Skocz do zawartości
qckq

Dedyk zagranica

Polecane posty

Witam

 

Ostatnio zakładałem temat gdzie miałem dylemat pomiedzy VPSem z serwerydlaciebie vs dedyk ovh (opcja najtansza).

 

Wybrałem vps z sdc lecz okazało się to dużym niepowdozeniem.

- SSH wolno działa

- podczas gry (serwer chodzi 5sec dobrze nastepnie chwilowy lag itp itd)

 

Na najslabszym VPSie z innej firmy chodzilo to wszystko ok, tutaj źle.

|

Pomijając sprawę wyżej wymienioną, chciałbym kupić tani dedyk typu C-250G w ovh (cena do 100zł max) najlepiej zagranica (do 50-60ms)Jeżeli nie będą ciekawe - wybiore tego dedyka z ovh, tylko hmm jakie opinie o tym dedyku ? Ogólnie parametry takie jak ma on wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam, sprawdza się idealnie. Nie wymagam cudów, mam tam parę stron znajomych, parę śmieci pod zaplecze, generalnie nic wielkiego. Wychodzi taniej niż reseller. z OVH kontaktowałem się, bo miałem problem z GLUE records w ichnim panelu, na szczęście jakoś to dało radę. Mam tam serwer prawie pół roku, uptime praktycznie 100%. Może mam szczęście, a może faktycznie w ovh dla osób prywatnych nie jest tak najgorzej ?

 

Jak nie prowadzisz usług dla osób 3 to bierz ze spokojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie prowadzę usług, lecz oczywiscie chce mieć uptime wysoki i bez zadnych problemow.... Kupuję serw. dedykowany poniewaz chcę podzielić go na 2 vpsy. Jeżeli nie znam sie dobrze na wirtualizacji to mogę zainstalować na tym dedyku juz gotową wirtualizacje prawda? - Jesli tak to jaką najlepiej?

 

Jezeli nie rady zrobic na nim wirtualizacji to niech będzie bez tego, ale wolalbym aby byl dedyk podzielony na 2 vpsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli zdecydowanie brać dedyka z OVH tak? a jak z tą wirtualizacją? Mógłby ktoś jakoś powiedzieć wiecej na ten temat?

Proxmox PVE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×