Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hostsearch

hostsearch.pl

Polecane posty

firmy tworza swoje profile

 

serwis jest mlody, zyje dopiero godzinke - do jutra powinny ruszyc reklamy na kilku portalach webmasterskich, takze w interesie firm szukajacych klientow jest aby stworzyly sobie profil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W twoim interesie jest, by zachęcić użytkowników do korzystania z niego. A pusta strona (no, prawie) bynajmniej tego nie zrobi. Zanim firmy dodadzą wpisy, zdążysz trochę stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nikt za nikogo nie bedzie tworzyl kont - firmy sa odpowiedzialne za aktualizacje swoich danych

 

to jest katalog a nie portal z bajkami - jak sie zaczna firmy rejestrowac to nie bedzie pusty - proste

 

p.s. darmowa reklama zawsze jest w interesie firm - ktos kto tam bedzie ma wieksze szanse na klientow - ja nie jestem od zachecania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę jesteś taki naiwny i myślisz, że firmy będą masowo zapisywać i aktualizować swoje informacje? Jeśli nikt tego nie skoordynuje i zostawi bez opieki to nici z projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę jesteś taki naiwny i myślisz, że firmy będą masowo zapisywać i aktualizować swoje informacje? Jeśli nikt tego nie skoordynuje i zostawi bez opieki to nici z projektu.

 

ty chyba poprostu nie rozumiesz jak dziala taki katalog - to ja dostarczam potencjalnych klientow - jesli ktos jest zbyt leniwy zeby nie dodac albo aktualizowac swoich danych to juz jego problem - inni na tym zyskaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty stracisz, bo w katalogu będziesz miał stare, bezwartościowe dane. Tak to sobie możesz mówić, kiedy masz wyrobioną markę. Ale nie masz, więc może podejdź do tego bardziej realistycznie. Skoro tworzysz coś takiego to TOBIE zależy na tym, żeby ktoś umieścił dane, bo NIE MASZ żadnej renomy. Z takim podejściem nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

renome zdobywa sie przez reklame i to jest realizowane :(

 

przeciez nikt nie bedzie dzwonil do hostow i namawial zeby sie zapisali - troche nierealne nie?

 

co do danych wystarczy przycisk "ten plan ma bledne dane" - jak ktos zauwazy bledy automatycznie wysyla maila do firmy z prozba o aktualizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ale nie możesz oczekiwać aż takiej wagi przywiązywanej do nowego i niezbyt popularnego serwisu. Czy chcesz czy nie, musisz się na początku ostro przyłożyć. Jak się wybijesz nad innych, to wtedy sytuacja będzie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt za nikogo nie bedzie tworzyl kont - firmy sa odpowiedzialne za aktualizacje swoich danych

 

to jest katalog a nie portal z bajkami - jak sie zaczna firmy rejestrowac to nie bedzie pusty - proste

 

p.s. darmowa reklama zawsze jest w interesie firm - ktos kto tam bedzie ma wieksze szanse na klientow - ja nie jestem od zachecania :(

 

Tylko kto bedzie odwiedzal pusta strone?!?!

To w Twoim interesie jest by ta strona zyla...

Gdyby Twoj katalog mial renome google lub chodzby onetu to pewnie firmy walilby do Ciebie oknami i drzwiami by dostac darmowa reklame na pierwszej stronie a tak... strona umrze smiercia naturalna - obym nie byl zlym prorokiem.

Zamiast pisac jaki to masz fenomenalny katalog na forum, dodaj pareset ofert by ten katalog cokolwiek byl wart, bo poki co jest kompletnie bezuzyteczny i pompowany w niego ruch pojdzie na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałem, że reklama służy przyciągnięciu do serwisu użytkowników, a nie korporacji pragnących się dopisać do kolejnego katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej pesymistycznie patrze na ten serwis. Zgadzam sie z Shive, i mysle ze sama reklama niewystaczy bo kto jak zobaczy "goly" serwis to nie odwiedzi go ponownie. Musisz w jakis "czarodziejski" :( sposob przekonac providerow zeby sami zakladali konta itd.. oczywiscie niechodzi mi o dzwonienie itd..., tylko poprzez strone nalezy przekonac ich ze wiele osob moze dzieki hostsearch wybierac oferty hostingowe.

 

Musisz duzo pracy wlozyc w ta strone. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×