Skocz do zawartości
Gość nrm

Hosting Meeting 3

Polecane posty

Ja sobie załatwię wolne w ten dzień. Ksk jak coś to zadzwoń do mnie wcześniej , może jeszcze Edart, Vipower się znaleźli to by było tak jak ostatnio :P . Kto jedzie z poza może napisać do mnie to zrobimy desant gdzieś wcześniej bo tam z parkowaniem jest problem.Fajnie by było jakby "Magnaci hostingowi" :D z każdego regionu by się pojawili.

 

To nie chodzi o bełkot marketingowy bo i tak mało kogo stać na te prezentowane produkty:P. Najlepsze są przerwy pomiędzy prezentacjami można tam naprawdę ciekawych ludzi poznać i kontaktów sobie narobić.

 

Ostatnim razem było śmiesznie jak Organizator się pytał po każdym wystąpieniu "Czy mają państwo jakieś pytania"? Cisza...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z hostingmeeting:

 

Niestety wszyscy podpisani z imienia i nazwiska - ciężko rozpoznać kogoś z obecnych na forum :)

Pan od Microsoftu mówiący na temat SPLA nie do końca chyba był przygotowany, na kilka istotnych pytań odesłał do treści licencji. Z tego co widać, zjawiło się chyba większość zarejestrowanych, samo zaś spotkanie zostało przygotowane bardzo sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPLA są na tyle skomplikowane że w .pl chyba nie ma nikogo kto by je w pełni zrozumiał i ich różne zawiłości i jeszcze umiał to przystępnie na biznes przełożyć, a tłumaczenia licencji dołożyły swoje i nie pomaga to w ogóle. Spędziłem ostatnio kilka dni na próbach zrozumienia bardziej skomplikowanych licencji i stwierdzam że całość jest zbyt skomplikowana jak na produkt, pudełka da się zrozumieć ale kiedy wchodzą w grę VPSy i różne rodzaje wirtualizacji robi się ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPLA są na tyle skomplikowane że w .pl chyba nie ma nikogo kto by je w pełni zrozumiał i ich różne zawiłości

 

Rozumiem, że ja lub Ty - ale osoba odpowiedzialna za przedstawienie oferty? Tak czy inaczej sama rozprawa Panów od MS była dość ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja niestety także opadam . Praca nie pozwala mi dojechać tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło było.

 

Dziękuje za przybycie tym co byli i tym co nie podeszli:)A jeśli chodzi o SPLA to jest firma hostingowa która sobie z tym świetnie daje radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko "miło było", ale też "warto było" ;)

 

Również dziękuję wszystkim i mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×