Skocz do zawartości
Jnks

jaki program

Polecane posty

Witam

 

Mam zadanie wysłać mailing do kilkuset osob ale potrzebuje program moze byc platny do wysylki maili.

 

Program powiniem miec mozliwosc indywidualnego wysylanie tak aby kazdy kto otrzymam maila myslal ze dostaje go indywidualnie

musi miec mozliwosc dopisywania i wypisywania sie z bazy

do nowo dopisanych osob musi wysylac zapytanie o zgode na przeslanie maila

 

czy znacie jakies programy ktore moga temu sprostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wolal bym jakis program typu sendblaster z tego co widzialem to rewelka ale tez nie wiem czy ma wszystkie te funkcje ktore sa mi potrzebne, niestety jest dla mnie za drogi moze jak by bylo cos tanszego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja takie coś załatwiłem phpmailerem i jedną pętelką while ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

No to raczej skrypt do tego co?

 

Nigdy nie mialem potrzeby wysylania mailingu itp, to nie znam :D ale napisz w google np. skrypt mailing itp ;)

Autor, jak się domyślam jest na tyle inteligentny, żeby poszukać w google, ale...

 

czy znacie jakies programy ktore moga temu sprostac?

Więc, raczej nie szuka byle-jakiego-programu-z-google, tylko uznanego wśród użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Panie Adamie akurat jestem Pana klientem od pewnego czasu, powiem szczeże że bardziej bym wolal program na pc niz skrypt, chociaz jesli bylaby mozliwosc zintegrowania go z cpanelem to czemu nie, potrzebuje aby programik potrafil jak sie okazalo odczytac baze adresowa zapisana w accessie choc przerobienie go do innego formatu to raczej maly problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Panie Adamie akurat jestem Pana klientem od pewnego czasu, powiem szczeże że bardziej bym wolal program na pc niz skrypt, chociaz jesli bylaby mozliwosc zintegrowania go z cpanelem to czemu nie, potrzebuje aby programik potrafil jak sie okazalo odczytac baze adresowa zapisana w accessie choc przerobienie go do innego formatu to raczej maly problem:)

 

 

Wydaje mi się ,że powinieneś się skupić nad poniższymi aplikacjami internetowymi (nie wyślą Ci mailingu niezgodnego z prawem ;)):

 

1. GET RESPONSE

 

2. FRESHMAIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) powiem szczeże że bardziej bym wolal program na pc niz skrypt,

 

Anomail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą wolal bym zeby nikt nie widzial co wysylam i do kogo, mam wlasny serwer na ktorym bym mogl cos postawic ale powiem szczeze wolal bym program na pc niz skrypt:( choc tu pewnie opinie beda podzielone -zgodnie zz charakterem forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale powiem szczeze wolal bym program na pc niz skrypt:( choc tu pewnie opinie beda podzielone -zgodnie zz charakterem forum

Tu raczej chodzi o szybkość wysyłki przy 10-20 tys, to może nie odczujesz ale pchnij np. 50-100 tys. maili o rozmiarze 50kb to policz ile to to danych musisz przepuścić na uploadzie. Odpalając skrypt po stronie serwera odpada Ci to.

 

Tak jak wyżej pisałem do wysyłki z PC fajnym programem jest anomail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

No to raczej skrypt do tego co?

 

Nigdy nie mialem potrzeby wysylania mailingu itp, to nie znam ;) ale napisz w google np. skrypt mailing itp :P

 

Ciagle minusy dostaje za to, ale jednak najbardziej sensowniejszy sposob wysylania maili nie? Zeby swojego neta nie zamulic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No po czesci masz racje z zamulaniem neta ale powiem szczeze ze mam bardzo dobrego dostawce ktory ma u mnie stacje nadawcza i w zamian dal mi 6mb symetrycznie wiec nie musze sie zdytnio martwic o zapchanie neta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×