Skocz do zawartości
miguslaw

VPS pod TeamSpeak3

Polecane posty

Witam.

 

Chciałbym się dowiedzieć, jakie parametry serwera VPS, byłyby wystarczające, na serwer TeamSpeak3 ( ok. 20-60 os. online ( max ) )

Wg. mnie liczba slotów na serwerze nie jest istotna ( ważna ilosc online) ale to tylko moja "teza" :)

 

 

Proszę o szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Transfer się najbardziej boję .... :| Czy 500 gb wystarczy?? nie wiem zabardzo ile by taki serwer transferu przy max 200 osobach online zżerał ( projekt na większą skalę ) :) Na marginesie rozważałem ten hosting :)

Edytowano przez miguslaw (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SanKen czemu nie PL? Mi sie wydaje ze własnie w Polsce lepiej bo mniejszy ping, a w tsie ma to spore znaczenie. Może VPS2 z vipower.pl??Transferu nie bedzie potrzebne za wiele max 200GB.

 

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Edytowano przez kaszub1136 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia. Polskie serwery mają problemy z stratą pakietów szczególnie na łączach TPNET. Ping nie ma znaczenia. Wiem coś o tym bo miałem. W vihost jestem już od 6mies i żadnych problemów. Co do transferu to 200GB ci wystarczy.(Poza tym transfer na granicą jest tani wiec można dokupić)

Edytowano przez SanKen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
<br />Nie ma znaczenia. Polskie serwery mają problemy z stratą pakietów szczególnie na łączach TPNET. Ping nie ma znaczenia.
<br /><br /><br />

No to rozmawiaj z kims, majac ping 100-200 albo majac ping 20-40. Co wolisz??

 

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz kto z polski ma taki ping za granicę ? Poza tym ping się nie liczy tylko straty pakietów. To że cie ktoś później usłyszy na ts to raczej nie ma znaczenia. Ważne by osoba nie miała straty pakietów,bo tylko wtedy będzie są ciąć lub będzie charczeć.

Jak nie wierzysz wejdź na ts gdzie masz ping 1000ms i spróbuj porozmawiać. Oczywiście bez strat pakietów. Jeśli się nie dogadasz,jesteś dobry....

Edytowano przez SanKen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakos mam vps w hitme z ts3 i mam tam ping 20 max 40. Mialem serwer w hetzner i tam pingi 100, przy rozmowie 130. I nigdzie nie mam strat. Co innego na internecie mobilnym (blueconnect), w PL ping 100-200, w DE 350-500, straty około 20% w Polsce i w Niemczech. Straty sa prawie takie same, u mnie z małym + dla PL.

 

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Edytowano przez kaszub1136 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do nas na onevps.pl, zrobimy ci ofertę odpowiednią do zapotrzebowania (czyli transfer przyczepiony do czegokolwiek bo tak to wygląda), lokalizacja ATM Warszawa

 

Sent from some cpmputer :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Nie, po prostu jestem zadowolony z ich usług i uważam tą firmę za jedną z nielicznych na wht której administratorzy mają JAKIEŚ pojęcie o konfiguracji maszyn dlatego ją tak polecam bo chcę żeby niezdecydowani poszukiwacze hostingu przejrzeli też ofertę castpolu ;)

 

Na sharedzie mam poczucie bezpieczeństwa swoich danych a w poprzednich hostingach z których korzystałem niestety tak nie było.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink

.. nielicznych na wht której administratorzy mają JAKIEŚ pojęcie o konfiguracji maszyn dlatego ją tak polecam bo chcę żeby niezdecydowani poszukiwacze

 

No super, teraz dzieci będą oceniać już nie poszczególne hostingi a cały rynek, no masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

No masakra lol rotfl omg.

 

Nie wiem kogo Ty nazywasz tutaj dzieckiem ale najpierw spójrz na siebie.

Moim zdaniem świat webhostingu nie kończy się na kilku firmach najbardziej udzielających się na wht.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×