Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
energia

[VPS] szukam

Polecane posty

Kolejny człowiek szuka VPSa za SMS, a Wy już nawet nie próbujecie tego wyperswadować...

Rozumiem jeszcze, jak ktoś chce wykupić usługę wartą 5 złotych za SMSa o wartości 10 zika, nie jest to wielka kwota i czasem się nie chce tyłka ruszyć, ale VPSy kosztują jednak ździebko więcej. Chcesz płacić SMSem 30 zydli za VPSa wartego 15? Rozumiem, że nie każdy musi mieć konto w banku, ale osobiście, gdybym nie miał, to i tak bym wolał się do banku czy na pocztę przespacerować i zapłacić 2-3 złote za przelew niż 50-100% więcej niż naprawdę coś kosztuje tylko dlatego, że zapłacę SMSem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny człowiek szuka VPSa za SMS, a Wy już nawet nie próbujecie tego wyperswadować...

Rozumiem jeszcze, jak ktoś chce wykupić usługę wartą 5 złotych za SMSa o wartości 10 zika, nie jest to wielka kwota i czasem się nie chce tyłka ruszyć, ale VPSy kosztują jednak ździebko więcej. Chcesz płacić SMSem 30 zydli za VPSa wartego 15? Rozumiem, że nie każdy musi mieć konto w banku, ale osobiście, gdybym nie miał, to i tak bym wolał się do banku czy na pocztę przespacerować i zapłacić 2-3 złote za przelew niż 50-100% więcej niż naprawdę coś kosztuje tylko dlatego, że zapłacę SMSem.

 

Przepraszam Cie tutaj bardzo ale dlaczego na mnie tj. najeżdżasz?

W telefonie mam nie raz kwoty ponad 300zł więc chce coś z tym zrobić. Ja nie wytykam Tobie błędów że np. kupisz coś za 12zł a nie za 20zł.... Ja wolę płacić SMS i mi to nie przeszkadza. Stawki SMS mi odpowiadają... Gdybym chciał płacić przelewem to bym wybrał firmę, która ma dobre VPS. Ale szukam serwerów VPS za SMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na NetDC.pl , nie ma problemu z udostępnieniem Panu płatności via SMS na życzenie z bardzo atrakcyjnymi stawkami.

 

Pozdrawiam

 

Skoro wyskoczyliście z ofertą to podajcie chociaż ile chcecie za najtańszy vps płacąc sms-em - chodzi mi o ten z oferty, chyba że dajecie jeszcze mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny VPS są bez zmian. Jeżeli pyta Pan o stawki SMS to można je podejrzeć na stronie netshoot.pl

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

To że masz w telefonie ponad 300 zeta to nie znaczy że wszyscy dla ciebie będą robić usługi płatne via SMS bo ty tak chcesz. Za shared to może znajdziesz coś dobrego ale VPS czy dedyk płatny SMS ? I może jeszcze koszt SMS 9 zeta + VAT a frytki do tego gratis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz też exone.pl Serwery fajne,ale łącze jest troszeczkę skąpe 5MB Total. Ale nie napisałeś do czego wiec sprawdź za 19zł masz serwer. A to jakieś 2 sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że masz w telefonie ponad 300 zeta to nie znaczy że wszyscy dla ciebie będą robić usługi płatne via SMS bo ty tak chcesz. Za shared to może znajdziesz coś dobrego ale VPS czy dedyk płatny SMS ? I może jeszcze koszt SMS 9 zeta + VAT a frytki do tego gratis ?

 

Widzę że czytanie u nie których jest na poziomie niskim. I to bardzo niskim.

Pokaż mi gdzie napisałem "jaka firma by mi jedynie dała za SMS", "chce takiego dedyka za sms lub takiego za SMS".

Powiem Ci że tutaj tak nie napisałem, nie interesuje mnie jaki to VPS może być 256ram ponieważ to co tam będę robił to nawet 60mb ram nie zajmie. Więc jeśli chcesz swoje mongolskie przekonania tutaj pisać, to pisz ale, które mają się z prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci że tutaj tak nie napisałem, nie interesuje mnie jaki to VPS może być 256ram ponieważ to co tam będę robił to nawet 60mb ram nie zajmie. Więc jeśli chcesz swoje mongolskie przekonania tutaj pisać, to pisz ale, które mają się z prawdą.

 

To nie zmienia faktu, że za taką usługę przepłacisz i to wcale nie mało.

 

Dam Ci porównanie:

 

Serwer za który zapłaciłbyś na poczie przelewem, kosztuje około 15 złotych.

Ten sam serwer przy płatności SMS, będzie Ciebie kosztował kilka czy nawet kilkanaście złotych więcej. Do tego mogą dojść problemy z księgowaniem (wszyscy wiemy jak działają te kody), no i pomyśl że po 3 miesiącach opłaty np. na poczcie masz 1 miesiąc serwera gratis. Czy nie warto się ruszyć, wpisać dane na druczku i zapłacić 15 złotych na miesiąc zamiast 25?

 

Pomyśl logicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to dobrze rozumiem. Ale to ode mnie zależy jak chce płacić. Napisałem że szukam VPS w firmie gdzie są płatności SMS, a że firma NetDC napisała że może udostępnić za SMS to bardzo dobrze, ale to nie znaczy że ja tak piszę że każda ma tak zrobić. Ja wolę płacić SMS i czy przepłacam dużo to jest moja jedynie sprawa. Wiem co kupuje, wiem za co płacę i wiem ile płace. Nie potrzebuje nauki matematyki ponieważ wiem że SMS za 30zł daję mi tylko 15zł.

Nie chce tutaj nikogo obrazić, ale ja chciałem ofertę VPS za SMS nic więcej i najlepszą ofertą jest oferta NetDC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestii formalnej: nie tj. (?) najeżdżam na Ciebie, wydaje mi się to po prostu dziwne.

No ale w sumie - kto bogatemu zabroni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla nie których jest to dziwne i się sam nie widzę. Ale po co ma się marnować kwota na telefonie jak mogę wydać.

I dopłacić przez przelew też mogę.

*tj. tak jakby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla nie których jest to dziwne i się sam nie widzę. Ale po co ma się marnować kwota na telefonie jak mogę wydać.

Wybacz uszczypliwość, ale poproś rodziców o zmniejszenie abonamentu na rzecz kieszonkowego.

Swoją drogą:

http://www.webhostin...081-vps-za-sms/

oraz

http://www.webhostingtalk.pl/topic/26192-vps-vps-z-platnoscia-sms/

Edytowano przez szuwarek-mini (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szuwarek-mini nie poproszę :) Mi taki pasuje a kieszonkowych nie chce. Nie proszę rodziców o pieniądze, jak nie mam to nie mam. Jak chcą to sami mi dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×