Skocz do zawartości
mackal

[Opinie] Studio v220

Polecane posty

W związku, iż ostatnimi czasy zakupiłem konto reseller w firmie v220 chciałbym polecić to przedsiębiorstwo, gdyż jestem bardzo zadowolony z oferowanych przez nich usług. Serwery pracują stabilnie, a strony ładują się bardzo szybko i sprawnie. Z obsługą zawsze miło można się dogadać w każdej kwestii.

W kategorii cena / jakość zasługują na 5+

Edytowano przez mackal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów!

 

Jakiś czas temu poszukiwałem VPS'a pod mój serwis. Nie mogłem znaleźć oferty odpowiadającej moim wymaganiom i trafiłem trochę poprzez pocztę "pantoflową" na v220. Dogadałem się bez problemu co do parametrów, serwer działa stabilnie i co dla mnie również ważne - natywnie ma ipv6. Cena najniższa na rynku, ale to po negocjacjach parametrów :D Jak na razie wszystko działa bez zarzutów, ale zobaczymy w przyszłości :) Na razie wykupiłem konto na pół roku - i dzięki temu również dodatkowa zniżka.

Jeśli potrzebujecie faktury, to też nie ma problemu (z tym borykałem się w niektórych wcześniejszych firmach hostingowych).

 

Na dzień dzisiejszy polecam. Odezwę się pewnie za jakiś czas, co by dać znać czy się nie pogorszyli.

 

P.S. Uprzedzając ewentualne komentarze - nie dostałem/dostanę zniżki za post na WH :)

 

Pozdrawiam,

Michał Lewandowski.

version6.pl

Edytowano przez mlski (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To, że miałeś problem z fakturą to znaczy raczej, że szukałeś hostingu u krzaczorów : )

 

www.version6.pl:

 

Welcome to your website!

This is the default index page of your website.

 

This file may be deleted or overwritten without any difficulty. This is produced by the file index.html in the web directory.

 

For questions or problems please contact support.

 

hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli potrzebujecie faktury, to też nie ma problemu (z tym borykałem się w niektórych wcześniejszych firmach hostingowych).

 

P.S. Uprzedzając ewentualne komentarze - nie dostałem/dostanę zniżki za post na WH :)

 

 

hmmm :D dziwne :) bardzo dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że ta firma omija niektóre faktury, co oczywiście nie jest moim stwierdzeniem.

Niestety firma zaczęła swój niedawny start na forum nierzetelną opinią na temat swojej firmy, raczej żadna opinia o nich nie będzie już teraz wiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi: Unikam krzaczorów ;) A to była pełnoprawna firma, u kŧórej musiałem się prosić o podesłanie faktur. Co do www.version6.pl to świeży serwer i sobie ispconfig testuję ;) fixed.

 

smoko: ale co dziwne?

 

 

MZone Group: Z której części mojej wypowiedzi można to wywnioskować? A jeśli chodzi o inną opinię nt tej firmy, to nie znam innych za wyjątkiem tego wątku. Jak wspomniałem trafiłem do nich poprzez "pocztę pantoflową" więc zaufałem opinii znajomego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi: Unikam krzaczorów ;) A to była pełnoprawna firma, u kŧórej musiałem się prosić o podesłanie faktur. Co do www.version6.pl to świeży serwer i sobie ispconfig testuję ;) fixed.

 

smoko: ale co dziwne?

 

 

MZone Group: Z której części mojej wypowiedzi można to wywnioskować? A jeśli chodzi o inną opinię nt tej firmy, to nie znam innych za wyjątkiem tego wątku. Jak wspomniałem trafiłem do nich poprzez "pocztę pantoflową" więc zaufałem opinii znajomego.

 

 

hmmm

dziwne jest to ze nie wysylaja PELNOPRAWNE firmy faktur. Dla uzytkownika to jest tak jakby dokument potwierdzajacy zawarcie transakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio v220

Niestety firma zaczęła swój niedawny start na forum nierzetelną opinią na temat swojej firmy, raczej żadna opinia o nich nie będzie już teraz wiarygodna.

 

Teraz to ja nie rozumiem... Wychodzi na to, że startowaliśmy na forum wystawiając sobie nierzetelną opinię na swój temat? Przepraszam ale jakieś głupoty kolega pisze, gdzie wystawiłem sobie sam opinię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja nie rozumiem... Wychodzi na to, że startowaliśmy na forum wystawiając sobie nierzetelną opinię na swój temat? Przepraszam ale jakieś głupoty kolega pisze, gdzie wystawiłem sobie sam opinię?

 

No to skoro wchodzisz w dyskusję to proszę: http://www.webhostin...__1#entry237680

 

Chociaż byś się przyznał do błędu. Nie wiem po co kręcisz.

 

Cytat z Twojego postu, wtedy napisany pod innym userem:

 

Polecam http://v220.pl mam tam hosting od prawie 3 lat i jestem zadowolony. Dobra obsługa klienta, tanio. Jest możliwość przetestowania na jakiś okres czasu i możliwość konfiguracji usług wg. własnych potrzeb, tylko trzeba napisać do nich. Szybki transfer z możliwością powiększenia.

 

Uwierz mi, nie chciałem tego tematu rozciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MZone Group: No teraz Cię rozumiem :P Fakt, trochę to nierzetelne.. Ja jednak mimo wszystko pisałem o stanie aktualnym..

 

 

SMOKO: Dla mnie też to wydawało się nie do przyjęcia. Z racji tego, że prowadzę działalność zawsze szukam usług, które zapewniają mi fakturę VAT. Nie pisałem, że nie dostawałem faktur w ogóle, ale żeby je wyciągnąć od firmy musiałem zakładać za każdym nowy ticket na stronie supportu i czekać nawet ponad tydzień.. I to jest jeden przypadek. Drugi - wykupiłem usługę na cały rok i chciałem fakturę z datą tą samą, jak data płatności oraz całkowitą kwotą jaką wpłaciłem. Po wymianie kilku maili z firmą okazało się, że ich system billingowy działa tak, że wysyła faktury raz w miesiącu za okres... jednego miesiąca.. Trudno, wyszło jak wyszło, ale niesmak pozostał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio v220

Przepraszam za sprawę z opinią firmy i mogę zapewnić że nie napisał tego nikt z naszej firmy ani współpracujący z nami. Sprawa została właśnie wyjaśniona i po prostu ktoś zaprzyjaźniony mądrze postąpił chcąc się udzielić na forum na nasza korzyść, korzystając z komputera firmy ale jak widać zaszkodził bardziej ponieważ zapomniał się wylogować z naszego konta. Nie mogę też cały czas kontrolować wszystkiego co jest pisane z naszego profilu. Zgłaszam sprawę do moderatora aby usunął ten post z forum.

Edytowano przez Studio v220 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro

że nie napisał tego nikt z naszej firmy ani współpracujący z nami

to jak mógł

korzystając z komputera firmy ale jak widać zaszkodził bardziej ponieważ zapomniał się wylogować z naszego konta

Jestem ciekawy zatem, jak chronione są np. dane osobowe klientów takowej firmy, skoro wg tego postu zupełnie obca osoba ma dostęp do komputera firmowego z zapisanymi hasłami...

 

 

PS: Po co usuwać? Może niech potencjalny klient ma kawę na ławę wyłożone zasady bezpieczeństwa panujące w tej firmie ;)

Edytowano przez kafi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niby ciekawa oferta resellingu

ale brak directadmina odstrasza skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×