Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Studio v220

Z: [Hosting] strona www

Polecane posty

Gość Studio v220

Co ja tu będę oczy mydlił...:) Zapraszam na v220.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie bierz tego do siebie, ale v220 akurat patrząc na Twojego sajta, to powinni ludzie mydlić sobie oczy zanim tam zajrzą : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Wystarczy to naprawić, bo narazie od kilku miesięcy w tej nowej skórce ta opcja nie działa. Problem zniknie odrazu.

Opcja opcją ale raz: jest regulamin, dwa: sam autor WYRAŹNIE prosił o coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio v220

Najlepiej będzie jak sam się o tym przekonasz testując serwetki pod www z rożnych firm :)

 

W rzeczy samej. 14 dni chyba wystarczy do sprawdzenia możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać jednej bardzo ważnej rzeczy:P. Posiadam konto w banku PKO, a z tego co widze, większość wyżej wymienionych firm nie posiada metody płatności dla mojej karty (cche zrobić przelew internetowy). Widzę paypal, moneeybookers, grosik etc co mi bardzo nieodpowiada.

 

 

mogę tylko podać ,że nasza firma posiada podpisaną umowę z platnosci.pl dzięki czemu informacje o platnosci docieraja do nas chwile po oplaceniu przez klienta zamowienia.

 

Zapraszam do obejrzenia naszej oferty - SMOKO.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Jezem sie myle to mnie poprawdzcie, ale z tego co wiem to grosik = pko nie? xD chyba ze cos pomieszalem :pd

 

Freecast.pl #12

:) Lepiej nie uzywac serweTek pod www :) xDDD

(Taki zarcik zeby rozluznic atmosfere :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Na platnosci.pl nie musisz zakładać konta,

 

U nas możesz dokonać przelew który jest zaksięgowany po maksymalnie po 15 minutach. (wyłączając noce, gdzie inteligo lubi prowadzić modernizacje itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Na platnosci.pl nie zakładasz konta tylko realizujesz przelew z banku poprzez ich silnik płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zakumałem o co chodzi, więc może sprecyzuje o co mi chodzi :). Chce dokonać przelew internetowy z banku PKO BP. Nie chce zakładać kont na stronach służących do przelewów np paypal, czy płatności.

 

Wykupując u nas usługę masz możliwość dokonania płatności poprzez DOTPAY bez rejestracji konta.

 

PS

Inną forma płatności jest https://bluecash.pl/ (przelew księgowany do 15 minut )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I właśnie o taką odpowiedź mi chodziło :) Ja chce dokonać zwykły przelew, a nie bawić się w jakieś inne strony :). Wchodze na firmę hostingową, zamawiam, loguje się do konta bankowego, wypełniam dane oraz klikam ok i gotowe. Tak to powinno wyglądać :).

 

 

korzystales z place z allegro np ??

 

jesli tak to u nas to wyglada tak samo bo to system platnosci.pl (jak sie nie myle to platnosci.pl naleza do grupy allegro )

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×