Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fredzio

Dedykykowany server i bezgraniczny transfer.

Polecane posty

Czesc.

 

Ja mam takie pytanie?

Dlaczego na wiekszosci stron z ofertą hostingu,

piszą ze Unlimited Data Transfer jest

poprostu niemożliwy?

I ze jesli takowa firma pisze ze ma Unlimited Data Transfer,

to ma jakies ukryte opłaty, lub niema wiarygodna?

Na wiekszosci FAQ wyczytuje ze to porównują do tankowania paliwa w samochodach. Ze samochód niepojedzie tak samo bez paliwa jak server bez transferu. I ze niema samochodów z bakiem Unlimited?

 

Skoro tak niby jest, to dlaczego takie firmy jak ovh.pl (ovh.com)

oferują, i piszą jak byk na swojej stronie ze posiadają

Unlimited Data Transfer Skoro tak, to kto wkoncu kłamie???

Czy ktos mi to objasni?

A moze wciskają ludzią kit ta firma X, by taka firma jak ovh.pl niemiała klientów? I firma X chce zedrzec kase na Data Transferach?

 

W najblizszych latach mam zamiar kupić dydykowany server w cenach do 1000zl na miesiac, niedzielony z nikim. Bezposrednio u dostawcy, bez posrednikow.

I niezamierzam mieć pod koniec miesiąca na głownej stronie mojego serwera widniejącego napisu "Data Limit Exceed.".

Wtedy moj server niedosc co zaplaciłem kupe kasy to stanie sie bezuzyteczny? Troche to bezsensu. Albo ja tego nierozumie?

Wytłumaczy mi to ktos?

 

Jedyną taką firme co oferuje takie usługi jest niby ovh.pl

Ale czy ona napewno ma te unlimited. Skoro tak, to moim zdaniem

jej oferta jest bezkonkurencyjna! I nawet niespojrze na innych.

 

A Czy ktos oprócz firmy ovh.com zna jakąs inną firme która ma w swojej ofercie Unlimited Data Transfer w takich cenach jak OVH???

Bo szukałem wszedzie i nigdzie nieznalazłem, jak juz to oferta 1000$ na miesiac. heh, to zaduzo!

 

Takie datatransfer 1000GB/2000GB do mojego projektu i tak jest zamały.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najblizszych latach mam zamiar kupić dydykowany server w cenach do 1000zl na miesiac, niedzielony z nikim. Bezposrednio u dostawcy, bez posrednikow.  

To czym się martwisz, do tego czasu oferty się jeszcze pozmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unlimited Data Transfer Skoro tak, to kto wkoncu kłamie?

 

Transfer zawsze bedzie limitowany - powiedzmy, że OVH np. daje wpięcie o przepustowości 10 Mbps - przez takie lącze nawet wykorzystując maksymalną przepustowość przez 99% czasu nie prześlesz za nic 5000 GB danych w miesiącu. Uciekającac się do analogii samochodowych - możesz jechać dowolnie szybko, tyle, że nie przekroczysz 220 KM/h ;-).

 

Poczucie jako takiego braku limitu może dawać wpięcie o przepustowości 100 Mbps i większej, tyle, ze w przypadku takiej "rury" dadzą znać o sobie ograniczenia sprzętowe, bo byle Celeron nie ogarnie takiego ruchu.

 

Na zakończenie dodam, że widze statystyki ruchu paru serwerów, utrzymujących bardzo popularne witryny i rzadko kiedy miesięczny ruch przekracza 500-600 GB miesięcznie. No chyba, że chcesz stawiać jakąś plikownie, to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Czy ktos oprócz firmy ovh.com zna jakąs inną firme która ma w swojej ofercie Unlimited Data Transfer w takich cenach jak OVH???

 

Jest jeszcze ctn1.com. Ogólnie szukaj wśród francuskich data center, ale m.in. ze względu na support nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×