Skocz do zawartości

Polecane posty

Nic nie padło tylko zarząd sitelu był nie w porządku w stosunku do livenetu.

 

Mając na uwadze występek sitelu bałbym się tam zostawić serwer a livenet wysuwa pomocną dłoń i za tą samą cene otrzymamy serwery w kilkukrotnie lepszej serwerowni.

Coś o tym wiem, lecz nie chcę wypowiadać się źle na temat osoby, którą znam tylko z opowieści.

I popieram - obecnie jest to dzień do nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie padło tylko zarząd sitelu był nie w porządku w stosunku do livenetu.

 

Mając na uwadze występek sitelu bałbym się tam zostawić serwer a livenet wysuwa pomocną dłoń i za tą samą cene otrzymamy serwery w kilkukrotnie lepszej serwerowni.

 

ps. Fajna ta nowa "zielona" strona livenetu ;)

 

(WOW! Nawet serwery VPS wprowadzili B) )

 

Tak sie nimi podniecasz, tak jesteś za nimi, że naprawdę... płacą ci za to ? Nie zdziwiłbym się jeśli korzystałbyś z magicznych zniżek... pomocna dłoń... dobre sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się jeśli korzystałbyś z magicznych zniżek... pomocna dłoń... dobre sobie.

A Ty masz zniżki gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie nimi podniecasz, tak jesteś za nimi, że naprawdę... płacą ci za to ? Nie zdziwiłbym się jeśli korzystałbyś z magicznych zniżek... pomocna dłoń... dobre sobie.

 

Pewnie, 50 zł rabatu od maszyny, a jak ty kupisz to 60. Także zapraszam ;).

 

Moje 'podniecenie' może polegać tylko i wyłącznie wynika z tego iż za tą samą cenę masz tą samą jakość. Serwery w Polsce są drogie a to właśnie livenet dołuje ceny innych serwerownii. Ich jedyną wadą w starej lokalizacji były pady łącz i energii co prawdopodobnie nie będzie miało miejsca w ncgroup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołuje ceny a potem ludzie spodziewają się 100mbit z 1tb ruchu za śmieszne pieniądze. Oni przede wszystkim popsuli ten rynek.

Jak widać, oferta nie wyszła im na dobre skoro się sprzedali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołuje ceny a potem ludzie spodziewają się 100mbit z 1tb ruchu za śmieszne pieniądze. Oni przede wszystkim popsuli ten rynek.

Jak widać, oferta nie wyszła im na dobre skoro się sprzedali...

To teraz spójrz kolego na freelancerów i studentów, którzy stawiają przykładowo strony www za (niemalże) 'free', gdzie dostają w porywach do 600zł, przy czym firma ma w cenniku 1.200zł (usługa nie ważna). O nich tak samo powiesz? Że łamią pole zbytu firmom, które się rozwijają, lub starają utrzymać na rynku, płacą podatki gdzie z 100zł mają jakieś 65zł, przy studentach, którzy płacą tylko 18% dochodowego i zostaje im 82zł? To jest fair? Taki Livenet z każdego serwera musi odprowadzić 22% VAT i 18% dochodowego, opłacić providera, ZUS i co takiemu właścicielowi zostaje? Proszę, pomyśl.

 

Druga sprawa to jakość. Mając własny biznes, wolałbyś wykonywać coś solidnie, pobierać za to solidną zapłatę i być dla nielicznych, czy być dla licznych, na niskim poziomie jakości? Proszę, pomyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie padło tylko zarząd sitelu był nie w porządku w stosunku do livenetu.

 

Mając na uwadze występek sitelu bałbym się tam zostawić serwer a livenet wysuwa pomocną dłoń i za tą samą cene otrzymamy serwery w kilkukrotnie lepszej serwerowni.

 

 

Hmm, livenet wysuwa pomocną dłoń? Przez ostatnie 3 miesiące ich pomocnej dłoni straciliśmy tam 70% klientów, nie mówiąc już o nadużytej reputacji. Najpierw restarty, awarie od maja co kilka dni. Całonocne pady całej serwerowni. Ludzie nie wytrzymywali już przy budżetowym vps4u z najniższymi cenami, bo jakość livenetu była za niska, a Ty mi piszesz teraz o pomocnej dłoni? Bo znaleźli naiwnego kto ich kupił?

 

Jak dla nas ta pomocna dłoń kosztowała nas bardzo drogo, także ten entuzjazm do livenetu zachowaj proszę dla siebie. Z tego co wiem wiele firm straciło na ich "zabawach w serwerownie" w ostatnim czasie.

 

Co do oferty VPS, cóż brzydko wygladają parametry i ceny zerżnięte z naszych stron (logout.pl). Konkurencja konkurencją, ale takie działanie nie świadczy dobrze ani o byłym właścicielu livenet jak i o nowym NC group,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Chciałbym najmocniej przeprosić za zaistniała sytuację. Wynika ona z pomyłki jaką popełniła osoba przygotowująca serwis. Oferta serwerów VPS na stronach Livenet.pl nie jest jeszcze dostępna produkcyjnie. Szacujemy że sprzedaż serwerów uda się uruchomić do 15 września. Oczywiście będą także przygotowane nowe pakiety serwerów. Mamy nadzieję ze przypadną do gustu naszym nowym klientom a także wprowadzą element zdrowej konkurencji na rynku usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

G.Lyzwinski - czyli były właściciel Livenet.pl ? A czemu posty są pisane z sieci ncgroup ? W dodatku rev prowadzi na serwis, więc to raczej nie sieć w biurze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G.Lyzwinski - czyli były właściciel Livenet.pl ? A czemu posty są pisane z sieci ncgroup ? W dodatku rev prowadzi na serwis, więc to raczej nie sieć w biurze...

VPS? Czy to możliwe? :)

 

Pod avatarem napisane jest:

  • Imię:Grzegorz

  • Nazwisko:Lyzwinski

...więc skąd tak dziwne pytania? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Pod avatarem napisane jest:

  • Imię:Grzegorz

  • Nazwisko:Lyzwinski

...więc skąd tak dziwne pytania? wink.gif

No nie jest dziwne, bo od początku to on tworzył livenet i raczej obcował w okolicach Śląska.

A post o 23 z dziwnego ip ncgroup, dziwnie wygląda.

W sumie to wszystko dziwnie wygląda...

 

ps. ile tych kont założycie ? http://www.webhostingtalk.pl/user/10849-livenet-sp-z-o-o/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@remote chyba nie wie o co chodzi...swoją drogą widać że jesteś kiepsko zorientowany w temacie, także zaoszczędź nam swoich tez...

ps. można być dla licznych z dobrą jakością z zachowaniem odpowiednich cen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ps. można być dla licznych z dobrą jakością z zachowaniem odpowiednich cen...

Zawsze możesz otworzyć Caritas Enterprise Max Power Edition.. :P

Swoją drogą, wiem więcej niż Ty kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z uslug firmy livenet.pl koszystam od ok 2 lat, wszystko było świetnie do sierpnia 2010 kiedy spółke livenet.pl PRZEJEŁA INNA FIRMA I ZACZEŁY SIĘ PROBLEMY m.in. z obsługą techniczną:

 

1. zmieniają serwer i od 5 dni nie mogę dokonać żadnych zmian na stronie

2. baardzo utrudniony kontakt z pomocą techniczną (ODPISUJĄ TYLKO NA MAILE OD OSÓB KTÓRE CHCĄ COŚ ZAMÓWIĆ, JEŚLI JUŻ COŚ NIE DZIAŁA A TO WYSTĘPUJE U NICH NADMIERNIE CZĘSTO TO NIE ODPISUJĄ

przykład:

na 4 maile, związane z tym, że nie można się połączyć z serwererm - BRAK ODPOWIEDZI OD NICH,

natomiast kiedy napisałem mail o zakup hostingu u nich - odpisał Pan GRZEGORZ w nie całą godzinę

 

ODRADZAM ICH, PRZEZ NICH STRACŁEM ZAPEWNE NIE JEDNEGO KLIENTA

W DODATKU PRACE ( NAD ZMIANĄ SERWERA) ROZPOCZELI WE WRZEŚNIU - KIEDY DLA WIELU OSÓB TO POCZĄTEK SEZONU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety to co teraz się dzieje jest nie do opisania.

Telefon BOK milczy nikt nie odbiera na e-maile nie odpisują jeszcze ta zmiana adresów ip to już w ogóle dno.

Jest niedziela 09:13 a ja nawet nie dostalem e-mail z adresami ip które teraz otrzymam

a moje ip przestanie istnieć jutro o 5 rano .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morał z tej bajki jest prosty i niektórym znany... korzystaj z usług tej firmy w której nie czujesz się olewany... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko ze ja tu zapłaciłen na nowszy procesor i mam go dopiero od 4 miesięcy i wątpię że kto kolwiek mi da serwer do 200zł który utrzyma forum + 90 slotów Cs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety to co teraz się dzieje jest nie do opisania.

Telefon BOK milczy nikt nie odbiera na e-maile nie odpisują jeszcze ta zmiana adresów ip to już w ogóle dno.

Jest niedziela 09:13 a ja nawet nie dostalem e-mail z adresami ip które teraz otrzymam

a moje ip przestanie istnieć jutro o 5 rano .

 

Cała wiadomośc dotyczy slaskdatacenter.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie wymagaj! Proste.

 

No tak tylko ze ja tu zapłaciłen na nowszy procesor i mam go dopiero od 4 miesięcy i wątpię że kto kolwiek mi da serwer do 200zł który utrzyma forum + 90 slotów Cs
Płacisz 200zł i masz to co widać, albo płacisz 2x więcej i nie masz problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mamy wielkie zmiany - z różnych lokalizacji

 

Badanie livenet.pl [91.203.223.10] z użyciem 32 bajtów danych:

Odpowiedź z 91.203.223.10: bajtów=32 czas=99ms TTL=58
Odpowiedź z 91.203.223.10: bajtów=32 czas=79ms TTL=58
Odpowiedź z 91.203.223.10: bajtów=32 czas=124ms TTL=58
Odpowiedź z 91.203.223.10: bajtów=32 czas=122ms TTL=58

 

Badanie livenet.pl [91.203.223.10] z użyciem 32 bajtów danych:

Odpowiedź z 91.203.223.10: bajtów=32 czas=104ms TTL=57
Odpowiedź z 91.203.223.10: bajtów=32 czas=67ms TTL=57
Odpowiedź z 91.203.223.10: bajtów=32 czas=47ms TTL=57
Odpowiedź z 91.203.223.10: bajtów=32 czas=74ms TTL=57

 

Badanie livenet.pl [91.203.223.10] z użyciem 32 bajtów danych:

Upłynął limit czasu żądania.
Odpowiedź z 91.203.223.10: bajtów=32 czas=56ms TTL=58
Odpowiedź z 91.203.223.10: bajtów=32 czas=52ms TTL=58
Odpowiedź z 91.203.223.10: bajtów=32 czas=64ms TTL=58

No to szalejemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, trasa z tpnetu do ncgroup przez USA to na pewno ciekawe rozwiązanie...

 

Śledzenie trasy do livenet.pl [91.203.223.10]
z maksymalną liczbą 30 przeskoków:

 1     *        *        *     Upłynął limit czasu żądania.
 2    42 ms    43 ms    43 ms  lodz-ru2.neo.tpnet.pl [213.25.2.133]
 3    46 ms    45 ms    41 ms  lodz-r2.tpnet.pl [213.25.5.81]
 4    48 ms    48 ms    46 ms  kat-r1.tpnet.pl [194.204.175.245]
 5    60 ms    65 ms    90 ms  tengige0-12-4-0.ffttr1.FrankfurtAmMain.opentransit.net [193.251.255.245]
 6    69 ms    70 ms    70 ms  tengige0-13-0-0.auvtr1.Aubervilliers.opentransit.net [193.251.132.29]
 7    72 ms    70 ms    72 ms  pos0-14-0-0.pastr1.Paris.opentransit.net [193.251.241.166]
 8   165 ms   183 ms   162 ms  so-1-1-0-0.ashtr1.Ashburn.opentransit.net [193.251.243.166]
 9   181 ms   178 ms   176 ms  ge-0-1-0-0.atlcr3.Atlanta.opentransit.net [193.251.243.178]
10   200 ms   193 ms   196 ms  tengige0-0-5-0.daltr1.Dallas.opentransit.net [193.251.243.114]
11   214 ms   196 ms   196 ms  te11-2.dalse1.Dallas.opentransit.net [193.251.128.201]
12   197 ms   198 ms   199 ms  Te-3-2.car4.Dallas1.Level3.net [4.68.110.201]
13   199 ms     *      174 ms  sl-st21-chi-13-0-0.sprintlink.net [144.232.20.91]
14   174 ms   172 ms   173 ms  62.156.128.145
15     *        *        *     Upłynął limit czasu żądania.
16     *       49 ms    51 ms  host-91-203-223-10.ncgroup.pl [91.203.223.10]

Śledzenie zakończone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój dedyk leży od rana.

bok@livenet milczy

bok@slask odpowiada "zmienimy IP, to będzie działać". I zmieniają tak od kilku godzin. Gdy napisałem stanowczo, by zmienili mi IP pod warunkiem wolnej ręki przy przenosinach (chce iść do Łodzi) - nastała cisza.

 

Obecnie nie mogę zrobić nawet backupu serwera i uciekać jak najdalej się da.

 

Do adminów livenet, śląskdatacenter

Czas wyjść z piaskownicy, pogodzić się, ustalić pewne sprawy między sobą. Bo tylko klienci na tym tracą.

 

Osobiście jako Wasz klient od ponad dwóch lat - o tej Waszej sprzeczce - "ja to rozumiem, ja to szanuję, ale gówno mnie to obchodzi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×