Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
www.mzone.uk

Mzone i jedna sprawa

Polecane posty

Oni chwalą nas, my ich wink.gif

 

Napisałbym w jakiej partii czuł byś się najlepiej, no ale mi nie wypada. :)

Bez komentarza, ja już na Ciebie Pink nie mam siły, totalnie załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink

 

Mzone nie rozbija cpu na 100 rdzeni po 20 mhz

 

Jak pisałem to kwestia zastosowania. Czasami lepiej jeden rdzen, czasmi wiele

 

Co do pochawł, może komuś się przyda, chociaż za chwile mzone napisze do moda, chociaz nie pewnie Ty to usuniesz bo będzie to nie na rękę chociaż to jest opinia o procedurach w firmie

 

http://forum.invisionize.pl/topic/10476-rozwiazany-obciazenie-generowane-przez-ipb-powazny-problem/

 

Także nie jest tak różowo jak to koledzy moderatorzy przedstawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkopujesz stary temat i jeszcze napisany do tego nieobiektywnie, serwis opisany w tym temacie generował takie obciążenie, to że ktoś z supportu tego forum napisał swoje zdanie niczego nie zmienia. Punkt klienta jest zawsze inny niż administracji, nic na to nie poradzimy.

 

Do tego nie znając dobrze tej sprawy pokazujesz post tylko po to, aby pokazać naszą firmę ze złej strony, nieładnie Pink, no ale po Tobie można się wszystkiego spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink

Odkopujesz stary temat i jeszcze napisany do tego nieobiektywnie, serwis opisany w tym temacie generował takie obciążenie, to że ktoś z supportu tego forum napisał swoje zdanie niczego nie zmienia. Punkt klienta jest zawsze inny niż administracji, nic na to nie poradzimy.

 

Co z tego, że stary, mzone dało ciała nie potrafiąć wesprzeć klienta i pomóc mu rozwiązać probleu, a ograniczyło się do wyłączenia usługi

 

Obiektywnie są pisane +, natomiast wszystkie minusy są nieobiektywne - to tak z punktu widzenia mzone

 

Czy ładnie nagradzać niewygodny post odnośnie swojej firmy minusem, to takie "profesjonalne"

Edytowano przez pink (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink

Po co się wypowiadasz skoro nie wiesz jak naprawdę było.

 

Tam jest ładnie opisane jak było, może komuś się przyda dodatkowa informacja, im więcej info o firmie tym dla klienta lepiej nieprawdaż? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

im więcej info o firmie tym dla klienta lepiej nieprawdaż? :)

Oczywiście, zgadza się. Bo firma jeśli popełnia jakiś błąd to wyciąga z niego wnioski, aby usługi były lepszej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za linka, ciekawa historia, gdyby mi tak osobiscie mzone zrobił to bym tak po nich pojechał udowadniając ich "niewiedze" ze aż by mnie zbanowali na sto lat:P ale Ireneusz nie bierz to do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamil no to przeczytaj dokadnie temat z linku, przeanalizuj, ale zrób to obiektywnie. Pamietaj że to stara sprawa i jest tam opisana tylko przez jedną stronę (klienta) oraz kilka postronych osób, które nie wiedzą nawet gdzie są trzymane serwery mZone. No a jak będziesz bardziesz oczekiwał obcych opinii a nie miał swoje własnej, no to życzę powodzenia w tym temacie.

 

Ja zapewniam Ciebie że niektórzy moi administratorzy, którzy są i aktywnie działają na forum WHT, są to osoby szanowane i cenione za swoją wiedzę.

Uwierz mi, napewno nie byłby u nas ktoś ktoś nie ma większego pojęcia o tym co robi, lub nawet ktoś o podobnym i nie kulturalnym zachowaniu jak user Pink, to co robimy robimy staramy się robić na najwyższym poziomie, czyli profesjonalnie i zawsze rozważnie.

 

Sprawa opisana w tym temacie złośliwie wyciągnięta przez Pink niestety była bardziej skomplikowana niż się komukolwiek może wydawać. Klienci i także ten klient co założył ten temat opisany na tamtym forum, otrzymują zawsze pełną pomoc od nas, taką która oferujemy w okreslonym pakiecie.

Podkreślam jeszcze: Nikt z naszych dotychczasowych klientów nie został bez pomocy, i nawet otrzymują pomoc osoby posiadające u nas VPS niezarządzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink

Sprawa opisana w tym temacie złośliwie wyciągnięta przez Pink niestety była bardziej skomplikowana niż się komukolwiek może wydawać.

 

 

Oczywiście była tak skomplikowana, że konkurencja sobie poradziła z tym bez najmniejszego problemu.

 

Ale oczywiście w mzone pracują najznamienitsi administratorzy ( z tego forum) więc taka sytauacja jak opisana w tamtym linku nie mogła mieć miejsca wg mzone.

 

Ale zostawmy to, czytający ocenią, mzone wyciągnie wnioski

 

 

Podkreślam jeszcze: Nikt z naszych dotychczasowych klientów nie został bez pomocy

 

Takie stanowisko firmy - kolega został bez pomocy, znalazł ją w innej firmie

Edytowano przez pink (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście była tak skomplikowana, że konkurencja sobie poradziła z tym bez najmniejszego problemu.

 

Ale oczywiście w mzone pracują najznamienitsi administratorzy ( z tego forum) więc taka sytauacja jak opisana w tamtym linku nie mogła mieć miejsca wg mzone.

 

Po masternet to już druga firma, która zawsze działa najlepiej, zawsze dba o interesy klienta a gdy okazuje się że tak nie jest broni swojego zamiast przyznać się do błedów.

 

Kurcze człowieku uspokój się, nie masz prawa pisać o firmie takich opinii, jeśli nie byłeś lub nie jesteś ich klientem. Czy może jakaś konkurencyjna firma Ci płaci za Twe marne wypociny?! Bo naprawdę jesteś bardzo nieobiektywny. Wiesz wstyd mi za Ciebie.... Przez właśnie takie typy jak ty to forum robi się nieobiektywne i próżno szukać tu poważnych opinii.

MZone to bardzo poważna, szanowana firma, działająca od wielu lat i szanująca swych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś naszym klientem, więc się nie wypowiadaj w opiniach o mZone. Masz akurat najmniejsze pojęcie o pracy administratora w jakiejkolwiek firmie hostingowej, ale skoro już napisałeś swoje zdanie to ok, wróć teraz do swoich obowiązków, czyli odrabiania lekcji.

 

Proszę Ciebie abyś przesłał spamować temat o naszej firmie, tymbardziej że robisz to złosliwie i specjalnie podbijasz temat.

Nasza reputacja na tym na pewno nie ucierpi, bo wiem w jaki sposób obsługujemy naszych klientów i nie mamy sobie nic do zarzucenia.

 

Sprawy administracji serwerem zostaw tym którzy mają o tym jakieś pojęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

@Majka

 

Możesz podac podstawę prawną, na jakiej to Pink "nie ma prawa (...)"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Majka

 

Możesz podac podstawę prawną, na jakiej to Pink "nie ma prawa (...)"?

 

 

Jak najbardziej nie ma prawa. To forum jest do wyrażania obiektywnych opinii, a opinia Pink takową nie jest. Ciekawe, czy chciałbyś, żeby w Twoim temacie użytkownicy wystawiali ci negatywne opinie nie znając Ciebie tzn. Twych usług itp?

Pomyśl, a wtedy zabieraj głos. A tak w ogóle jesteś konkurencją i nie powinieneś podjudzać, bo to już nie Fair Play. Graj uczciwie :) OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mlody i jego podstawa prawna, to bedzie chyba twoje motto:) Ireneuszu, posluchaj, ja osobiscie nie naleze do osob ktore pisza do supportu (chyba ze serwer padnie) i to do czego potrzebuje serwer znam sie na tym dobrze dlatego pisalem ze ciekawa historia, kupujac serwer o danych parametrach ja żądam jako klient żebym realnie mogl z nich skorzystac, jesli bylaby tu taka sytuacja np jak tam ta to zacznie sie moja historyjka ale obiecuje ze nie odpuszczę nawet 1Mhz ale gdybanie zostawmy na bok, napisz mi prosze na pw zeby tu juz nie karmic pinka jak przydzielacie te 75% procesora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink

Nie jesteś naszym klientem, więc się nie wypowiadaj w opiniach o mZone.

 

Oczywiście, jak twoje wypociny znikną z opinni innych firm zastosuję się do tej rady

 

Masz akurat najmniejsze pojęcie o pracy administratora w jakiejkolwiek firmie hostingowej, ale skoro już napisałeś swoje zdanie to ok, wróć teraz do swoich obowiązków, czyli odrabiania lekcji.

 

 

Rozumiem, nie wolno nic napisać bo zaraz właśniciel mzone zwyzywa od dzieci, co innego jakbym pobawił się w promowanie "jakości" wówczas miałbym pewnie plusy w mzone.

 

 

W tym temacie kończę.

Edytowano przez pink (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexmark

W końcu ktoś napisał coś mądrego i prawde...

 

Ale pink... nie martw się twoje posty zostaną usunięte.

 

To forum miało być dla ludzi a jest maszynką do nabijania, zarabiania pieniędzy...

 

Same firmy piszą i firmy sobie jadą...

 

Zapytam MZONE... Skoro nie można się wypowiadać na temat twojej firmy ŹLE ? to dlaczego tak czepiasz się innych firm na forum i im wytykasz błędy ?

 

Ty możesz inni nie ?

 

 

Zobaczcie ludzi ?

 

Tu są same firmy lub 1 postowcy, zapytają się coś uzyskają odpowiedz i więcej nie logują się bo widzą że jak zapytaja że chcą otworzyć firme itd są tępieni...

 

Dobry tekst tu ktoś napisał, że nie jesteś naszym klientem to się nie wypowiadaj... a dlaczego inne firmy się wypowiadają mając swoja dzialalnosc wcinają się w cudzą ? ludzie piszą że tacy jak ja i inni psuja POZIOM tego forum ?

 

To właśnie firmy psują poziom wypowiadając się u ych ludzi których nie znają... Piszecie tu o opinii a przeciesz inne firmy ktore tu były jechane to nikt ich nie znał a każdy bezprawnie sobie ich jedzie.

 

Najlepsze jest to INTELIGENCJA SZPAGATOWA

 

Powie ci taka firma masz swoj biznes to sie nim zajmij a sami się tego nie trzymają co mówią KPINA.

 

 

TO NIE MOJA ORTOGRAFIA PSUJE POZIOM FORUM

 

TYLKO Pseudo profesjonalne firmy go psują! Moderatorzy i administratorzy też niczemu winni... Bo opinie są wybiórcze...

 

Kolega Kolege kryje :) coś nie narączke i już czysta karta :) Proste

 

 

Która pytam która szanowana firma udziela się na forum i tłumaczy ?

 

Home.pl

Nazwa.pl

Ovh.pl

Kei.pl

 

Nie oni maja gdzieś fora nie dlatego ze są już znani ale nie będą się ośmieszać pisząc wypociny dlaczego im coś padło itd...

 

Znają swoja wartość doświadczenie...

 

Winny się tłumaczy!!

 

 

NIE SZANUJECIE SIEBIE I INNYCH

 

 

(Założe się że ten post będzie usunięty) albo kontr atak typu brakuje przecinka popraw ort. to już było by żenadą)

Edytowano przez Lexmark (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od kiedy firma jestem albo jedno postowiec?

Pisał o sobie :)

 

Ten temat jest tak zły i na tak wielu płaszczyznach, że nie mam sił nawet komentować.

 

Dwie uwagi:

1. Pink - jeszcze jeden taki atak na Mzone, gdy nawet nie jesteś klientem i ban.

2. Lexmark - pogrążyłeś się w temacie LiderHostu więc daruj sobie tę retorykę i więcej pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×