Skocz do zawartości
adaskoj

Prośba o radę - hurt 100 domen - gdzie kupić najtaniej?

Polecane posty

Mam pytanie - chciałbym kupić hurtowo powiedzmy 100 domen w .pl lub np .eu na okres 1 roku. Po tym czasie przedłużyć bym chciał tylko wartościowe domeny dla mnie zaś z pozostałych bym zrezygnował. Czy możecie polecić jakieś firmy lub strony z ofertami które oferują domeny np za 1 zł ale gdzie można kupić na 1 konto firmowe więcej niż 3 domeny?? Chciałbym za 100 domen na roku czasu bez zobowiązań przedłużania wydać maksymalnie 200 zł - czy to jest możliwe aby za taką kwotę kupić tyle domen w .pl bądź też innych np .eu ? Jaka była by najtańsza oferta na 100 domen??

 

Z góry dziękuję za czas poświęcony na przeczytanie mojego posta.

 

Proszę o pomoc - pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod pytanie, tylko ze pytam o 100 domen funkcjonalnych w cenie około 200zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Swego czasu jak ja miałem (kolekcjonowałem domeny) to idzie sie dogadać co do ceny.

Kwestia wysłania zapytania na @

 

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picek

? Chciałbym za 100 domen na roku czasu bez zobowiązań przedłużania wydać maksymalnie 200 zł - czy to jest możliwe aby za taką kwotę kupić tyle domen w .pl bądź też innych np .eu ? Jaka była by

 

Nie wiem jaki firma miałaby interes w tym by kupić domeny od nask za ~1000 PLN i sprzedać je za 200 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - chciałbym kupić hurtowo powiedzmy 100 domen w .pl lub np .eu na okres 1 roku. Po tym czasie przedłużyć bym chciał tylko wartościowe domeny dla mnie zaś z pozostałych bym zrezygnował. Czy możecie polecić jakieś firmy lub strony z ofertami które oferują domeny np za 1 zł ale gdzie można kupić na 1 konto firmowe więcej niż 3 domeny?? Chciałbym za 100 domen na roku czasu bez zobowiązań przedłużania wydać maksymalnie 200 zł - czy to jest możliwe aby za taką kwotę kupić tyle domen w .pl bądź też innych np .eu ? Jaka była by najtańsza oferta na 100 domen??

 

Z góry dziękuję za czas poświęcony na przeczytanie mojego posta.

 

Proszę o pomoc - pozdrawiam,

 

Czyli po prostu ktos ma Cie zasponsorowac?

Nie ma szans, zeby kupic 100 .pl czy tm .eu za kwote 200 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info nie wiedziałem że to koszt około 1000 zł - sugerowałem się domena za 1 zł promocja itp tylko że ograniczenia polegały na tym że z 1 konta można było kupić 3, czyli posiadając 33 konta mógłbym teoretycznie kupić 100 domen i po roku zrezygnować bez konsekwencji.

 

Dziękuję za zainteresowanie moim tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tez www.hrd.pl, im wiecej kupujesz tym tansze

 

Bzdury piszesz.

 

Wszystkie firmy kupują od NASKu w cenach http://dns.pl/porozumienie/oplatyp.html więc przy domenie za 1zł/1gr dokładają do interesu i liczą, że ktoś za rok przedłuży za 100 zł i im się to skompensuje, dlatego też nie można domen w promocji przenieść w 1 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

No to niech sie robi partnerem NASK i płaci na poczatek 10 000 zł to bd miał takie ceny jak tu ;P

A w HRD, to na poczatek 50 zł odnowienie i potem im wiecej domen masz, tym mniej płacisz. a za rejestracje widze, biora dla siebie 10 groszy xD

http://hrd.pl/hrd/?X1M9aHJkX2Nlbm5paw==

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie zakladac nowego tematu, ktos sie moze orientuje gdzie najtaniej mozna zarejestrowac kilka domen globalnych (.com i .net)? Z tego co udalo mi sie znalezc to najtansza rejestracja okolo 25zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×