Skocz do zawartości
Gość N3T5kY

Leaseweb przejmuje NetDirekt

Polecane posty

Nie wiedziałem że netdirekt miał tak mało klientów/serwerów (3000/6000). Prawdę powiedziawszy zawsze myślałem że mają min 10 000 serwerów.

 

Leaseweb ma teraz 36 000 serwerów - nie wiem czy to dużo czy to mało. w porównaniu do takiego ovh jest to ze 3 razy mniej. Support radzi sobie nie najgorzej w przypadku problemów z płatnościami, od technicznych nigdy nic nie miałem. Poza sytuacją że 'ukradłem' IP (tzn zrezygnowałem z IP, ale zapomniałem wyłączyć te IP na maszynie) i zablokowali serwer 10 minut po mailu że mam 24 h na wyłączenie tych IP ;-) Mam nadzieję że support techniczny jest na lepszym poziomie niż parę lat temu, gdyż maszyna z której korzystam ma już 3 lata działania za sobą, często under heavy load;-)

 

Generalnie jakiś dziwny post mi wyszedł - chciałem porównać LW do ovh jeśli chodzi o liczbę serwerów/obsługę techniczną.

 

@Adam: korzystałeś z pomocy technicznej w LW ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
@Adam: korzystałeś z pomocy technicznej w LW ?
Dość często. Chłopaki nawet (jak się ich zapyta), sprawdzają czy w szafie byłoby miejsce wolne na drugą maszynę ;) Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w LW wkurzyło mnie że jak chciałem firewall zamontować to powiedzieli że trzeba będzie serwer przenieść i zmienić IP. DOWN na kilka/kilkanaście godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu było nieciekawie jeżeli chodzi u support z ich strony.

Teraz słyszałem, że się pozmieniało i nawet paru naszych rodaków tam pracuje, więc jakoś lepiej nas traktują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
więc jakoś lepiej nas traktują

Raz nawet zadzwonili z przeprosinami cool.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać że w ciągu 3 lat posiadania u nich serwera udało mi się zbić pierwotną cenę wynajmu z 150E/miesięcznie na 200E kwartalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także nie wiem o co chodzi w tym poście. To że mi zrównali cenę w LW do aktualnych cen konkurencji to oznacza że popłynęli ? 3 lata, parę tylko ticketów do techicznych, parę zapytań na handlowy - chyba nie jestem złym klientem.

 

Jak dla mnie to jest dbanie o klienta, ale może po prostu nie 'płynę' z duchem czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że w tym temacie, ale bezsensu jest tworzyć nowy.

 

Na ich stronach napisane są ceny bez VAT, po dodaniu do koszyka jest również cena bez VAT, lecz można zmienić na stronę zawierającą cene z VAT. Czy jako osoba nie mieszkająca w Holandii, będę musiał zapłacić VAT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×