Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Astron

Z: [Opinie] Grand-Host.pl

Polecane posty

Serwer jest zrehabilitowany, a klienci otrzymali rekompensatę.

 

 

Panie Andrzeju, a mogę jakieś wyjaśnienie dlaczego nie działa link wyżej na forum ovh choc 3 godziny wczesniej dzialal ??

 

ale nasze kochane google jeszcze cos tam wbilo do swojego cache. Wydaje mi się ,że to nieładna zagrywka zamiatać pod dywan swoje błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Panie Bartku, jakby się Pan czuł gdyby spotkała Pana podobna sytuacja, a później zamiast pomocy otrzymałby Pan obrazy i inne niesmaczne wypowiedzi (3 strony postów) rzutujące na Pana godność osobistą oraz Firmę?

 

Sprawa została wyjaśniona z BOK w Firmie OVH a wątek usunięty.

 

Ja rozumiem że każdy szuka dziury w całym bo raptem JEDEN JEDYNY serwer na którym stoi wszystko nagle padł i nic nie działa, no ale tak zawsze MUSI się znaleźć osoba która przybije szpilkę, tylko te osoby które to robią nie patrzą na swoje błędy, lata krzaczenia, sprawy w sądach i nie wiem co jeszcze a że mała Firma która jest jednoosobowa pracuje po to by poprawić byt swój i swojej rodziny i nagle coś się psuje to WIELKIE HALO. I jeszcze docinki bo "wyżebrałeś dotację" albo nie wiem co jeszcze. Nikt wam nie broni możecie startować do konkursów i składać wnioski itd.

 

Nie uraziła mnie opinia PANA Astrona, któremu wyjaśniłem pewne sprawy na PW.

smoko jeśli chodzi Ci o rozgłos albo nie wiem co jeszcze to są specjalne działy, w których mozesz się wypowiadać.

 

Myślałem, że dział OPINIE jest od opinii a nie od publicznego prawienia wywodów. Może i nie jestem "super pro elo" adminem ale radzę sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Przecież to dobrze jeżeli osoba która nie potrafi czegoś zrobić lub jej się coś uszkodziło i nie wie co dalej robić, pyta o pomoc osób które mogą pomóc.

 

Przecież spytać się to nie jest nic złego... Zwłaszcza gdy serwer nie działa.

 

Jeżeli Wam by się coś wywaliło (coś poważniejszego) i nie moglibyście tego ogarnąć to nie prosilibyście o pomoc? Zapewne tak (może nie na forach ale kolegów po fachu na pewno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początki zawsze są ciężkie. Problem tkwi w tym, że klienci często nie są wyrozumiali i każda nawet najkrótsza przerwa w działaniu potrafi wywołać burzę. Szczególnie jeżeli są to klienci z WHT. Druga kwestia jest taka, że klienci powinni wiedzieć, że jest to jednoosobowa działalność i jeden serwer bo przy takiej konfiguracji poziom bezpieczeństwa/stabilności będzie niestety niższy niż w wypadku kiedy firma zatrudnia przynajmniej jedną osobę (podział zadań, wspólne rozwiązywanie problemów) i ma w zanadrzu zapasową maszynę na wszelki wypadek.

 

ps. To że otrzymał Pan dotację to na pewno nie powód do wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Kamikadze dzięki za wsparcie. Jutro dam Ci plusik :P

 

Mi naprawdę zależy na tym, żeby wszystko było okej, ale opinia tez jest ważna a jak ktoś ją destabilizuje (niewygodna konkurencja) to już nie jest tak fajnie. Spokojnie ja nie zamierzam być wam konkurencją.

 

Serwer działa super, dzięki Miłosz za pomoc, oczywiście człowiek złota rączka bo ja bym się z tym dłubał z 2 dni, asem w linuxie nie jestem, więc stąd problem który trwał od rana aż do 14:10 dzisiaj. Radzę sobie ile mogę ale jak nie wiem dlatego pytam innych. I będę pytał bo jestem szczerym człowiekiem, który nie udaje że jest zawsze super cacy, ale jak popełnię błąd to się przyznaję do tego.

 

Jeszcze raz wszystkich przepraszam, od dziś zaczynam się bawić na Virtual Boxie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kawał bezsensownej dyskusji i niepotrzebna kompromitacja startującej firmy.

 

Jeszcze raz wszystkich przepraszam, od dziś zaczynam się bawić na Virtual Boxie. :P

Nie koniecznie, po prostu nei dotykaj czegoś o czym nie masz pojęcia :P A już na pewno nie na PRODUKCJI.

Dobrze na tym wyjdziesz :P

Edytowano przez www.ionic.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę przeanalizować mojego posta kilka razy, ja tylko zadałem pytanie.

 

Ani nie jest to niewygodna konkurencja ani nic innego. Po prostu interesuje mnie dlaczego z takiego forum zniknął temat i w jakim celu ponieważ takiej sytuacji jeszcze nie zaobserwowałem.

 

Wiem ,że niektóre sytuacje są niewygodne ale jeśli masz z tym problemy to przeanalizuj całą moją historię i zobaczysz ,że nie uciekam od różnych sytuacji nawet jeśli po mnie jechali.

 

Jeszcze raz powtarzam, interesowała mnie tylko odpowiedź na moje pytanie odnośnie tematu na forum ovh które zniknęło. Nic więcej. A interesowała mnie ta odpowiedź ponieważ jeszcze takiej sytuacji nie widziałem do dzisiaj i chciałem wyjaśnien u zródła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Mógł Pan napisać na PW i przepraszam w swoim poście że napisałem na "ty". Nie jestem kłamcą odpowiadam zawsze szczerze bo tak mnie wychowano i takie mam zasady.

 

Reasumując Panie Bartku, temat został usunięty ostatnie 2 strony (1 zindeksował google) bo dostawałem różne epitety w moją stronę i nie było to miłe, OVH do mnie zadzwoniło i przeprosiło, dodatkowo dostałem informację, że temat został usunięty z forum. Nie mam nic nikomu za złe tylko nie lubię jak ktoś kogoś obraża i wyzywa jak ktoś się na czymś nie zna. No ale co kraj to obyczaj :P

Edytowano przez GrandBB (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, dziękuje za wyjaśnienia.

 

Widziałem tylko jakieś 7 pierwszych postów , tego co było dalej to już nie widziałem dlatego byłem zdziwiony jak już nie działało. Temat uważam za zamknięty. Pozdrawiam Panie Andrzeju i życzę pomyślności bo raczej tego najgorsze rzeczy już za Panem :P ale każdy przez nie przechodzi, prędzej czy później...

 

Cała sztuka polega na honorowym wyjściu z takiej sprawy :P Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem że każdy szuka dziury w całym bo raptem JEDEN JEDYNY serwer na którym stoi wszystko nagle padł i nic nie działa, no ale tak zawsze MUSI się znaleźć osoba która przybije szpilkę, tylko te osoby które to robią nie patrzą na swoje błędy,

 

Nie przejmuj się głupimy postami, zawsze się znajdzie ktoś kto wie lepiej, a raczej tak mu się tylko wydaje. Niestety zawsze mają najwięcej do powiedzenia Ci, co akurat najmniej robią lub niewiele wiedzą.

 

Jednak jak Najdek napisał, nie grzeb w czyś na czym się nie znasz, poszukaj sobie porządnego admina, zapłać mu i wszystko będzie OK.

Trochę zwiększysz koszty, ale z czasem Twoja firma "zapomni" o nieciekawym starcie.

 

No i jeszcze jedna rada, jak już szukasz pomocy na jakiś forum, lepiej zmień nick (nigdy nie korzystaj ze swojego firmowego nicku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Dzięki za cenne rady, akurat jestem takim typem człowieka, że potrafię się do błędu przyznać i wciągnąć z tego wnioski.

Widać są ludzie którzy potrafią pomóc, doradzić i z którymi można pogadać. A armią dzieciaków z serwerów tibii nie zamierzam się przejmować. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cenne rady, akurat jestem takim typem człowieka, że potrafię się do błędu przyznać i wciągnąć z tego wnioski.

Widać są ludzie którzy potrafią pomóc, doradzić i z którymi można pogadać. A armią dzieciaków z serwerów tibii nie zamierzam się przejmować. :P

 

Dla mnie Pana wypowiedzi są na bardzo niskim poziomie, niestety. Zaczyna Pan sam burzę nazywając (także swoich klientów) "armią dzieciaków z serwerów tibii". Czy też oskarżanie innych o "lata krzaczenia" i "sprawy w sądach". No i niestety potencjalnego klienta nie interesuje, że hostingiem zarabiasz na życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No tak ale nieprzyjemne rzeczy piszą nie tylko klienci...

 

 

I nie powiedział wprost że klienci to: "armia dzieciaków z serwerów tibii". Nie czytasz dokładnie lub przeinaczasz fakty.

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Widać niektórzy nie rozumieją metafor ale ja wnikać nie będę.

 

Nie jestem administratorem Sys-Com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamikadze, ja też nie napisałem, że nazwał wprost tak swoich klientów, ale domniemam, że w tym gronie znajdowali się także klienci Grand-Host.

 

kafi, nie są, ale były. Poza tym przeprosiłem (trochę się rozpędziłem) . To było dawno :P

Panie Bartku, jakby się Pan czuł gdyby spotkała Pana podobna sytuacja, a później zamiast pomocy otrzymałby Pan obrazy i inne niesmaczne wypowiedzi (3 strony postów) rzutujące na Pana godność osobistą oraz Firmę?

 

Głównie chodziło mi o to, że GrandBB się czuje pokrzywdzony, że na forum OVH został niegrzecznie potraktowany itd.

Sam ma za uszami... Nie mam na celu tutaj nikogo obrażać, tylko chciałem wyjaśnić jedną kwestię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać niektórzy nie rozumieją metafor ale ja wnikać nie będę.

 

Nie jestem administratorem Sys-Com.

 

To nie byo pytanie do Ciebie, tylko do Kolopika. Czytaj uważnie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafi, nie są, ale były. Poza tym przeprosiłem (trochę się rozpędziłem) . To było dawno

Takie przysłowie mi się nasuwa... "nie pamiętał wół, jak cięlęciem był".

I myślę, że (tak, personalnie do ciebie!) to będzie znakomicie twoje zachowanie podsumowywać.

 

Bo sam widzisz, podsumowanie (jakiś) twoich postów wywołuje u ciebie reakcję wybitnie obronną/chęć wytłumaczenia się. Więc czemu zabraniasz tego p. Andrzejowi z Grand-Host?

Edytowano przez kafi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×