Skocz do zawartości
SanKen

[wirtualny] Rozwijające się forum IPB

Polecane posty

Witam szukam hostingu www w Polsce.( Aktualnie posiadam hosting www w hitme.net.pl i można to nazwać olewaniem klienta ciepłym moczem.... Ticket napisany był 14.03.2011 odświeżony 16.03.2011 - dalej żadnej odpowiedzi nie ma.)

Hosting ma spełniać warunki.

Pojemność: 2-5 GB

Transfer miesięczny: min 10 - max 50 GB(aktualnie 10GB na miesiąc).

Ilość baz danych: 10-20 najlepiej B/O

PHP limit min 128MB

cPanel

Łącze do i z serwera 100mbit/s

LiteSpeed

Najlepiej właśnie php.ini,ale nie koniecznie.

Uptime min 99.80% rok!

Możliwość zmiany parametrów konta( poprzez rozmowę z administratorem)

I wszystko co hosting powinien spełniać.

Jeśli oferta będzie dla mnie zadowalająca to prosił bym o kontakt odnośnie testu min 30DNI.(w razie problemów napisze po 24H)

Cena hmm: myślę że do 200zł z VAT nie było by problemem. Na Roczek.

Pozdrawiam i proszę o oferty

Proszę o wklejanie linków do ofert nie do strony głównej.

 

Edytowano przez Miłosz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast polecam m-zone. Za 129.60 zł masz parametry jakie chcesz.

mzone nie posiada serwerów w Polsce. Wiec odpada. zainteresowała mnie oferta glowanet>starterplus jest możliwość testu 30dniowego ? Bo widzie tylko 14dni jest na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Offtopikowo przypomniała mi się piosenka:

test 30 dniowy tu, test 30 dniowy tam, jakoś rok przehulam.
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mzone nie posiada serwerów w Polsce. Wiec odpada. zainteresowała mnie oferta glowanet>starterplus jest możliwość testu 30dniowego ? Bo widzie tylko 14dni jest na stronie.

Myślę, że dogadasz się bez problemu. Jeżeli nie za darmo to na pewno za jakaś małą dopłatą. W każdym razie szczerze polecam rolleyes.gif.

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu chcesz test aż na 30 dni ? 14 dni jest to wydaje mi się dobry czas na testowanie

 

Kilka lat do tyłu firmy w ogóle nie dawały żadnego testu na usługi www i nie tylko i wszyscy byli zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu chcesz test aż na 30 dni ? 14 dni jest to wydaje mi się dobry czas na testowanie

 

Kilka lat do tyłu firmy w ogóle nie dawały żadnego testu na usługi www i nie tylko i wszyscy byli zadowoleni :)

 

Napisałem "Opcjonalnie"

Chodzi o to że w 14dni za bardzo nie zauważę różnicy z działaniu forum. O opiniach powiedzą mi użytkownicy. Ale chyba zostanę przy glowanet.pl

 

ps mam możliwość wgrać właśnie php.ini gdzie je znajdę, i będę mógł zamienić parametry ? Czy muszę stworzyć nowy plik, jeśli tak to gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Ja polecam Prohost - jest w pl, cpanel, uptime 99.9%, bardzo szybko działa a support chyba najlepszy z firm w Polsce: piszesz ticket o 3 w nocy, odpowiedź po kilku minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron

Z tego co wiem, to php.ini z poziomu użytkownika się raczej nie zmieni, w swoich panelach takiej opcji nie widzę. Polecam napisać ticket, w ciągu dnia powinni zmienić na proponowane.

 

PS Prohost generalnie ma dobrą opinię, ale mało %CPU można zużywać z tego co widać w parametrach na stronie. Musisz zdecydować co lepsze. :P

Edytowano przez Astron (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS Prohost generalnie ma dobrą opinię, ale mało %CPU można zużywać z tego co widać w parametrach na stronie. Musisz zdecydować co lepsze. :)

Procent procentowi nie równy, jeśli potrzeba więcej, można przejść na wyższe pakiety. Generalnie Prohost mile wspominam i mógłbym polecić z czystym sumieniem. Serwery w PL Gdańsk, support 24h z rewelacyjnym czasem odpowiedzi, podgląd wykorzystania limitu CPU w cPanel, w przypadku rezygnacji - zwrot środków dokładnie za tyle dni, ile pozostało. Nie przypominam sobie jakiś awarii, sporadycznie serwery łapały zadyszkę, ale to przecież konto współdzielone. Przeszedłem do Głowanet, głównie ze względu na koszty i nie żałuję. W prohost za 10% limitu CPU płaciłem ok 720 zł brutto rocznie, w głowanet na serwerze w warszawskim Atmanie z limitem 15% rdzenia CPU zapłaciłem 492 zł brutto. Szybkość serwerów rewelacyjna, doskonały kontakt z właścicielem, elastyczna oferta, obciążenie CPU w % generowane przez skrypt porównywalne na obu maszynach a więc obiektywnie: wyższy limit za niższą cenę.

Mogę polecić obie firmy, ale w podanym przedziale cenowym, prędzej sugerowałbym znaleźć coś dla siebie w głowanet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,związku iż hitme się poprawiło to zostanie u nich jeszcze,ale jeszcze jedna taka wpadka i zawitam u glowanet.pl. Można zamknąć temat dziękuje wszystkim za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,ale chyba odświeżę temat... Jak wiadomo hitme ostatnio miało małe problemy wiec na przyszłość chciał bym już tego uniknąć....

 

Więc szukam hosting o takich parametrach

Pojemność: 2-5GB

Transfer miesięczny: min 20 - max 50 GB(aktualnie 10GB na miesiąc).

Ilość baz danych: 5-20 najlepiej B/O

PHP limit min 128MB najlepiej możliwość zmiany

Najlepiej właśnie php.ini,ale nie koniecznie.

Elastyczna oferta w razie problemów zwiększenie

A i bym zapomniał ,brak limitu na procesor... Oczywiście w granicach rozsądku...

Cena hmm: myślę że do 100zł z VAT nie było by problemem. Na Roczek.

Proszę o wklejanie linków do ofert nie do strony głównej.

 

Aktualnie jestem na teście http://linuxpl.com... I jestem zadowolony,ale może znajdę coś co będzie podobne lub lepsze(coś opinie mnie przybiły...)

 

proszę o oferty od firm jak i od osób które miały z tą firmą jakąś styczność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i bym zapomniał ,brak limitu na procesor... Oczywiście w granicach rozsądku...

Na sharedzie? Wolne żarty.

 

Ile dla Ciebie to "granica rozsądku" i jakiego procesora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na sharedzie? Wolne żarty.

 

Ile dla Ciebie to "granica rozsądku" i jakiego procesora?

 

To taka bym po 3dniach nie dostał maila że twoje konto przekracza limit procesora jak dostałem z pewnej firmy ze przekraczam 80% rdzenia... no ludzie...

 

Webh,ale niestety nie jestem jakoś za polską lokalizacją... Zapomniałem dodać.... No chyba ze atman... (tak wiec cena z kosmosu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie ulokujesz się we firmie którą masz jako pierwszą w sygnaturze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

100uu dziennie to nie widzę problemu utrzymania tego serwisu na dobrym sharedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×