Skocz do zawartości
Szatyniak

Wyznania klienta DotPay

Polecane posty

W dotPAY nie można korzystać z płatności kartą jak się prowadzi hosting. To dla mnie troszkę śmieszne... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Dotpay'em nie da się skontaktować.

 

Jak się nie potrafi skorzystać z telefonu to rzeczywiście może być problem... ostatnio w sobotę dział techniczny działał bez zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dotPAY nie można korzystać z płatności kartą jak się prowadzi hosting. To dla mnie troszkę śmieszne... :-)

Skąd ta rewelacja? Posiadam umowę, która mówi co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie szczęście :-) U nas te płatności też działały przez chwile po czym bez żadnego słowa zostały zablokowane, a po kontakcie z opiekunem uzyskałem informacje:

 

"niestety nie otrzymali Państwo akceptacji operatorów kart płatniczych ze względu na branżę (hosting)"

 

Za chwile oczywiście zaoferowali takie płatności ale o ponad 100% droższe... :-)

Edytowano przez webh.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Kamil ma racje. Tam panuje jakiś mega bałagan, udzielają sprzecznych informacji. Wyłącza, raz nie odpiszą w ogóle, drugi raz stwierdzą, że nie ma mozliwości kart a trzeci, że trzeba jakieś nowe umowy. Ale w ogóle to mają w d* klienta, nic nie informują, ot klient Ci zgłasza, że nagle nie działa. Lepiej się stamtąd ewakuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewakuacje mam już zaplanowaną jednak jakoś środki chciałbym odzyskać.

Problem głównie w tym że stwierdzili że środki zostały wypłacone, proszą o podanie transferów które miałyby nie dojść a oni wyślą potwierdzenia przelewów, odpowiadam że chcę wszystkie potwierdzenia z ostatnich 2 miesięcy i to jest olewane. Mniej więcej tak to wygląda:

 

Proszę podać nr transakcji która nie została zrealizowana a my wyślemy potwierdzenie przelewu

- Dobrze, proszę przesłać wszystkie potwierdzenia z ostatnich 2 miesięcy

Wyślemy na mail, do widzenia

 

Oczywiście odpowiedzi brak, po dojściu kolejny raz do tego etapu rozmowy znów proszą oto samo, wypisuje wszystkie numery transakcji i... nic, brak odpowiedzi.

Podczas rozmowy telefonicznej człowiek nic nie może się dowiedzieć, odbierają osoby które są wyraźnie zmęczony ciągłymi krzykami klientów i starają się jak najszybciej skończyć rozmowę. Potwierdzę to co napisał @nrm, wybierają maile na które udzielają odpowiedzi, zaprzeczają sami sobie a czas ciągle leci.

 

Podsumowując Dotpay twierdzi że wysłali pieniądze jednak one w magiczny sposób nie są na moim koncie a potwierdzenia przelewów magicznie nie dochodzą na mój mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×