwerze, bez podania szczegółów, tak jakbyśmy mieli jedną maszyne i wszystkich klientów na jednej maszynie ;) Na tak niesprecyzowane pytania odpowiadamy troszkę wolniej.

 

Pozdr.

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem serwer wirtualny Gold pro w promocji 6+6 gratis. Narazie testuje konto przez 7 dni i poki co ( a testuje  jakies 30 miunt :lol:)  Serwer smiga jak szaloony wszystko z czego korzystalem a co moge teraz sprawdzic dziala idealnie. Po swietach chyba oplace serwer.  To tyle na ta chwile.

 

Wesołych świąt Panowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam!

 

Świetny stosunek jakość/cena. Na każde pytanie dostaję odpowiedź, a obsługa jest zawsze miło nastawiona do klienta i szczegółowo odpowiada na zadane pytanie/zgłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy ktoś ma vpsa w logout z Debianem Lenny 5.0 lub Fedorom 10 i testował sieciowe aplikacje Windowsowe wykonujące połączenia TCP i UDP w WineHQ np. gry i czy ktoś stawiał np. 2 serwery gier Windowsowych w WineHQ i jak to chodziło?

Mam zamiar niedługo kupić kilka vpsów w Polsce, aby na nich uruchomić niewielki program do tunelowania, który będzie także stawiał porty nadsłuchu, które będzie przekierowywał przez tunel do klienta, który nie ma zewnętrznego adresu IP, bądź też łączy się przez serwer proxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Ja całkowicie odradzam firmę logout.pl osobą które chcą zamówić tam vpsa.

 

Mają totalny nie ład w płatnościach. Znajomi mają z tą firmą problemy.

Jednemu wyłączyli bez powodu serwer po dwóch dniach.

 

Aktywacja vpsa następuje chyba wtedy kiedy się do nich zadzwoni, bo normalnie trzeba czekać 3-4 dni a przy zadzwonieniu nieraz odrazu jest.

 

 

Nie dawno zadzwoniłem do Pana Tomasza i poinformowałem go, że ma źle skonfigurowanego apache a raczej wogóle nie skonfigurowanego bo przy odpaleniu slowlorisa na jego serwer na stronę nie da się wejść do momentu wyłączenia ataku. Oczywiście dla Pana Tomasza to nie jest żaden błąd ma to głęboko w du*ie i nawet nie pofatygował się podziękować a podałem mu wszystko jak na tacy co należy doinstalować do apache i jak skonfigurować.

 

Może i mają dużo klientów ale śmieszne jest to wszystko. Najśmieszniejszy jest ich panel do zarządzania vpsem ( start stop restart vpsa )

 

Na rynku jest dużo lepszych ofert niż oferty logoutu. Szkoda na nich nerwy i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno zadzwoniłem do Pana Tomasza i poinformowałem go, że ma źle skonfigurowanego apache a raczej wogóle nie skonfigurowanego bo przy odpaleniu slowlorisa na jego serwer na stronę nie da się wejść do momentu wyłączenia ataku. Oczywiście dla Pana Tomasza to nie jest żaden błąd ma to głęboko w du*ie i nawet nie pofatygował się podziękować a podałem mu wszystko jak na tacy co należy doinstalować do apache i jak skonfigurować.

 

Kopaczka sie odegrał, może poinformujesz wszystkich o tym, co chciałeś w zamian za tą informację? Napisałeś, kilka maili pseudo szantazowych "znalazłem u was dziure, dajcie mi vpsa gratis", później telefon, to samo przez telefon, chociaż miesiąc gratis za ta informację. Szantażować możesz kogoś innego nie nas.

 

Po naszej odmowie, a raczej braku reakcji nie spodziewałem się innej opini.

 

Co do błędów w naszym systemie płatności, kopaczka dostałeś za to miesiąc gratis, o tym też nie napisałeś prawda, bo i po co, skoro nic wiecej nie chcą dać to ich opluje

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Tak, vps dla was to nie dużo a jak zaczynałem przygodę z serwerami to kto mi policzył 50zł za instalowanie DirectAdmina?

 

Tak jakbym sam sobie nie mógł odpalić instalacji a od was dostać tylko licencje ;]

 

Tak w ogóle nie chciałem vps'a tylko się grzecznie spytałem czy była by taka możliwość a pan odpisał, że tak.

Przedstawiłem błąd, podałem wszystko jak na tacy w następnym mailu i odpowiedzi nie otrzymałem "mogłem się tego spodziewać"

 

Nie chodzi mi tu o to czy coś dostałem czy nie, tylko jakie macie podejście do ludzi.

 

 

"Napisałeś, kilka maili pseudo szantazowych "znalazłem u was dziure, dajcie mi vpsa gratis"

 

Może pan opublikować łaskawie maile, bo ja ze swojej strony nie mam się czego bać bo w adresach mail poinformowałem grzecznie was o błędzie i spytałem się czy była by taka możliwość o przedłużenie ważności serwera w zamian za informacje. W żadnym do państwa mailu nie było szantażu ani podobnych zagrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja osobiście polecam tą firme, jeżeli ktoś chce mieć VPS-a na 3dni. Sytuacja miała miejsce 2 miesiące temu, do tej pory vps nie działą. Zaczęło się od tego, iż chciałem przeniesienia na innego dedyka VPS gdyż pojawiały się błedy. Pan Tomasz, napisał że serwer jest przenoszony, niestety dane podane w mailu do zalogowania są bezużyteczne. Na stronie logout.pl w panelu użytkownika, dzisiaj, dowiedziałem się że serwer jest aktywny. Ale żadnej informacji o tym nie otrzymałem... Dobra, biore się zalogowanie, wprowadzam dane, pojawia się okienko a po 3 sekundach znika. To nie jest jakiś wirus tylko błąd z logout.pl . Aktualnie czekam na naprawienie. Zdecydowanie nie polecam...

Pozdrawiam,

WM

A napisał pan chociaż maila o nowych danych do logowania ? - Nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pan opublikować łaskawie maile, bo ja ze swojej strony nie mam się czego bać bo w adresach mail poinformowałem grzecznie was o błędzie i spytałem się czy była by taka możliwość o przedłużenie ważności serwera w zamian za informacje. W żadnym do państwa mailu nie było szantażu ani podobnych zagrywek.

 

Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować na forum. Nasza firma nie poddaje sie ludziom, którzy wyszukują sposobów na darmówki.

Bezczelnością jest już oszukiwanie o koszcie instalacji DA - jeszcze nikt z naszych klientów nie poniósł takiej opłaty.

 

Pozdrawiam,

TG

 

Dobra, biore się zalogowanie, wprowadzam dane, pojawia się okienko a po 3 sekundach znika. To nie jest jakiś wirus tylko błąd z logout.pl . Aktualnie czekam na naprawienie.

Po przeniesieniu serwera logujesz się na stare dane? I się dziwisz że nie działa. Nie łatwiej napisać @ do nas? Albo spróbowac pomyśleć i zalogować się an roota i własne IP?

 

 

Przecież rejestracja na forum wiecej czasu Ci zabrała niż napisanie do nas. Nie rozumiem, no chyba, że to kopaczka się zarejestrował ;)

 

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

"Bezczelnością jest już oszukiwanie o koszcie instalacji DA - jeszcze nikt z naszych klientów nie poniósł takiej opłaty."

 

Ostatni mój post w tym temacie bo dalsza dyskusja nie ma sensu bo maili i tak już pewnie nie macie i ja niestety też nie mam a udowodniłbym sporo.

 

Może nikt nie płacił bo nikt nie jest takim idiotą, żeby dawać wam 50zł za odpalenie instalacji z przewodnikiem. Ja doskonale pamiętam, że nie pan tylko pana kolega w czasie kiedy supportu udzielaliście na gadu-gadu zażądał sobie takiej opłaty choć miał licencje.

 

 

Skoro się pan wypiera to proszę udowodnić. Jeżeli nie to proszę się nie wypowiadać bo głupiego każdy umie udawać a niektórzy nawet nie muszą.

 

 

"Kopaczka, wołaj kumpli z ławki, może jeszcze ktoś się znajdzie" - Jak pan na ircu siedzi w ławkach z kolegami to pozdrawiam ;]

 

 

P.S Edytowanie posta i zmienianie treści kilka razy to też jest totalną głupotą. Nie nie zakładałem drugiego konta, dyskutujemy o pana "firmie" na ircu a kolega miał taki problem jak opisał kilka postów wyżej.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie róbcie takiego śmietnika ? :)

 

Kopaczka, myślę że trochę grzeczniej nie zawadzi.

 

Logout, sloworis to w sumie jeden z najgłośniejszych sposobów dosowania często się tym dzieci neo bawią, warto zrobić obejście w apache + mały tuning iptables ;)

 

Tak jakoś się niemiło zrobiło po tych kilku postach, dajcie spokój ładny wiosenno zimowy wieczór jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj w końcu się nie dowiem.

 

To może inaczej mam małe wymagania wystarczy mi w panelu start i restart.

Nie chce mieć na vpsie apache, poczty itp. Nic co zajmowało by mi porty na starcie w linuxie.

 

Czy ktoś na tych vpsach sprawdzał wydajność aplikacji Windowsowych w WineHQ?

 

Albo inaczej czy jest możliwość zainstalowania swojego legalnego Windowsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo inaczej czy jest możliwość zainstalowania swojego legalnego Windowsa?

 

Niestety nie ma takiej możliwości.

 

Co do uruchamiania aplikacji z Windowsa, niech się wypowie ktoś kto to testował ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam,

 

A ja mam takie pytanko, czy coś się dzieje z logout.pl? Od kilku dni dzwonię pod numer 814406451 i ciągle mam "nie można zrealizować tego połączenia", na komórkę nikt nie reaguje...

 

Nie żebym miał pretensje, ale dopiero co się przeniosłem, chcę uruchomić serwis który właśnie padł, bo skończył się abonament u innego providera i.... no troszkę się martwię.

 

ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko, czy coś się dzieje z logout.pl? Od kilku dni dzwonię pod numer 814406451 i ciągle mam "nie można zrealizować tego połączenia", na komórkę nikt nie reaguje...

 

 

Na stronie zmieniliśmy numery telefonów

 

aktualna jest komórka: 513077260

 

Szybsze niż pisanie na forum jest też napisanie do nas na biuro@logout.pl

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja wiem, że teoretycznie szybsze, polecam jednak sprawdzić ticket o numerze 833079. :) Nie pisałbym tutaj, gdyby na niego ktoś odpisał od godziny 9.14 rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, że teoretycznie szybsze, polecam jednak sprawdzić ticket o numerze 833079. :) Nie pisałbym tutaj, gdyby na niego ktoś odpisał od godziny 9.14 rano :)

 

Ale mamy dzisiaj pierwszy dzień po długim okresie swiątecznym, na tickety czasami trzeba troszkę poczekać. Pisanie na forum nie przyspieszy odpowiedzi. Odpowiadamy na nie w kolejności przychodzących zgłoszeń.

 

To tylko 5godzin zwłoki, nie przesadzajmy. Oferujemy atrakcyjną cenę, ale nie wymagajmy za nią 5 minutowej reakcji.

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wymagam 5 minut, pretensji też nie mam. Zmieniłem providera, nie po raz pierwszy, tym razem jednak nie standard usług, a cena mnie do tego zmusiła.

 

Dlatego jestem ostrożny przy różnych sytuacjach i czasem może nadpobudliwy :) Możne powiedzieć, że poprzednia firma mnie rozpieściła, bo reagowała szybciej :) Ale z drugiej strony była/jest znacznie większa więc zrozumiałe.

 

W każdym razie nowe miejsce, nowi ludzie, obawy przed problemami całkiem zwyczajne.

 

Ale skoro jest ok, to super. Czekam na odpowiedź więc.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

post pod postem, ale mam teraz już opinię na temat firmy ;)

 

No więc co prawda działam kilka dni, ale jeśli to co jest teraz utrzyma się na stałe, to jest to świetny serwer!

 

Posiadam stronę i forum, kiedy na forum włączałem pewne funkcje /statystyki/, poprzedni provider nie pozwalał na pracę strony, tutaj wszystko śmiga i wedle statów jakie mam dostępne, specjalnie "nie wzrusza" serwera.

 

Poczekam jeszcze co będzie w trakcie meczu /wiadomo, strona o klubie piłkarskim, trwający mecz to więcej wejść/, ale nie przypuszczam by coś się zmieniło na gorsze.

 

 

Tak więc hosting rewelacja!

 

...tylko ten spam cholerny na skrzynkach ehhh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To chyba nie VPS zarządzany przez logout i sam musi sobie Pan z tym poradzić lub zapłacić administratorowi który za Pana to zrobi.

 

 

No w tym miesiącu nie płaciłem za obsługę, ale może w kolejnym zapłacę i zrobią ;) A może samemu jakoś sobie dam radę, w każdym razie da się przeżyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×