Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hyhyhy

first kiss

Polecane posty

jaa ... jakos na dniach słyszałem o dziewczynie, która w wieku 16 lat doswiadczyla pierwszego pocałunku i ... zmarła ... Była uczulona na orzeszki ziemne, ktore jadł jej chłopak ok 4 godzin wczesniej i nie umył zębów ... dziewczyna zmarła z uduszenia ... eh wspolczucia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W orzeszkach jest minimalna ilość cyjanku potasu ;) Pocałunek musiał być BARDZO czuły albo uczulenie było tak potężne, że chłopak powinien o tym wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co ten chłopak musi mieć teraz na bani ... ja bym sie chyba skądś rzucił ... bo jak jeszcze zakochany ... to wypadałoby dołączyć do niej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaa ... jakos na dniach słyszałem o dziewczynie, która w wieku 16 lat doswiadczyla pierwszego pocałunku i ... zmarła ... Była uczulona na orzeszki ziemne, ktore jadł jej chłopak ok 4 godzin wczesniej i nie umył zębów ... dziewczyna zmarła z uduszenia ... eh wspolczucia ;/

Wierzysz w takie historie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
ciekawe co ten chłopak musi mieć teraz na bani ...

 

na sumieniu małolate ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaa ... jakos na dniach słyszałem o dziewczynie, która w wieku 16 lat doswiadczyla pierwszego pocałunku i ... zmarła ... Była uczulona na orzeszki ziemne, ktore jadł jej chłopak ok 4 godzin wczesniej i nie umył zębów ... dziewczyna zmarła z uduszenia ... eh wspolczucia ;/

Wierzysz w takie historie? ;)

w tv bylo jakos wczoraj bądź przedwczoraj, potwierdziło to dwoje moich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co ten chłopak musi mieć teraz na bani ... ja bym sie chyba skądś rzucił ... bo jak jeszcze zakochany ... to wypadałoby dołączyć do niej ...

 

Co ty za głupoty gadasz? Jeżeli jedna osoba odeszła to nie znaczy, że druga też ma odejść.

Głupi nie jestem, żeby zabić się po to aby przyjść do tej drugiej osoby.

W ogóle bym nie wzią sobie tego na myśli, jeszcze do dziewczyny która ma 16 lat i jeszcze jej nie kochał. Wątpie żeby oni coś do siebie czuli. Poprostu chcieli być dorośli. Ehh...

 

Najbardziej mnie rozwalił tekst:

to wypadałoby dołączyć do niej ...

 

Hahaha.... chyba żartujesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupi nie jestem, żeby zabić się po to aby przyjść do tej drugiej osoby.

 

Pieprzenie. Zakochanie przebije każdą głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pffffff...

Ale czy nie lepiej pomyśleć, że życie trwa dalej?

I że można poznać kolejna, inną? ;)

Ja zawsze sobie tak tłumacze... ;D I pomaga.

I nie żadne pieprzenie.

 

 

---

DOBRA KURDE, GLUPI TEMAT W OGÓLE!

To forum na temat hostingów, a nie o życiu... miłości...

Głupio się rozpisujemy.

---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieprzenie. Jeśli po odejściu bliskiej osoby mówisz sobie, że przecież poznasz inną i w sumie to nic się nie stało, to a) jestes zwyczajnie chory, ;) nic was nie łączyło. A dla normalnego człowieka odejście *każdego* innego nie powinno być obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hah...

a) nie jestem chory

;) życie bliskiej osoby nie jest mi obojętne, ale jak już się ją straci to przeciez ja sie nie zabije.

c) Co jedna osoba to nie dwie.

 

Mam dużo bliskich... skoro umrę, to co? Każdy sie pozabija??

Cała rodzina by się zabiła!

Ja tego bym nie chciał, żeby się poświęcali dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że mogę przyjść i zastrzelić Twoją dziewczynę i nie zrobi to na Tobie szczególnego wrażenia? Boże... w jakich czasach ja żyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hhe... wrażenia na mnie byś nie zrobił... ładnie bym się odwdzięczył... oraz żal, smutek bym czuł... ale nie wezme przecież pistolete i zastrzele się koło niej...

 

Papież umarł, tyle ludzi go kochało, cały świat mial by sie zabić o jaa cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie byś się nie zastrzelił, ale wyśmiewanie się z emocjonalnych reakcji JEST głupie.

 

Zły przykład z papieżem, a to z tego powodu, że większość tej 'miłości' do niego to tylko poza... albo nawet moda. Ludzie biorą z takiej osoby to, co im się podoba, resztę przemilczą. Kompletnie nie ten rodzaj uczucia.

 

cały świat mial by sie zabić o jaa cie

 

Na świecie katolików jest ogromna mniejszość, a z tej mniejszości jakieś 40% praktykuje. Pudło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie to zalezy tez od stopnia zaangazowania, emocjonalnego etc... bo przeciez to uczucia ktore wybuchaja ... a wtedy czlowiek jest zdolny do wszystkiego. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaa ... jakos na dniach słyszałem o dziewczynie, która w wieku 16 lat doswiadczyla pierwszego pocałunku i ... zmarła ... Była uczulona na orzeszki ziemne, ktore jadł jej chłopak ok 4 godzin wczesniej i nie umył zębów ... dziewczyna zmarła z uduszenia ... eh wspolczucia
Wierzysz w takie historie?
Kolega z Finlandii jest uczulony na orzeszki i co mu w Polsce daje, to sie biedny pyta nie ma orzeszkow w skladzie (raz zapomnialem i chcialem mu dac Snickersa ;)). Opowiadal jak to calowal sie z dziewczyna, ktora wczesniej jadla cos z niewielka nawet zawartoscia orzeszkow. Za dlugo sie nie calowali, bo zaraz mu jezyk spuchl i nawet mowic specjalnie nie mogl.
Zakochanie przebije każdą głupotę.
Racja - niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza w nocy, a ja czytam takie tematy, zamiast spać :)

Myśle, że podsumować to można tak:

 

"Myj zęby!"

 

Dobrej nocy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dlugo sie nie calowali, bo zaraz mu jezyk spuchl i nawet mowic specjalnie nie mogl.

 

Mówić jak mówić... ale miłość to na ciężką próbęmusiało wystawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×