Skocz do zawartości
Gość LiderHost.pl

Konto Reseller + Overseller [Dlaczego?]

Polecane posty

A tak na serio to nie mam firmy, ale jeżeli prowadzisz firmę i masz problem z zusem, to może pora się przebranżowić

Kalkulacja wydatków w firmie dotyczy każdej działalności.

 

Chyba bawisz się w nabijanie postów, jakoś nie mogę zrozumieć, aby ktoś nie mógł pojąć podstaw życia. Tego uczą w przedszkolu nawet.

Oszczędność dotyczy wszystkiego, Twojego organizmu, mózgu, cyklu życia oraz układu nerwowego i także ekonomii.

Dotyczy milionów zagadnień stworzonych przez naturę i człowieka. Opiera się na prostej zasadzie, daj mniej weź więcej.

Oszczędzają nawet bogaci, i nie ma w tym nic dziwnego. Wszystko po to aby mieć więcej, mniejszym kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picek

Kalkulacja wydatków w firmie dotyczy każdej działalności.

 

Chyba bawisz się w nabijanie postów, jakoś nie mogę zrozumieć, aby ktoś nie mógł pojąć podstaw życia. Tego uczą w przedszkolu nawet.

 

 

Chyba żyjemy w innych epokach :)

 

Ci co oszczedzaja "ciułają" jak Ty latając po forach za 20-30 pln

 

Prawdziwe pieniądze nie rodzą sie w ten sposób, przeanalizuj sobie sukcesy firm, dowiesz sie wiele więcej

 

Jak narazie to widzisz jedną drogę, to że Ciebie ona bawi nie znaczy, że wszyscy muszą nią podążać.

 

Życie to trochę więcej niż szukanie oszczędności :)

 

Czy ty na prawdę jesteś taki ograniczony, że nie potrafisz zrozumieć, że 800zł da się inaczej wydać, jak tylko na, można by rzec, nieco bezsensowne pod względem Quality-of-Service koszty?

 

To się nazywa odpowiedzialność i solidarność społeczna (zusy,podatki itp)

 

Ale widzę, żę ograniczeni mają problem ze zrozumieniem podstawowych rzeczy :)

 

Zawsze możesz na czarno, wtedy zaoszczedzisz jeszcze wiecej, ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba żyjemy w innych epokach wink.gif

 

Masz rację, już dawno przesłatem "ciułać" w Twoim mniemaniu i nadajemy na różnych falach.

Może jednak warto abyś się wybrał do urzędu pracy i poprosił o kurs.

Jakikolwiek, wszystko Ci się przyda, od szycia do zamiatania. :)

 

A tak na marginesie, to wszystko przeinaczasz o czym tu mówiliśmy. Ale napewno robisz to świadomie.

 

Koniec OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiderHost.pl

To mogę już liczyć na pomoc :)

 

Tornado przeszło :) aż boję się pisać kolejnych postów/tematów :) bo i tak nikt nie odpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat na referat a każdy broni swojego, w polsce trzeba umiec koszty sobie odpowiednio dostosować inaczej nie ma szans

Unixstorm jest w serwerowni która kosztuje dużo i która daje bardzo dobre warunki

Pozostali są w miejscach które takich warunków nie dają a co za tym idzie mają sporo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Unixstorm jest tu właśnie chyba najtańszy? :)

wyjaśniłem to na poprzedniej stronie :), a przynajmniej główny czynnik który za to odpowiada. Łap: klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dlatego zainteresowały mnie ceny i szukam firmy która zapewni mi byt nie uśmiecha mi się co chwila przenośić tylko trwać w jednej firmie i z biegiem czasu opłacać co raz większe pakiety aż dojdę do vps i dedyka ale najpierw ten głupi reseller musi na to zarobic, choć wcale taki nie głupi bo gdyby nie on wiele firm by do niczego nie doszło a nie oszukujmy się że wiele Hostingów właśnie tak zaczynało, dorabiało się czegoś.

 

Nie ukrywam że już mam koszta co prawda grosze bo to zus panel jakis serwer pracownicy, ale to się składa w jedną całość i już nie jest taki grosz.

 

Marzy mi się współpraca stała z firma u której mogę zacząć od 30 zł miesiecznie a rozwijać się nie ograniczenie, firma która zapewni mi przyszłość swoimi profesjonalnymi usługami ale w granicach rozsądku.

 

 

Dziękuję jeszcze raz za wszystkie wyczerpujące wypowiedzi.

 

Może to Ciebie zainteresuje - Hosting Dedykowany + White Label Reseller

 

 

HD_25

Serwer = VPS

CPU min = 700MHz

CPU max = 2800MHz

RAM min = 512MB

RAM max = 1024MB

Dysk twardy = 20GB

Transfer = 400GB

Adresy IP = 2szt

Panel = DirectAdmin

Backup FTP = 5GB

Łącze = 100 mbps

 

Może nie za 30zł/mc ale za 61zł/mc masz serwer VPS z panelem i opieką administracyjną.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×