Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
blade9999

Bardzo tanie serwery

Polecane posty

A moze by tak blade9999 podal nazwe firmy ktora reprezentuje, REGON , NIP , strona WWW?

Czy ceny jakie podales sa z VAT czy bez?

Czy dostepne sa jakiekolwiek panele administracyjne ?

Czy jest mozliwosc rozbudowy serwera o dodatkowe komponenty?

Ile kosztuje dokupienie trafficu jesli wyjdziemy poza limit?

 

TS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe widze ze zaczyna sie ostre najeżdżanie jak w temacie z Blueeye :)

 

Więc tak:

1. Nie reprezentuje żadnej firmy ani niemam żadnej firmy, tymbardziej regonu, strony www też niemam. Do 700zł moge zarabiać bez prowadzenia firmy wiec narazie nie widze potrzeby rejestrowania firmy. Można by to nazwać Badaniem Rynku :)

 

2. Ceny są oczywiście z VAT

 

3. Dostępne są tylko w wersjach Suse 9.1 (Plesk 7.5) i Suse 9.2 (confixx 3.0)

 

4. Niema możliwości rozbudowy serwera niestety

 

5. Dokupienie trafficu kosztuje 1.50zł za każdy następny GB

 

6. Serwery utrzymuje renomowana firma Webperoni.

 

Plusy zakupienia u mnie serwera:

+Wpłata na polskie konto w banku

+Drobna pomoc techniczna za darmo

+Bez żadnych formalności

+Łatwy kontakt

 

Od 9 dni odkąd napisałem ten temat zdobyłem już 5 klientów i jak narazie nie było żadnych problemów ani reklamacji.

 

Jak ktoś ma jakieś pytania to proszę dzwonić lub pisać na gg

 

Tel: 510-511-098

GG: 4431335

Mail: blade9999@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 700zł moge zarabiać bez prowadzenia firmy wiec narazie nie widze potrzeby rejestrowania firmy. Można by to nazwać Badaniem Rynku :)

A gdzie takie coś wyczytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie takie coś wyczytałeś?

 

Czy to wazne? :> Jak juz wzpomnial blade9999 zaraz bedzie tu dyskucja jak z blueeye bo czepiasz sie najmniej istotnych rzeczy.

 

Mysle ze najistotniejsza jest jakosc uslug i dobrze zeby sie wypowiedzialy osoby ktore skorzystaly z oferty blade999, moze wtedy bedzie ciekawszy powod do klotni :)

 

Radze zobaczyc tez ta strone: http://www.webperoni.de/index.php?menu=ppr...3e736761b0fd1c7

gdzie jest wiecej szczegolow dotyczacej tej oferty :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to wazne?  

Mysle ze najistotniejsza jest jakosc uslug

Ważne.

Ważna jest jakość usług jak i uczciwość w stosunku do klientów jak i do tych wszystkich osób na tym forum, które mają własne firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Nie reprezentuje żadnej firmy ani niemam żadnej firmy, tymbardziej regonu, strony www też niemam. Do 700zł moge zarabiać bez prowadzenia firmy

Bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że tak będzie. no cóż wszystkim się dogodzić nieda :)

 

tak serio to wolal bym kupic server w server4you.de
Niema problemu :) ja nie każe nikomu kupować serwera za moim pośrednictwem, poprostu z mojego punktu widzenia korzystam i ja i klient.

 

1. Nie reprezentuje żadnej firmy ani niemam żadnej firmy, tymbardziej regonu, strony www też niemam. Do 700zł moge zarabiać bez prowadzenia firmy

 

Bzdura.

 

Tak poprostu wyczytałem na którymś forum, niepotrzebnie to napisałem. Ale to jest forma usługi, gość który serwisuje sprzęt elektroniczny nie bedzie zakladal firmy bo go wyjdzie drozej utrzymanie niz zarobi w miesiac z tego tez powodu ja nie zakladam firmy.

 

Czy to wazne? :> Jak juz wzpomnial blade9999 zaraz bedzie tu dyskucja jak z blueeye bo czepiasz sie najmniej istotnych rzeczy.

 

Mysle ze najistotniejsza jest jakosc uslug i dobrze zeby sie wypowiedzialy osoby ktore skorzystaly z oferty blade999, moze wtedy bedzie ciekawszy powod do klotni Mruga 2

 

Radze zobaczyc tez ta strone: http://www.webperoni.de/index.php?menu=ppr...3e736761b0fd1c7

gdzie jest wiecej szczegolow dotyczacej tej oferty :>

 

Tak odnośnie oferty to zeby nie było że oszukuje czy coś, proszę przeczytać drobny druczek na samym dole mówiący że po 4 miesiącach opłata za serwery Congo Pepper i Firecracker wzrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm,

 

Piszesz ze zdobyles juz 5ciu klientow. Patrzac na ceny i biorac pod uwage najtansze rozwiazanie zarobiles juz 750pln, chyba kluci sie to z tym:

Do 700zł moge zarabiać bez prowadzenia firmy wiec narazie nie widze potrzeby rejestrowania firmy.

 

Co zreszta jest stwierdzeniem blednym.

 

W jaki sposob chcesz wystawic fakture VAT nie prowadzac dzialalnosci gospodarczej?

 

TS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że co proszę ??? Ile ??? jak bym zarobil 750zł to bym sobie reklame na onecie zrobił.

 

Ktoś tu chyba nie zna aktualnej ceny euro. Euro jest po 3.82zł więc radze jeszcze raz sprawdzic na stronie www.webperoni.de i przeliczyc na PLN a dopiero pozniej pisac na forum

 

Na każdym serwerze zarabiam max 30-40zł po za tym jak euro podrozeje to bede jeszcze mniej zarabiał.

 

Tak swoja drogą to nie rozumiem was, tak was boli że ktoś ma pomysł i troche dorobi sobie. Przecież nie kradne tych pieniędzy tylko zarabiam uczciwie bo zawsze jest tak że każdemu pomagam jakos konfigurowac Apache, php i tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak poprostu wyczytałem na którymś forum, niepotrzebnie to napisałem. Ale to jest forma usługi, gość który serwisuje sprzęt elektroniczny nie bedzie zakladal firmy bo go wyjdzie drozej utrzymanie niz zarobi w miesiac z tego tez powodu ja nie zakladam firmy.

Może zajmij się lekturą przepisów, a nie wypowiedzi gimnazjalistów na forach. Mówiąc wprost -- jesteś nieuczciwy w stosunku do wszystkich tych, którzy mają firmy, płacą podatki itd. I nie argumentuj jak dzieciak, ze jeśli ktoś pracuje na czarno, to i Ty możesz.

 

Przez takich jak Ty sztucznie zaniżane są marże (bo nie masz absolutnie żadnych kosztów) i m.in. dlatego, że przed Tobą było już stu innych 'badających rynek' nie opłaca Ci się założyć firmy.

 

Najbardziej mnie jednak dziwi, że są osoby skłonne powierzyć swoje pieniądze anonimom, świadczącym usługi na czarno, bez żadnej gwarancji ciągłości.

 

Wysłany 15/12/2005, 14:08:

 

Tak swoja drogą to nie rozumiem was, tak was boli że ktoś ma pomysł i troche dorobi sobie. Przecież nie kradne tych pieniędzy tylko zarabiam uczciwie bo zawsze jest tak że każdemu pomagam jakos konfigurowac Apache, php i tym podobne.

Nie zarabiasz uczciwie bo łamiesz prawo, co skutkuje konkretnie tym, że:

- Inni płacą podatki niejako za Ciebie

- Robisz im nieuczciwą konkurencję (unikając kosztów w sposób niezgodny z prawem możesz zaoferować niższą cenę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ble ...

Więć witam :)

w tym poście postaram się napisać swoje doświadczenia z tym człowiekiem no i jego usługami, więć tak ... kupiłem ten serwer dedykowany za 190, support jest dobry, dodam jescze ze pan blade jeśli trzeba i ma czas to pomaga teraz pare słow do @Neas

Nie zarabiasz uczciwie bo łamiesz prawo, co skutkuje konkretnie tym, że:

- Inni płacą podatki niejako za Ciebie

- Robisz im nieuczciwą konkurencję (unikając kosztów w sposób niezgodny z prawem możesz zaoferować niższą cenę)

 

Tutaj rozmawiamy o usługach hostingowych i ich jakości, jakośc jest dobra, pare dni juz mam serwer i nienarzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj rozmawiamy o usługach hostingowych i ich jakości, jakośc jest dobra, pare dni juz mam serwer i nienarzekam

Sprzedawanie usług na czarno na starcie dyskwalifikuje usługodawcę i o tym także tutaj rozmawiamy. Jeśli lubisz dawać zarobek osobom nieuczciwym, to już Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj rozmawiamy o usługach hostingowych

No właśnie, to jest forum min in o usługach hostingowych. A usługi hostingowe to już pewna działalność gospodarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego macie sie czepiac ?? tego ze nie płaci podatków ?? czy to wasz problem?? macie serwer za tyle ile podaje i reszta mnie rybka niech se martwi sam , dostanie fiskusa jego sprawa:) poza tym mam tam małego dedyka i nie mam na co narzekac wypas support zawsze w razie kontaktu pod ręką a i serwer spoko :) wiec nie martwi mnie czy ta moja kasa idze na laski czy na podatki nie moj problem :) ale jedno wiem ze taki serwer co mam za 200 zł gdzieindziej bym płacił z 350-400 zł albo lepiej :) a po co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zajmij się lekturą przepisów, a nie wypowiedzi gimnazjalistów na forach. Mówiąc wprost -- jesteś nieuczciwy w stosunku do wszystkich tych, którzy mają firmy, płacą podatki itd. I nie argumentuj jak dzieciak, ze jeśli ktoś pracuje na czarno, to i Ty możesz.
Masz racje, jak najbardziej o przepisach musze sie jeszcze wiele dowiedzieć. Tak poprostu napisałem bo ktoś z innego forum wprowadził mnie w błąd

 

Przez takich jak Ty sztucznie zaniżane są marże (bo nie masz absolutnie żadnych kosztów) i m.in. dlatego, że przed Tobą było już stu innych 'badających rynek' nie opłaca Ci się założyć firmy.

 

Może i masz racje ale wiesz jaka jest sytuacja w Polsce, każdy chce dorobić sobie troche. O firmie cały czas myślę i sądze że na początku stycznia założe firme z taką właśnie usługą jaką prowadze teraz.

 

Przez takich jak Ty sztucznie zaniżane są marże (bo nie masz absolutnie żadnych kosztów) i m.in. dlatego, że przed Tobą było już stu innych 'badających rynek' nie opłaca Ci się założyć firmy.
Tu się nie zgodze, nie świadcze usług "na czarno" ponieważ to co oferuje jest jedynie usługą, ja nie sprzedaje własnego serwera tylko dzierżawie go z firmy webperoni i tym samym udostepniam go w pełni mojemu klientowi. Wiadomo usługa też jest opodatkowana więc tak jak napisałem wyżej trzeba będzie założyć firme.

 

Nie zarabiasz uczciwie bo łamiesz prawo, co skutkuje konkretnie tym, że:

- Inni płacą podatki niejako za Ciebie

- Robisz im nieuczciwą konkurencję (unikając kosztów w sposób niezgodny z prawem możesz zaoferować niższą cenę)

 

Prawa nie łamie w żaden sposób ponieważ jest określony limit dochodów który nie ulega opodatkowaniu, jaki to nie jestem w stanie powiedzieć bo musze sie dokladniej o tym jeszcze dowiedzieć. Co do rynku to przecież nie jestem aż taką konkurencją bo np. firmy nie mogą kupić za moim pośrednictwem serwera ponieważ nie jestem w stanie wystawić faktury VAT a ty mozesz taka fakture wystawic. Po za tym nie sprzedaje żadnych kont a mógłbym, poprostu zdaje sobie sprawe że jakąś tam konkurencje robie i pozostaje tylko przy serwerach.

 

Jeżeli moja działalnośc w jakikolwiek sposób ci przeszkadza lub zagraża to przepraszam za to, a w Styczniu otwieram firme i będzie to już w 100% legalne.

 

Prosił bym o posty nawiązujące do samych serwerów oraz związane z serwerami a nie o posty dotyczące mojej działalności

 

Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym poście postaram się napisać swoje doświadczenia z tym człowiekiem no i jego usługami,
poza tym mam tam małego dedyka

No to jeszcze pozostało 3 klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu się nie zgodze, nie świadcze usług "na czarno" ponieważ to co oferuje jest jedynie usługą, ja nie sprzedaje własnego serwera tylko dzierżawie go z firmy webperoni i tym samym udostepniam go w pełni mojemu klientowi. Wiadomo usługa też jest opodatkowana więc tak jak napisałem wyżej trzeba będzie założyć firme.

Świadczysz na czarno, nie ma znaczenia czy to usługa czy nie.

 

Prawa nie łamie w żaden sposób ponieważ jest określony limit dochodów który nie ulega opodatkowaniu, jaki to nie jestem w stanie powiedzieć bo musze sie dokladniej o tym jeszcze dowiedzieć.

Skoro Ci napisałem, że łamiesz, to łamiesz! Kwota wolna od podatku nie ma nic wspólnego z rejestrowaniem działalności gospodarczej.

 

Co do rynku to przecież nie jestem aż taką konkurencją bo np. firmy nie mogą kupić za moim pośrednictwem serwera ponieważ nie jestem w stanie wystawić faktury VAT a ty mozesz taka fakture wystawic. Po za tym nie sprzedaje żadnych kont a mógłbym, poprostu zdaje sobie sprawe że jakąś tam konkurencje robie i pozostaje tylko przy serwerach.

Ty jako jednostka nie jesteś, ale 100 takich jak Ty już jest.

 

Jeżeli moja działalnośc w jakikolwiek sposób ci przeszkadza lub zagraża to przepraszam za to, a w Styczniu otwieram firme i będzie to już w 100% legalne.

Dla mnie nie jestes konkurencją, nie sprzedaję serwerów dedykowanych, chodzi o zasady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×