Skocz do zawartości
B_R

Layout + grafiki reklamowe + szablon email

Polecane posty

Nazwa:Layout + grafiki reklamowe + szablon email

Kolorystyka: według uznania

Termin: do 31.12.10

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia

 

Witam,

Poszukuje osoby która wykona layout dla strony EasyFiles.pl w html wraz z ggrafiką, grafiki reklamowe (duży button, banner, userbar) i szablonu do wysyłek email w html wraz z grafikami.

Kolorystyka wg uznania tworzącego.

Przykładowe strony o tej samej tematyce:

rapideo.pl
rapids.pl
xlimit.pl
xpremium.pl
fileox.org
nopremium.pl

 

W tym temacie proszę o zamieszczanie projektów. Zwycięzce wytypuje do 31 grudnia 2010.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zaraz... chcesz, żeby za darmo ludzie pracowali nad tym projektem, a potem go tu wrzucili z nadzieją, że łaskawie go wybierzesz? W dodatku nie znając ceny, jaką chcesz zapłacić?

Chyba żartujesz... to nie działa w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każe nikomu od razu tworzyć całego szablonu w html. A dlaczego nie mogę wymagać projektu? Co ma np. wybrać ciebie Shk, pewnie jeszcze ci zapłacić z góry, a ty spieprzysz robotę i znikniesz ;]? I dlatego wymagam wcześniej projektu bo chce wiedzieć ci biorę. Poza tym nikt nic za darmo nie będzie robił, Cena jest do uzgodnienia między mną a osoba która to wykona. Nie napisałem ile oferuje bo nie wiem ile kosztuje wykonanie takiego szablonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsiemu chodzi o to że są szablony za 100, 500 i dużo więcej zł. Ktoś się natrudzi, zrobi projekt za xxxx a Ty powiesz że masz do wydania 10x mniej, ale że wygrał;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że jak ktoś będzie zainteresowany wykonaniem grafiki, a nie będzie znał kwoty jaką mogę przeznaczyć skontaktuję się ze mną. Ja nie szukam tutaj marudy tylko osoby gotowej to wykonać. To tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że jak ktoś będzie zainteresowany wykonaniem grafiki, a nie będzie znał kwoty jaką mogę przeznaczyć skontaktuję się ze mną. Ja nie szukam tutaj marudy tylko osoby gotowej to wykonać. To tyle w tym temacie.

Pisząc wprost szukasz jelenia. W cywilizowanym świecie kontaktujesz się z grafikiem, omawiacie szczegóły, dopiero na tej podstawie jest podawana wstępna wycena. Po wpłaceniu zaliczki grafik zabiera się do pracy.

 

Chyba nie myślisz, że ktoś będzie pracował za darmo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Max 300 zł. Chyba, że coś będzie naprawdę wybitnego to wtedy mogę dorzucić jeszcze 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×