Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Groszeq

VPS pod stronę www

Polecane posty

Witam,

poszukuję na początek nie za dużego VPSa pod stronę o grach. Ruch przewidywany od pierwszego dnia postawienia strony od 300 do 1000 UU. Będzie znajdować się CMS (autorski) oraz skrypt Video (ala youtube) dla działu TV. Zależy mi, aby support był dostępny większość dnia (nie tak jak w innych firmach 24/7, a jest 4/7). Możliwość przejścia na wyższy pakiet bez przenoszenia danych przeze mnie. Minimum roczne doświadczenie w tej branży, więc nowe firmy odpadają.

 

Jeżeli jakaś firma nie ma zamiaru spełnić powyższych wymagań, uprasza się o nie składanie oferty.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...

Zależy mi, aby support był dostępny większość dnia (nie tak jak w innych firmach 24/7, a jest 4/7).

...

Z tym moze byc problem. Mam na mysli to przez "wiekszosc dnia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze czego oczekujesz od supportu ;-)

 

Pomocy przy ew. problemie gdzie skrypt nie działa poprawnie (jakaś funkcja może być wyłączona, bądź biblioteki nie zainstalowane). Gdyby był jakiś panel, nawet z darmowych do zarządzania domenami itd. byłoby świetnie. Przy awarii powinna być natychmiastowo eliminowana (niestety w niektórych firmach przeciąga się to na kilka dobrych godzin). Zależy mi na ciągłości usługi.

 

Edit: Interesującą ofertę ma mzone. Pierwszy pakiet, jednak prosiłbym o wypowiedź właściciela czy można otrzymać więcej powierzchni dyskowej w gratisie bądź za dodatkową dopłatą.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Groszeq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edit: Interesującą ofertę ma mzone. Pierwszy pakiet, jednak prosiłbym o wypowiedź właściciela czy można otrzymać więcej powierzchni dyskowej w gratisie bądź za dodatkową dopłatą.

 

Za dodatkową opłatą oczywiście, że tak. Możemy przygotować nawet konkretny plan dla Ciebie, o ile nie mieści się opisanej ofercie na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy awarii powinna być natychmiastowo eliminowana (niestety w niektórych firmach przeciąga się to na kilka dobrych godzin).

To jest technicznie nie do zrealizowania. Jeśli ktoś będzie w stanie ci nawet to do umowy wpisać, to i tak będą to gruszki na wierzbie. Bo systemy teleinformatyczne to zasadniczo nie jest hokus-pokus, który w razie awarii się jednym dotknięciem czarodziejskiej różdżki naprawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może napisz jeszcze jaki masz budżet miesięczny/roczny??

 

Bo widze że zalezy ci na vps-ie zarządzalnym przez firme......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może napisz jeszcze jaki masz budżet miesięczny/roczny??

 

Bo widze że zalezy ci na vps-ie zarządzalnym przez firme......

 

Witam,

nie koniecznie zarządzanym tylko mile widziane byłby takie opcje. Wiem, że indywidualnie można wynegocjować bardzo dobre warunki. Co do budżetu do 30-40 zł miesięcznie. Pod taką stronę na początek nie potrzeba wiele i ważne aby była możliwość przejścia na wyższy pakiet.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie musisz pomyśleć o zwiększeniu budżetu bo o ile VPS-a za to dostaniesz to support może być niezbyt chętny do spełniania twoich "widzimisię" i to o każdej porze dnia i nocy! ;-) Przemyśl to koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mawiał Nadszyszkownik Kilkujadek: Popowiększali się i w d...ch się poprzewracało!

 

A tak na poważnie... Przy takim budżecie to możesz mieć sensowy NIEZARZĄDZANY VPS pod jedną stronkę. I NIC WIĘCEJ. Godzina pracy administratora kosztuje więcej niż ten twój miesięczny budżet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Idealne by było dodać jedno zero do budżetu... ewentualnie budżet x4, powinno wystarczyć na manageda... nie wiem tylko jak z tą edycją skryptów na zawołanie ;;:P

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idealne by było dodać jedno zero do budżetu...

Za coś z gwarantowanym sla 100% (bo kilka godzin obsługi awarii to za dużo...?) 300-400zł/mc?

Podaj mi, kto taką (umownie zagwarantowaną) ofertę wszystkiego widzimisię dostępnego gdziekolwiek i kiedykolwiek zaoferuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

kafi rzuciłem na szybko, biorąc pod uwagę ew. limitacje... wiesz - w ten sposób to się okaże, że gościu potrzebuje admino-webmastero-programisty za 4k miesięcznie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×