Skocz do zawartości

Polecane posty

Wyciągnę ten temat znów :)

 

ja wam powiem tak, bo "Liederek vel TAPIR i inne KUGU" ucichł ostatnio albo szykuje się do finalnej bitwy na co również czekam :)

 

więcej nie mówiąc przytoczę następujący link na YT :)

 

 

odnośnie informacji Pana Kamila ,że zakłada sprawy sądowe to ja polecam posłuchać od 3:55s :) "NIECH MNIE PAN ODDA :) , chcę zobaczyć Cię i Ci ***....ć :) i 7:13s i najlepsze 8:15s:)

 

 

P.S. jeśli ktoś potrzebuje danych firmy TAPIRA i skanu dowodu LIEDERA to zapraszam do kontaktu gg: 5436602. Akurat posiadam takie dokumenty i podzielę się :)

Edytowano przez smoko (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Osoby mające problem mogą pisać na adres:

 

Klaudia Wesołowska

Duńkowice 62

37-550 Radymno

 

:-)

I nie pytajcie skąd mam tą informację :-) Wcale nie od tego Pana wyżej :-P

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Jestem jednym z poszkodowanych, co mogę powiedzieć na temat Pana "Kamila" to że, jest oszustem i bawi się w głównego bohatera filmu "Szakal" to każdy wie. Za czasów jak domena liderhost.pl była dostępna wykupiłem u niego serwer dedykowany którego na oczy nie zobaczyłem, po mnie posypało się parę innych osób.

Dla osób zainteresowanych sprawa. i osób które posiadają aktualne informacje na temat domen pana Kamila polecam Owe narzędzie https://home.pl/register/transfer

Do czego ? wyświetla dane osobowe właściciela domeny wraz z nr. telefonu.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę bo także zostałem oszukany przez Pana Kamila Lidera.

 

 

 

 

Serwis rzeszowiak.pl, ogłoszenie programista php od zaraz. 3 tygodnie pracy po nocach oczywiście obietnice stałego zatrudnienia itp. Pan Kamil chciał sprzedać mi tanio komputer oraz 2 iphone które rzekomo dostał w prezencie. W sumie utopiłem 700zł, pracowałem przez 3 tygodnie i nie mam ani umowy ani pieniędzy.

 

Sprzętu także nie dostałem.

 

Od czasu do czasu komunikuje się ze mną, ale to znikomy kontakt.

 

Gdyby ktoś chciał jakieś wskazówki, piszcie na PW.

 

 

 

 

 

Wstydzę się siebie i swojej głupoty bardziej niż nienawidzę oszustów w tym kraju. Już chyba nigdy nikomu nie zaufam ani trochę, a po tym jak proces się skończy wyjeżdżam z tego kraju. Tutaj ludzie są nieuczciwi.

Niech wszyscy oszuści spłoną w piekle za to co robią.

 

Także sprawa trafi do sądu. Kontaktowałem się z prawnikiem już. Nie jestem tylko pewien czy dane które otrzymałem są prawdziwe. Póki co mam ip, logi z gg, imię, nazwisko, numer konta, adres z Gdańska... Czyli całe nic.

 

Ktoś chce się dołączyć do roszczeń? :)

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstydzę się siebie i swojej głupoty bardziej niż nienawidzę oszustów w tym kraju

 

Standardowe poczucie u ofiar oszustw. Pamiętaj - to on powinien się wstydzić, nie ty.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wyżej podany adres w Radymnie jest na ten moment jedynym adresem wobec którego mam 100% pewność, że jest prawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłem w Radymnie (u teściów) w tym tygodniu i salon fryzjerski jest zamknięty.

Mój szwagier zna dość dobrze p. Klaudię W.

Kamil L. to jej konkubent, z którym mieszka obecnie w Duńkowcach, podróżują sporo po różnych krajach naciągając ludzi.

Mogę spróbować dowiedzieć się więcej, bo sprawa nie za ciekawa jest w kontekście odnalezienia oszustów.

 

Powodzenia wszystkim oszukanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przepraszam wszystkich że odkopuje, ale przypadkowo trafiłem na ten temat i zacząłem czytać bo to ciekawa historia. Dziwnym trafem w tym temacie urażono również mnie.:

 

Skrypt wielokrotnie został na allegro sprzedany i dziesiątki hostingów powstały dzięki Liderowi.

 

http://vhos.pl/

 

Na allegro wysyp hostingów po 5 złotych.

 

 

 

Tylko zakładki nawet nie obrobione są nawet

 

Regulaminy też pożyczone z innych firm hostingowych http://maronet.pl/

 

 

Szanowny panie. Nazywam się Damian Górliński i jestem autorem tego skryptu który obecnie znajduje się na stronie do której link podał pan wyżej. Skrypt jest napisany "od zera" wykorzystując API directamina udostępnione na oficjalnej stronie tego panelu. Skrypt można zakupić na allegro. Nie mam z tym całym Kamilem nic wspólnego więc nie chce aby mój skrypt był porównywany do czynów pana opisywanego w tym temacie.

 

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez vet0 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam. Przepraszam wszystkich że odkopuje, ale przypadkowo trafiłem na ten temat i zacząłem czytać bo to ciekawa historia. Dziwnym trafem w tym temacie urażono również mnie.:

 

 

 

 

Szanowny panie. Nazywam się Damian Górliński i jestem autorem tego skryptu który obecnie znajduje się na stronie do której link podał pan wyżej. Skrypt jest napisany "od zera" wykorzystując API directamina udostępnione na oficjalnej stronie tego panelu. Skrypt można zakupić na allegro. Nie mam z tym całym Kamilem nic wspólnego więc nie chce aby mój skrypt był porównywany do czynów pana opisywanego w tym temacie.

 

 

Pozdrawiam.

Teraz strona jest inna, na moment pisania wcześniejszych wiadomości był tam wspomniany wcześniej skrypt/szablon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie dziś tchnęło, przypomniałam sobie i sprawdziłam w googlach o p. Kamilu Liederze. Trafiłam na ten topic, nie mogę uwierzyć że to jest grubsza historia.

 

Oszukał również mnie, ale moje straty w porównaniu z Waszymi są żadne.

Wyszukał mnie na rzeszowiaku, (wrzesień 2010), przesłał mi szablon do skodowania. Potem oczywiście obiecał stałe zlecenia.

Wykonałam pracę, odesłałam i kontakt praktycznie się urwał.

Na początku jeszcze kręcił, mówił że jest w rozjazdach, nie ma czasu.

Potem napisał że jest w szpitalu ale skoro bardzo chce, to on dostanie sie jakimś cudem do internetu i prześle mi pieniądze.

Potem mówił ze wyslal na 100% i nie wie, dlaczego nie doszło.

Potem jeszcze męczyłam go na gg, ale już nie odpisywał. Pisałam do tej całej Klaudii i do niego na maile (ze strony lider-host.pl) ale bez odzewu.

 

Gdzieś po miesiącu, groził mi na gg, jakieś brednie, ze mnie poda do sadu, ze nękanie bla bla bla. Psychopata totalny.

W końcu dałam sobie spokój, z takimi kretynami lepiej nie zadzierać.

Mam nadzieje, ze ktos go w końcu dorwie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo w końcu trafi na cwańszych od siebie i rzeczywiście będzie miał dłuższy pobyt w szpitalu (zakładając optymistyczną wersje spotkania się z cwaniakami :) )

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo w końcu trafi na cwańszych od siebie i rzeczywiście będzie miał dłuższy pobyt w szpitalu (zakładając optymistyczną wersje spotkania się z cwaniakami :) )

 

Trzymamy kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem wiadomość (nie wiem skąd mają mojego mejla):

 

 

Kugu.pl - Portal Ogłoszeniowy

 

 

Portal Ogłoszeniowy KuGu.pl daje ci możliwość zamieszczenia Twoich ogłoszeń lokalnych z całej Polski jak i po sąsiedzku.

 

Wystarczy że wejdziesz na stronę KuGu.pl - Klikniesz DODAJ OGŁOSZENIE, wypełnisz wszystkie wymagane pola. Bez dodatkowej rejestracji otrzymujesz w pełni funkcjonalne konto, w którym możesz zarządzać swoimi ogłoszeniami, min.

 

-Dodawać ogłoszenia

-Usuwać ogłoszenia

-Odpowiadać na zapytania użytkowników.

-Dodawać zdjęcia

-Dodawać lokalizacje

-Przedłużać ważność ogłoszeń

 

I inne...

 

To i wiele więcej zapewnia ci Nasz serwis KuGu.pl

 

Potrzebujesz szybko gotówki?

 

Masz na sprzedaż niepotrzebne zalegające ci rzeczy?

 

A może szukasz samochodu lub mieszkania ?

 

Chcesz coś wynająć lub poszukujesz czegoś do wynajęcia ?

 

A może masz inny ciekawy zwariowany pomysł ?

 

KuGu.pl jest w sam raz dla Ciebie...

 

Zapraszamy odwiedź nas i zostaw swoje ogłoszenie.

 

Kugu.pl - Pozdrawia

 

Do Zobaczenia!

 

 

*KuGu.pl Rozwija się 24h/7.

*KuGu.pl nie przerywa emisji swoich ogłoszeń.

*KuGu.pl zapewnia bezpieczeństwo twoich transakcji.

 

Ciekaw jestem czy to dzieło Kamila, czy domena wpadła w inne rączki ;)

 

Najlepsze jest to, że ktoś, kto wysłał mailing nie ukrył e-mailii innych użytkowników :D

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Najlepsze jest to, że ktoś, kto wysłał mailing nie ukrył e-mailii innych użytkowników :D

Pełna profeska, czyli obciachu ciąg dalszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełna profeska, czyli obciachu ciąg dalszy...

 

Hah, nawet mailing został puszczony do administracji wht :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest 16 osób na liście, widocznie ktoś wysyłał partiami ......................... Chmurka.pl też dostała :P

 

Edit: Dostałem 2 maile, w 2 wysłał nawet do home, onevps, ministerstwa finansów (Co to się najbardziej nim zainteresują :P ) i innych instytucji i firm.

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest 16 osób na liście, widocznie ktoś wysyłał partiami ......................... Chmurka.pl też dostała :P

 

Edit: Dostałem 2 maile, w 2 wysłał nawet do home, onevps, ministerstwa finansów (Co to się najbardziej nim zainteresują :P ) i innych instytucji i firm.

 

Świetnie, teraz mój prywatny e-mail wędruje sobie po ludzikach...

 

Właśnie zauważyłem, że home też dostało :P Spammerzy to mają tupet :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja bym ich poinformował o odpowiedzialności za wysyłanie spamu.

 

Odnośnie właściciela. W stopce widnieje coś takiego: © 2011. KuGu.pl wszystkie prawa zastrzeżone / Autor seriwisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oszusci jak w jazdej branzy dla tego lepiej wydac ciut wiecej i miec choaz cien spokoju:)

 

Sent from my Android using Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oszusci jak w jazdej branzy dla tego lepiej wydac ciut wiecej i miec choaz cien spokoju:)

Wybacz, ale nie rozumiem co napisałeś. Możesz jeszcze raz i po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę coś miał ciekawego ale poczekajcie chwile bo muszę się upewnić,

a proszę mi powiedzieć czy pozew zbiorowy już został stworzony bo pewnie się do waszej listy dopisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ten Pan na chwilę obecną przedstawia się jako Dariusz Szpak i nie udaje bogacza dla którego przelew to nie problem.

Sprzedaje kradzione skrypty i obiecuje cuda że Panele działają ze wszystkim i w ogóle mają wszystko i że on potrafi zrobić cuda,

Naciął mnie na 500 zł w stylu takim iż w życiu nie podejrzewał był jego prawdziwych zamiarów lecz gdy zaczął mi pisać po przelaniu 500 zł że nie ma ani grosza albo żebym mu przesłał 2 zł bo mu do papierosów brakuje to już zacząłem podejrzewać ale myślałem że może będzie ok a tu kolejna informacja że żona mu poroniła itd a na koniec wielce urażony nic nie zrobił od 7.08.2011r

 

oto lista przedmiotów które miał mi sprzedać, zainstalować i porobić przeróbki zgodnie z moimi sugestiami:

Skrypt Hostingowy (okazało się że to KUGU)

Katalog Seo

Portal Społecznosciowy

Portal Weselny

Katalog Dłużników

Ogłoszenia zaawansowane

Portal Samo aktualizujący jak interia z wiadomościami

Portal kolejny jak interia gdzie ludzie mogą dodwać swoje komentarze itd

Oraz portal finansowy

 

miał do moich stron zrobić system mailingowy z zapleczem i do stron miał zrobić skrypty pilnujące płatności zintegrowane z dotpay, paypal, platności24 itd.

 

Ten człowiek wyłudził ode mnie abym zakupił dla niego skrypt aukcyjny który teraz ma zainstalowany na swojej stronie 4PAY.PL więc tam go możecie znaleźć.

 

Dla zainteresowanych jestem w stanie na PRIV porównać numer konta na jaki poszła wpłata.

 

dla lubiących czytać możecie popatrzeć jaki ma typ działania (co dzień coś podobnego):

 

oto jak się próbował wykręcić gdy zapytałem o KUGU

Poznałem go z jakiegoś forum napisał do mnie z ofertą sprzedaży właśnie tego kugu ale nie było jeszcze opisane tego tematu wogole, pisał że chciał zacząć hosting ale mu nie wyszło itd ma żone z którą prowadzi firmę no i zaoferował sprzedaż tego hostingu za 500 zł więc pomyslalem kurde okazja przyda się no ale historie Pan zna jak to u mnie z tym wyszlo i tak sobie lezalo az trafil się pan spotkalem sie z nim bo chcialem podjac wspolprace wlasnie z tym kugu sam nie dam rady mysle czlowiek doswiadczony itd no to ok 2 spotkania rozmowa czlowiek na poziomie itd co sie okazalo no wie pan nie ufny jestem poprosilem go dyskretnie o dowod no i pokazal okazalo sie ze ma 17 lat niespelna choc wygladal na conajmniej 25, ta Klaudia to nie jego zona tylko kolezanka znajoma ktora tez zrobil w niezlego wala... ona bogu ducha winna prowadzila sobie salon fryzjerski zaufala mu i dala wolna reke na jej imie i nazwisko nie wiem nawet jak jej to pokazac... teraz bo nie mam z nia kontaktu a mialem tez

02:12:39

wiem ze ten kamil mial dziecko w bardzo mlodym wieku ale bardzo chore to jestem pewny bo widzialem zbieral kase na operacje czy cos wiec pewnie od tego zaczely sie oszustwa ostatni raz rozmawialem z nim jakis 1 miesiac temu to mowil ze wyjezdza za granice w celu zarobku anglia czy cos

02:12:42

to wszystko co wiem

 

 

rozmowa przełom 24/25 sierpień 2011

Dariusz

23:11:14

Jestem

23:11:29

Obiecałem to jestem ale

23:11:30

Wie Pan co.

 

 

xxx

23:11:36

to co bierzemy sie do pracy?

 

 

Dariusz

23:11:49

Pan mi już nie wierzy nie mam sił pisać.

23:11:58

Proszę podać mi numer konta zwróce pieniądze

23:12:04

Wie Pan co.

23:12:28

zatrułem się czymś wypije cieplą herbate jesli Pan pozwoli może pomoże ok ?

23:12:45

Czuje się podle :/ a nic prawie dziś nie jadłem nie mialem czasu wiec nie wiem co mi zaszkodziło

23:13:22

ale jesli jest Pan w stanie to zrobic o czym mowilismy to prosze robic jesli nie to moze Pan mi zwrocic pieniazki i mamy po sprawie, ja zapominam o sprawie i nie mam zalu

 

 

 

xxx

00:03:11

jest pan

 

 

xxx

02:05:57

nie jest Pan wporzadku wobec mnie wiec

 

czekam na przelew

numer konta xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

w tytule zwrot kosztow

 

na pieniadze czekam do piatku w przeciwnym razie w piatek skladam w prokuraturze cala historie naszej korespondencji, i wnosze wniosek o ukaranie wraz z zadosc uczynieniem za stracony czas itd

 

Przykro mi ale na wlasne zyczenie to Pan sobie zrobił

 

 

Dariusz

12:22:00

Do piątku ? którego piątku ?

12:24:39

Jeśli ma Pan na myśli ten piątek to już niech Pan dziś idzie do prokuratury ja zaś chcąc nie chcąc również złożę odpowiednie wnioski i udam się do adwokata. Dobrze że mnie Pan poinformował bynajmniej wiem co robić tylko ciekawe co sąd na to. Sprzedałem Panu wszystko a pomoc jest nieodpłatna i zupełnie nie ujęta w żadnej umowie

12:24:42

Pozdrawiam

12:24:54

mi również jest przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×