Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Konto usunięte

Z: [Sprzedam] Dożywotnia licencja DirectAdmin

Polecane posty

Gość hdmagc

Czy jest to licencja typu external, z własnym panelem, czy też internal zależna od osoby trzeciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest to licencja typu external, z własnym panelem, czy też internal zależna od osoby trzeciej?

 

Chłopie, jakiej osoby trzeciej? Przy update licencji podajesz AKTUALNE IP (czyli teoretycznie osoba od której kupiłeś jej nie zna), więc TEORETYCZNIE nie ma osoby trzeciej (chyba że cie zna, zna twój serwis i tym samym IP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

tym ty naprawde masz problemy z osobowoscia. Załoga usuneła twoje wypociny a ty znowu. Jesteś zainteresowany tą licencją to pytaj. Ja mam prawo pytac o co chce a ty daruj sobie komentarze. Upierdliwosc twoja jest smieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadajesz pytania które mijają się z rzeczywistością, więc cie po prostu poprawiam. Dziwnie określasz moje posty (studiowałeś socjologie by stwierdzać takowe zaburzenia?), ale wolny kraj. Post piszę maksymalnie 1 minutę, w tym czasie się nie pocę (widocznie masz inne doświadczenie ze swoją osobą). A upierdliwością to wykazujesz się ty. Zrobiłeś biznes z jakimś durniem i teraz na siłę wciskasz swoje przekonania.

Edytowano przez tym (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink

Chłopie, jakiej osoby trzeciej? Przy update licencji podajesz AKTUALNE IP (czyli teoretycznie osoba od której kupiłeś jej nie zna), więc TEORETYCZNIE nie ma osoby trzeciej (chyba że cie zna, zna twój serwis i tym samym IP).

 

Współczuje, naprawde jesteś taki głupi by jescze nakłaniać innych do oszustwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla wszystkich którzy przegapili wcześniejszą jakże interesującą dyskusję mamy przed sobą dwa obozy

 

obóz pierwszy który uważa że ważne jest czy licencja jest internal (tańsza z ograniczonymi prawami do korzystania tylko w obrębie jednego systemu autonomicznego która w Polsce jest regularnie piracona i wykorzystywana wszędzie) czy external która kosztuje więcej ale można ją dopisać do czego się chce, obóz ten jeszcze nie wpadł że warto zapytać czy nie jest to licencja na VPS'a ale wszystko przed nami

 

obóz drugi który twierdzi że skoro wszyscy pierdzielą system należy kraść delikatnie naginać licencje razem z nimi ponieważ DA i tak ma to w d i prawdopodobnie ujdzie wszystkim na sucho więc co się przejmować, znacząca część hostingów w Postępuje w ten sposób, szczególnie tych na etapie dorabiania się pensji pierwszego pracownika

 

a ja dodam od siebie bardzo nieskromną uwagę że można zrobić w Polsce niezły biznes na pośrednictwie prawnym dla DA i to przy bardzo niewielkich kosztach ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Walczy, jakby to on sprzedawał :) Kto wie, kto wie, ile kont ma tym :)

 

Osoba trzecia, jest to osoba szczegółowo nie zwiazana z zależnościa wystepujaca pomiedzy dwoma osobami. W tym wypadku jest to firma, od której obecny oferent zakupił licencje. W takim własnie przypadku moje pytanie ma podstawy i jest całkowicie logiczne w przeciwieństwie do twoich - tym - żałosnych wpisów w - tym - temacie.

 

TheOne - masz całkowita racje, z tym, że ja bym dodał pewna modyfikację.

Kupujac licencje tzw external,jestes jej włascicielem i w przypadku problemów atakujesz DA i support. Kupujac licencje internal, z problemami walisz do tego kto ma panel (operator). Chcesz zmienić system, IP, cokolwiek - musisz walic do "operatora". W ekstremalnym przypadku możesz nagle pewnego dnia mieć problem z zalogowaniem do panelu i działaniem kont, bo sprzedajacy , sprzedał twoja licencje nastepnemu. I co wtedy? Ano włąśnie. I nie chodzi tu o popieranie piractwa, ale człowiek uczy sie na błedach i dla mnie parametrem podstawowym jest typ licencji.

Edytowano przez hdmagc (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli osobą trzecią jest firma to ok, jednak radzę zapoznać się ze słownikiem co do znaczenia 'żałosne' - moje wypowiedzi są konstruktywne, a to że nie są ci na rękę, nie znaczy że musisz mnie karcić.

Jak @theOne napisał, jest opcja robienia tego legalnie i ja generalnie o tej opcji mówię. To że wy macie minimalne pojęcie o licencjach nie znaczy że musicie mnie nazywać oszustem, żałosnym etc. Nie zniżę się do waszego poziomu i nie zamierzam was wyzywać, bo i tak wiem że mam rację a wasze posty mam daleko ;-)

 

ps. Tak to ja sprzedaję wszystkie licki DA... rozumowanie dzieciaka, i na takiego właśnie mi wyglądasz, ja jako osoba dorosła mająca większe doświadczenie w biznesie, nie będę kontynuować walki z wami, bo potraktujecie mnie obelgami na co nie zasługuję.

Edytowano przez tym (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd

obrębie jednego systemu autonomicznego

 

Niestety nie jest to doprecyzowane. Czy np. firma która sprzedaje serwery/vpsy/kolokacje w kilku lokalizacjach (np. hetzner/leaseweb/ovh/atm/gts/beyond/itp) jest systemem autonomicznym?

Edytowano przez xtd (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System autonomiczny to wedlug normalnej definicji system pod administracja jednej organizacji fizyczne umiejscowienie nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×