Skocz do zawartości
crazyluki

[news] Nowe procki intela

Polecane posty

witam,

link do (moim zdaniem) interesującego artykułu dla Was - nowe procki serwerowe intela z serii XEON e7 - do 10 rdzeni z HT i 30MB pamięci podręcznej.

 

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Intel_10_rdzeniowe_CPU_dla_serwerow-32957.html

 

Ciekawe, myślałem że Intel nie rzuci się tak w pogoń za rdzeniami za AMD. Ciekawe jaka będzie wydajność takie potworka. Zapomniałem dodać (ale w artykule napisano)

Warto jednak zaznaczyć, że słabsze modele Xeonów E7-2000 będą mogły pracować tylko w dwuprocesorowych konfiguracjach.
- słowem - WOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być ciekawie.

Jestem ciekaw jak będzie wyglądała cena tych procesorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, myślałem że Intel nie rzuci się tak w pogoń za rdzeniami za AMD. Ciekawe jaka będzie wydajność takie potworka. Zapomniałem dodać (ale w artykule napisano) - słowem - WOW.

 

Poczekaj na cenę tego 'cuda', a wtedy powiesz 'WOW" ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kurcze 4 procesorowa konfiguracja i mamy już 40 rdzeni od intela a z ht 80 rdzeni. Już widzę ten overselling VPSów jak jakaś tania serwerownia to zakupi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kurcze 4 procesorowa konfiguracja i mamy już 40 rdzeni od intela a z ht 80 rdzeni. Już widzę ten overselling VPSów jak jakaś tania serwerownia to zakupi;-)

 

Oj tam overselling.

Wątpię, że jakaś serwerownia udostępni na tyle ciekawą ofertę pod względem dysków czy możliwości ich doboru, żeby umożliwić taki overselling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt, do takiego potwora to tylko SSD w raidzie 0 z kilku dysków i podejrzewam że jeszcze by mu mało było na VPS:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×