Skocz do zawartości

smoko

Użytkownicy
 • Zawartość

  64
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

-12 Zła

1 obserwujący

O smoko

 • Ranga
  Często na forum

Informacje osobiste

 • Firma
  smoko.pl / SMOKO NETWORKS
 • Imię
  Bartłomiej
 • Nazwisko
  Gryszczuk

Metody kontaktu

 • MSN
  GG: 5436602
 • Strona WWW
  http://smoko.pl
 • Skype
  smoko_pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Zielona Góra
 • Zainteresowania
  Sieci komputerowe
  Piłka Nożna
  Unix
 1. Do sprzedaży rewelacyjna domena swiatgier.eu Cena: 100 000 zł Więcej informacji : E-mail: bok@smoko.pl Tel: 609 693 792 Prosimy o nie umieszczanie wpisów (komentarzy) nic nie wnoszacych do oferty.
 2. Nowa pamięc 8GB widzi tylko 4GB

  jaka wersja biosu płyty głównej w laptopie ? jak wyciągniesz jednąkość to widzi 2 czy 4 GB ? Jaką miałeś awarię ? może któryś ze slotów jest uszkodzony - przeczysć dokładnie banki pamięci na płycie.
 3. smoko.pl

  Oficjalnie informujemy ,że wystąpiła awaria naszych serwerów ze wszystkich sił pracujemy nad jej usunięciem. Z Poważaniem Zespół SMOKO NETWORKS Sp. z o.o.
 4. Meta tag

  Tu znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania i każde kolejne z tej dziedziny. http://www.kurshtml.edu.pl/
 5. Lepiej podaj jaki masz budżet i specyfikacje swojego sprzętu.
 6. ipdomain.net

  ferie się rozpoczynają to kombinatorzy się ujawniają ehhh
 7. Dokładnie tak jak napisał Miłosz i kolega powyżej musisz sobie tylko zdać sprawę ,że koszty mogą być wysokie ale zabezpieczenie będzie pewne i zgodne z prawem Podam Ci przykład pewnej transakacji na 2 razy większą sumę. notariusz umowa ---> ~ 900 zł inne poświadczenia u notariusza ---> ~ 400 zł kancelaria radców prawnych ----> ~ 800 zł plus podatek od umowy - tam będziesz miał kilka opcji do wyboru ale to ustal wspólnie z adwokatem.
 8. Innowacyjna gospodarka

  typowy polak (chodzi mi naturalnie o człowieka który rozpoczął ten temat"
 9. smoko.pl

  witam popełniliśmy błąd przy reorganizacji struktury serwerów i usług w godzinach nocnych. Problem wynikł dopiero w godzinach popołudniowych przy zwiększonym obciążeniu. Przepraszamy Zespół SMOKO NETWORKS Sp. z o.o.
 10. Przy takiej kwocie - tylko indywidualnie i z prawnikiem.
 11. Powiem tak. Szemrane sprawy. Najgorzej się wychodzi z rodziną , choć to nie jest rodzina tylko znajomy. Być może pamiętacie sprawę http://www.webhostingtalk.pl/topic/23609-jak-odzyskac-domene-od-nieuczciwego-uslugodawcy/page__st__20 Bardzo podobna sytuacja. Mam dużo argumentów , nie ma sensu ich wyciągać ponieważ to są prywatne sprawy nie związane w ogóle z prawnymi aspektami które można by tu przedstawić. Spółka SMOKO NETWORKS Sp. z o.o. która powstała na słabych fundamentach SMOKO NETWORKS Bartłomiej Gryszczuk ma za zadanie oczyścić wszystkie szemrane sprawy (takie jak powyżej) i układy.
 12. Jest nam niezwykle przykro z sytuacji która wynikła. Pracujemy nad przywróceniem usług. 2 z 7 serwerów już działają. Kolejne mają zostać załączone jutrzejszego poranka. Po uruchomieniu serwerów wspólnie z prawnikami przystąpimy do negocjacji w sprawie odszkodowań... Więcej informacji wkrótce. Telefon heldesk 609 693 792.
 13. Ostatnimi czasy nasz zespół usilnie pracował nad jednym bardzo ważnym dla nas projektem ,a mianowicie nasza firma zmieniła profil z działalności gospodarczej na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Zmiana ta zakończyła się sukcesem w ostatnich dniach co zapewni dalszy wzmożony rozwój firmy oraz stabilna sytuacje na rynku finansowym. W ciągu najbliższych tygodni zmiany nastąpią w wizerunku firmy oraz jej polityce działania. Rozpoczęto pisanie autorskiego panelu hostingowo-bilingowego opartego o doświadczenia zdobyte przez ostatnie lata. Pełne dane nowej spółki to: SMOKO NETWORKS Sp. z o.o. (kapitał zakładowy 60 tysięcy złotych) Łochowo 1 66-008 Świdnica NIP: 973-100-47-73 REGON: 080866467 KRS: 0000395603 TEL/FAX: 68 327 31 59
 14. nie od polskich , a jesli wzorujesz sie na takich filmach to życia nie znasz
 15. niemcy lub francja ewentualnie belgia, od dziadków najlepiej.
×