Skocz do zawartości
Spajder

Nowy telefon. Co kupić?

Polecane posty

Witam,

 

mam pewien dylemat i jednocześnie prośbę do Was :)

 

Aktualnie posiadam Sony Ericssona W350i, jednak chciałbym sobie na "zajączka" sprawić jakiś nowy telefonik z Androidem.

 

Co polecacie? Na nowy telefon chciałbym przeznaczyć do 600 złotych. Myślałem nad jakąś Xperią :)

Edytowano przez Spajder (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Zamiast tej xperii to lepiej jakiś samsung wave..

Podaj może jaka cena bo telefonów fajnych jest od groma, ale nie każdy może jest na Twoją kieszeń :)

Edytowano przez Kopaczka (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tej xperii to lepiej jakiś samsung wave..

 

Samsungi wave pracują pod systemem operacyjnym bada a nie adroidem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie Windows Mobile. Swój też musze zmienić. Omnia niedługo pójdzie pod młotek (taki 5kg conajmniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też czeka zmiana telefonu, a że lubię mieć klawiaturę querty i symbiana to myślę o Nokii E72 lub C6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie także myślę nad zmianą telefonu - albo nokia e52 albo e72. wiem że android jest lepszy, ma parę plusów w stosunku do symbiana jednak do nokii mam olbrzymi sentyment - może dlatego że żaden telefon mnie nie zawiódł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się nad Nokią e72. Ktoś miał ten telefon i może powiedzieć coś o nim z autopsji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem przez parę godzin w ręce - tak samo jak e52. Generalnie bardzo dobra jakość wykonania (lepsza niż e71). Poza tym ładny, czytelny wyświetlacz, prawie metalowa obudowa. Jakość, nie jakoś;p

 

qwerty opanowałem po paru smsach;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się nad Nokią e72. Ktoś miał ten telefon i może powiedzieć coś o nim z autopsji?

Ja jedynie sporo się nim bawiłem - dobry sprzęt na który mnie na razie nie stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja matka dla kadry kierowniczej w firmie wzieła e52. Szału ni ma. Kilka telefonów padło.

Kumpel tą nokie sprzedał po kilku tygodniach użytkownia, bo też sie jakieś cyrki z telefonem działy. Więc nie jestem przekonany co do tego modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie: szukasz telefonu, o który będziesz dbał jak o kochankę, chuchał, dmuchał (bez skojarzeń) i pucował, czy takiego do zadań wszelakich, łącznie z wbijaniem gwoździ i zabijaniem wigilijnego karpia? Jeśli to pierwsze, to jakiś Samsung mógłby Ci wystarczyć, jeśli to drugie, to może być problem... W tej cenie z sensownych telefonów znajdziesz tylko SE X8 i X10 mini (ew. mini pro, jak masz fart) i ewentualnie HTC Wildfire. Reszta to niestety albo całkowite pomyłki, albo telefoniki nadające się do ładnego prezentowania się na biurku (Samsung Galaxy na przykład niemalże rozlatuje się na czynniki pierwsze w normalnych męskich rękach).

 

Z powodu dziadowskich materiałów używanych obecnie przy produkcji telefonów ja nadal mam starego, dobrego, niezniszczalnego SE K750i. Może nie ma bajerów, WiFi, HD itd. ale przynajmniej wiem, że będzie działał zawsze i wszędzie.

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie e52 to patrzcie na datę produkcji bo nokia wypuściła wadliwe modele, dalsza partia była już ok. Tyle się dowiedziałem od znajomej, która sprzedaje fony. Akurat to mogę potwierdzić bo pracownicy mają te nokie i są zadowoleni tylko jednemu się coś działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nokie e52 z początku produkcji mają jakieś wady i w serwisie wymieniają najczęściej większość telefonu (min płyta główna), czasem zostaje tylko stara bateria. Jak kupować telefon to tylko z gwarancją;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

d.v., ja mam awaryjnie w szufladzie K800i i nokię 6310i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam i zalecam BlackBerry 9780. W usłudze z BIS sprawuje się wręcz rewelacyjnie. Natychmiastowy kontakt via mail, bezpłatny Internet oraz wszystkie inne aplikacje łączące się przy pomocy BISu. Blutacz, wifi, GPS.. Po prostu ideał..

 

Idealny dla biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Ja tam polecam Wave 525 :) na badzie, zajefajnie chodzi :) Dostepny tez z klawiatura zwykla ale ja kupilem z dotykowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Ja mam od ponad roku E52 i z czystym sumieniem polecam (z tym, że jest to chyba już ta druga wersja, bo żadnych problemów technicznych nie było). Jak na bardzo intensywne użytkowanie internetu to wyświetlacz zbyt mały, z drugiej strony niesamowita bateria rekompensuje wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam HTC Desire z Androidem, swojego niedawno sprzedałem za 650 zł, czyli jest do kupienia w tym przedziale cenowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Naprawdę ciężko się zdecydować w tych telefonach teraz :)

 

Zależało mi na komóreczce z Androidem, bo chciałbym wreszcie móc korzystać z Internetu poza domem.

 

Ciągle myślę nad tą Xperią X10 Mini Pro ale czytałem że lepsza jest niby X8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależało mi na komóreczce z Androidem, bo chciałbym wreszcie móc korzystać z Internetu poza domem.

Android nie jest potrzebny do korzystania z Internetu poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Android nie jest potrzebny do korzystania z Internetu poza domem.

 

Trochę źle napisałem. Chciałbym mieć telefon z Androidem no i móc korzystać z Internetu poza domem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×