Skocz do zawartości
klaq

Prośba o pożyczkę

Polecane posty

Witam,

 

Bardzo pilnie potrzebuje 119zł na mój mBank (lub przez system BlueCash), możliwość zawarcia transakcji przez Allegro, oddam więcej, przewiduje 125zł+ dla osoby, która mi pożyczy tą kwotę do dnia 18.04.2011, odeślę tym samym kanałem płatności.

 

Proszę pisać PW, będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam,

Jacek Żelisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

możliwość zawarcia transakcji przez Allegro,

 

Nie zabezpieczea troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zabezpieczea troche?

A przed czym ma zabezpieczyć?

Przed daniem negatywa odwetowego za dany negatyw?

A druga sprawa, to Allegro raczej nie jest to platforma do pożyczek, więc to i tak na wzajemnym ściemnianiu będzie się opierać. I nie zapominajcie, że fiskus czuwa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numizmatyka 126 monet 1 zl? promocja kup wszystkie za 119 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli takie coś chce się robić przez internet, to są do tego serwisy typu pozycz.pl i kokos.pl. Ale tam zapewne trochę większe kwoty się obracają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej pożyczyć od 'prawdziwego' znajomego? Nie wierzę, że nikt kogo znasz nie ma konta w mBanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież wystawiając telefon np:. HTC Desire HD za 119zł opisując dokładnie w aukcji co kupujesz nie jest żadnym krętactwem a próbą przekonania użytkownika, że jestem jednak uczciwy i naprawdę potrzebuje lekkiej zapomogi.

 

A co allegro obchodzi, że pożyczyłem tą kwotę? Ty będziesz mógł się ubiegać o telefon ode mnie za dużo większą kwotę, już nie róbcie z Allegro takiej platformy gdzie oszustwo uchodzi płazem bo raczej tak nie jest.

 

Nie prościej pożyczyć od 'prawdziwego' znajomego? Nie wierzę, że nikt kogo znasz nie ma konta w mBanku.

Dodam, że gdybym miał możliwości to bym nie pisał na publicznym forum z taką prośbą, jest to dla mnie bardzo pilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

No to kolego poczytaj regulamin Allegro.

Moge domagac sie działania od Allegro i np zwrotu z ich ubezpieczenia jeśli spełnie pewne warunki.

Najważniejszy to zgłoszenie oszustwa jako doniesienie do prokuratury, gdzie musze złozyć zeznania i przesłanie kopii wszczęcia dochodzenie (odmowa wszczęcia nie daje praw dochodzenia swojego). Podajac, że to była pożyczka a nie kupno, moge zapomnieć o zwrocie i działaniu, bo sam sposób od początku ma wade prawną i jest niesgodne z regulaminem Allegro. Podajac, ze jednak kupowałem cytowany telefon, składam fałszywe zeznanie, które szybko wyjdzie na jaw, wystarczy, że przedstawisz kopie tych rozmów i ustalenia poza forum. Za to już bekne, a ty cieszysz się w obu przypadkach kasą i nietykalnościa.

 

Więc takie transakcje maja bardzo wysokie ryzyko, a Allegro w tym wypadku nic nie gwarantuje.

Edytowano przez hdmagc (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.webhostingtalk.pl/topic/29407-300zl-z-paypal-na-mbank/ - w tym temacie też zostałem zdegradowany do poziomu oszusta, kwota na 300 PLN, postanowiłem umieścić ofertą na niszowym serwisie bez żadnej większej weryfikacji danych, na pewno serwis nie daje takiej gwarancji co Allegro: http://www.zlecenia.przez.net/komentarze,klaq proszę bardzo szybko przeprowadzony transfer gotówki. Na WHT widniałem jako oszust bo coś napisałem o pieniądzach.

 

@hdmgc

Pomyśl jaki oszust by robił taki cyrk jak Ty opisujesz za 119zł, to się po prostu nie opłaca, rozumiem jakbym chciał pożyczył 10 000 zł przez Allegro, ale po co mam szarpać sobie reputacje na Allegro i nie tylko bo moje dane pewnie by latały na nie jednym serwisie z ostrzeżeniem, że jestem oszustem.

 

Próbujecie na siłę mi wmówić, że każdy w takim przypadku oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Nikt nie nazwał cie oszustem ani nie wmawia tego.

Żyjemy jednak w brutalnym świecie, gdzie ten co ma miękkie serce musi miec twardą d...

 

Ja jedynie obaliłem usilne twoje argumentowanie, że Allegro coś gwarantuje. Czytaj ze zrozumieniem.

 

Kwota w tym momencie nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie nazwał cie oszustem ani nie wmawia tego.

Nie chodzi mi o dosłowne traktowanie. W poprzednim jak i tym temacie po prostu część to sugeruje.

Oceniają książki po okładce, siedzę na tym forum od wielu lat, przynajmniej od 2007.

Ja jedynie obaliłem usilne twoje argumentowanie, że Allegro coś gwarantuje. Czytaj ze zrozumieniem.

Zrozumiałem to, że nie daje gwarancji. Ja tylko napisałem, że musiałbym być desperatom żeby robić wałki na forum gdzie siedzi pełno firm, z dostępami do prawników, niczym jakbym wszedł obwieszony mięsem w grupę wilków. Wiem, że kwota nie jest aż tak istotna, ale ja raczej by patrzał na to z logicznego punktu widzenia wiem, że mamy czasy, że i na 10 zł by człowieka okradli.

A druga sprawa to mogę dać dodatkowo: skan dokumentu ze zdjęciem, dokładny adres itd. kurde przecież wszystko można zweryfikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyczysz mi 500zł na dowolny bank? Ot tak, bez zaświadczeń, 'na gębę'. Oddam kiedy będę mógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożyczysz mi 500zł na dowolny bank? Ot tak, bez zaświadczeń, 'na gębę'. Oddam kiedy będę mógł.

Ja nie napisałem kiedy będę mógł a podałem dokładną datę 18.04.2011, pożyczyłbym jeżeli bym miał. Bo Cię znam nie tylko z tego forum. Mogę swoją osobę potwierdzić na wiele sposobów nie pożyczasz tego całkowicie obcej osobie, staram się zdobyć zaufanie oferując konta allegro, skany dokumentów, jaki oszust to robi. No, ale oczywiście to jest mój niecny plan wyłudzenia 119zł, żebym potem się motał po jakiś bazach DodajOszusta.pl

Jestem grafikiem, mam aktualnie potrzebę, moje nazwisko to moja marka, ta marka nie jest warta 119zł dodam więcej, nie jest warta i 5 tyś. zł żeby szarpać sobie zaufanie na oczach potencjalnych klientów.

Edytowano przez klaq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

staram się zdobyć zaufanie oferując konta allegro, skany dokumentów, jaki oszust to robi

 

 

Oj byli tu tacy. Jeden nawet miał firme, firme krzak i krzew krzakaka i odszczep i z 20 stron serwisu hostingowego, i serwery nawet sprzedawal i białe myszki, i salon fryzjerski i jeszcze troche. Wiekszość wie o kogo chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj byli tu tacy.

A co mnie może interesować kto co miał, i czym to potwierdzał? Jakoś nikt nie napisał do mnie abym potwierdził te dane, lepiej dalej snuć teorie o tym, że każdy to oszust. A sam nie przekona się, nie pozna mnie. Mogę podać wiele moich danych, podać i numer telefonu, aby porozmawiać o warunkach, jestem otwarty na wszelkie propozycje potwierdzenia mojej osoby. Gdzie ja napisałem, że dawajcie 119zł bez żadnego niczego, po prostu jak człowiek proszę o wsparcie a ja na pewno postaram się abyś czuł się bezpiecznie powierzając mi taką kwotą do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj byli tu tacy. Jeden nawet miał firme, firme krzak i krzew krzakaka i odszczep i z 20 stron serwisu hostingowego, i serwery nawet sprzedawal i białe myszki, i salon fryzjerski i jeszcze troche. Wiekszość wie o kogo chodzi :)

 

 

 

 

hehehehehe ;)

 

Extra !!! :P

 

 

NIC DODAĆ, NIC UJĄĆ - Po prostu TAPIR który jest Liderem :D hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehehehe ;)

 

Extra !!! :P

 

 

NIC DODAĆ, NIC UJĄĆ - Po prostu TAPIR który jest Liderem :D hehehehe

 

Szkoda, że nie byłem jego klientem, jakbym miał złożyć reklamację to udałbym się tam osobiście do fryzjera, mam tylko 30km, więc nie tak dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×