Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Opinie liderhost.eu

Polecane posty

Gość DJpOmOO

Strona ich nie działa, a administrator ma taki opis na GG: "Bez Komputera... Prosze o cierpliwość ;/ Nic nie poradze!!" jeden komputer na całą firmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

I nie licz, ze się to zmieni. No chyba tylko po to by naciąć kolejnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron

Jak zwykle będzie chciał zatuszować sprawę, ale już się ludzie na nim poznali. Teraz widzę, że flame robi na wszystko i wszystkich, jako niby anonim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że to jednak zbieg okoliczności... takie "cuda" się zdarzają przecież, patrz liderhost.pl i liderhost.eu. Też podobne nazwy, a nic ze sobą wspólnego nie miały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic? To była ta sama firma. Sam administrator na prywatnej rozmowie to przyznał. Kolejnym dowodem jest to, że numer NIP i REGON był taki sam na tych trzech firmach, właściciel firmy też ten sam.

Sprawdziłem REGON i co?

KLAUDIA WESOŁOWSKA "TAPIR" - "LIDER HOST"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron

Może już nie oczerniajmy tego właściciela, może mu się za 10 razem uda, chociaż te porażki i zachowanie dobrze nie wróżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może już nie oczerniajmy tego właściciela, może mu się za 10 razem uda, chociaż te porażki i zachowanie dobrze nie wróżą.

My przecież nie dopisujemy historii tylko komentujemy to co sami sobie nawarzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron

Nie chodziło mi o to, że wymyślamy, tylko że i tak już jego reputacja i szacunek do niego spadły do 0 i ja tym samym kończę to komentować, chyba że jakieś nowe ciekawe fakty się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja chcialbym stanac w obronie Pana K.L.

 

...Nie no zartuje oczywiscie, mam takie pytanie do Was (jako iz ja za bardzo nie jestem w takich sprawach obeznany). Otoz jakis miesiac temu oddalem panu KL strone oparta o prestashop, skonfigurowana, z dodana trescia, wykonanym logo itp. itd. (to akurat nie jest wazne), po czym zgodnie z tym jak sie umawialismy na gadu-gadu (cale archiwum posiadam nadal) mial mi przeslac pieniadze na podane przeze mnie konto bankowe. Jednak tego nie zrobil (niespodzianka, prawda ?).

 

Prosze nie piszcie mi ze glupio zrobilem, wykonujac prace bez zadnej umowy - bo ja to wiem. Chodzi mi jedynie o to czy na podstawie archiwum gadu-gadu moge miec do tych pieniedzy jakiekolwiek prawa ? Aha znalazlem tego pana po ogloszeniu w serwisie rzeszowiak.pl - nie wiem czy to ma jakies znaczenie.

 

Z gory dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh...

Jest to traktowane jako umowa zawarta drogą elektroczniczną. Jeśli obie strony zgodziły się na warunki umowy to chyba mają tu zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dziekuje za szybka odpowiedz :) Nie powiem bo poprawil mi Pan troche humor na wieczor.

Tylko jesli ktos moglby napisac mniej wiecej to samo tylko bez "chyba" (albo oczywiscie obalic ta teorie), to bylbym wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to przejdź sie do prawnika, on Ci wytłumaczy co trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiec sprawa sie wyjasnila: otoz przeprowadzilem rozmowe z panen o ktorym mowa wyzej i okazalo sie ze przelew nadal czekal na potwierdzenie realizacji, po czym dostalem potwierdzenie przelewu na emaila oraz zostalem przeproszony.

 

Do piatku nie bede mial mozliwosci sprawdzenia konta, tak wiec dopiero po powrocie napisze czy dotarly :)

 

Pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie

Edytowano przez swiniak (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po czym dostalem potwierdzenie przelewu na emaila oraz zostalem przeproszony.

A czy ten przelew miał status Elixirowy WYSŁANY/ZREALIZOWANY czy OCZEKUJĄCY NA WYSŁANIE/REALIZACJĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz robi coś innego ale w dalszym ciągu oszukuje ludzi, proszę o kontakt osoby które już dopisały się do pozwu przeciwko temu człowiekowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze
jeżeli twój komputer nie chce się włączać lub chwilami podczas pracy system operacyjny się zawiesza lub komputer z nieznanego powodu się restartuje, a nie chcesz oddawać komputera do autoryzowanego serwisu komputerowego naprawiającego komputery i nie boisz się podjąć samodzielnej naprawy komputera jest to strona dla ciebie.

 

Trochę trudno się czyta niektóre zdania złożone

 

naprawa komputera czy nawet naprawa laptopa

 

Cóż laptop to samolot :D

 

,podzespołów komputera oraz lokalizowania uszkodzeń komputera

 

:)

 

 

W ofercie informacje o BIOSie i naprawie drukarek :D

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×