Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość nrm

@KowR niestety nie znam tego slangu operacyjnego :D Co ja normalnie powiedziałem on przełożył na ten ich bełkot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej się jeszcze dało wejść bo mi się udało w chwili obecnej rzeczywiście się nie da bez logowania.

 

Może się gdzieś poskarżył bo jest stałym bywalcem forum wht więc jak coś grubszego szykujecie to piszcie na priv a nie na forum gdyż go powiadamiacie o swoich zamiarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

ogłoszenie jest w koszu. ogłoszeniodawca ma tam chyba z 5 kont. skąd wiecie, że to ten kretyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehm troszkę żałosne , że nic się nie dzieje w tym temacie.

Niestety takie osoby jak Wy , które nic nie robią umacniają takiego pasożyta w tym co robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

ej Wy tez otrzymaliscie wiadomosci od niejakiego Peter-l ? prosze o odpowiedz...

 

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, do tego rozmowyprawne.pl, werwy.pl, ikri.pl, combate.pl ...

Pewnie jakby dokładnie prześledzić działania K.L. to niezłą książkę dałoby się napisać.

Takiego to tylko na dyrektora kreatywnego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe wcielenie Kamilka

 

http://pociemku.pl/

http://phudianet.pl postawione na sharedzie home.pl

dziwne bo zawsze korzystałem z usług tego pana i nigdy nie miałem problemów.

Kiedyś sprzedawałem mu serwery dedykowane z kimsufi. Kasa dochodziła, nie raz kupowałem Serwer też bez problemów.

 

@ down

za późno o tym przeczytałem, jeśli to ta sama osoba to miałem farta i więcej już nie mam zamiaru z nim żadnych transakcji prowadzić. Tzn możecie mi wierzyć albo i nie ale mówię prawdę.

Edytowano przez jensej (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne bo zawsze korzystałem z usług tego pana i nigdy nie miałem problemów.

Kiedyś sprzedawałem mu serwery dedykowane z kimsufi. Kasa dochodziła, nie raz kupowałem Serwer też bez problemów.

 

@ down

za późno o tym przeczytałem, jeśli to ta sama osoba to miałem farta i więcej już nie mam zamiaru z nim żadnych transakcji prowadzić. Tzn możecie mi wierzyć albo i nie ale mówię prawdę.

 

Bardzo dziwnie brzmi "Kiedyś sprzedawałem mu serwery dedykowane z kimsufi." a chwilkę potem "nie raz kupowałem Serwer też bez problemów." , merytorycznie tragedia ... sensu też tu nie widzę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwnie brzmi "Kiedyś sprzedawałem mu serwery dedykowane z kimsufi." a chwilkę potem "nie raz kupowałem Serwer też bez problemów." , merytorycznie tragedia ... sensu też tu nie widzę :/

Ogólnie chodziło mi o to ,że problemów nie miałem.

(sprzedawałem mu Serwery, a czasem zdarzało się kupić od niego serwer).

Żeby nie było nikogo nie bronię. Może po prostu miałem szczęście że nie zostałem oszukany.

Edytowano przez jensej (zobacz historię edycji)
  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@hdmagic

sorki iż pytam co masz do moich domen ?

do małego darmowego hostingu, dla obu stron bez zobowiązań ?

dla czego przypisujesz mi wcielenie Pana Kamila ? jeżeli masz jakiś problem pisz na pw.

 

domena wolna więc daje za darmo małe konta chyba nikomu nie przeszkadza tym bardziej iż jak ktoś chce mieć pomoc techniczną to kupi gdzieś konto komercyjne

 

druga domena firmowa i whmcs też legal ,

 

@hdmagic ostatnio coś czepliwy się stałeś przed świętami czy w Irlandii macie aż tak dużo czasu wolnego ? ;)

Edytowano przez sshd (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Nowe wcielenie Kamilka

 

http://pociemku.pl/

http://phudianet.pl postawione na sharedzie home.pl

 

hmm...

 

Chyba muszę coś wyjaśnić.

 

Mam w swoich kontaktach gg 4 wcielenia K.L.

Dzis pojawił sie w dwóch z nich właśnie link to pociemku.pl

 

Myślę, że w takiej sytuacji wypada mi jedynie przeprosić sshd za niezamierzone skojarzenie jego serwisów z KL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×