Skocz do zawartości
djtotpoland

Zakładanie hostingu na serwerze w domu za kilka złotych

Polecane posty

Gość

NK stoi w beyond, ale obrazki ssie z Niemiec, to stan mojej wiedzy na "pół roku temu", heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
NK to 13 MLN kont z czego 11 MLN aktywnych (O ich serwerowni było w internecie ale nie pamiętam dokładnie gdzie)

Fragment NK (a może całość?) leży w ATM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Gwoli ścisłości to Beyound kończy współpracę z NK wraz z końcem umowy w 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości to Beyound kończy współpracę z NK wraz z końcem umowy w 2011.

oooo.... dzięki Panowie za informację, zawsze pamiętałem jedynie ten artykuł, a jakoś nie sprawdzałem tego dokładniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm
Nasza Klasa oraz firma Beyond, zrezygnowali ze współpracy. Beyond dostarczał NK serwery.

 

Firma Beyond.pl ze względów biznesowych postanowiła nie przedłużać umowy z portalem nk.pl. Nasza Klasa będzie korzystać z usług naszej firmy do końca kontraktu, który wygasa w 2011 roku - podaje Beyond w oświadczeniu.

 

Obie firmy nie zdradzają jednak szczegółowych powodów zakończenia współpracy, nie potwierdzają rónież informacji, że zmiana serwerów ma coś wspólnego ze sprzedażą udziałów portalu.

 

Przy okazji rozmów z beyond.pl okazało się, że zmiana będzie najlepszym rozwiązaniem dla obu stron. Portal jest bezpieczny i stabilny, właśnie finalizujemy umowę z inną serwerownią - oświadzcza dział PR Naszej Klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam sie chyba miejsce skonczylo a stary browar z gumy nie jest i go nie powiększa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×