Skocz do zawartości
snajper20008

skrypt schoutcast lub serwery hostingowe

Polecane posty

Witam o tuż mam do was takie pytanie ponieważ tracę prace i mój kierownik wyszedł z propozycją że mam założyć własną firmę i myślę nad otwarciem firmy albo hostingowej albo serwerów schoutcast

 

teraz mam do was takie pytanie co mi lepiej polecicie wiadomo firma będzie legalna itd o to nie macie się bać

i jeszcze jakich skryptów itd będę potrzebował znam się troszkę na robieniu stron ale niestety nie na stawianiu serwerów schoutcast albo coś w tym stylu niestety nie mogę mieć innej pracy ponieważ jestem osobą niepełnosprawną i myślałem żeby otworzyć albo serwery schoutcast albo serwery pod strony www tak jak linux.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aimer

Witam o tuż mam do was takie pytanie ponieważ tracę prace i mój kierownik wyszedł z propozycją że mam założyć własną firmę i myślę nad otwarciem firmy albo hostingowej albo serwerów schoutcast

 

teraz mam do was takie pytanie co mi lepiej polecicie wiadomo firma będzie legalna itd o to nie macie się bać

i jeszcze jakich skryptów itd będę potrzebował znam się troszkę na robieniu stron ale niestety nie na stawianiu serwerów schoutcast albo coś w tym stylu niestety nie mogę mieć innej pracy ponieważ jestem osobą niepełnosprawną i myślałem żeby otworzyć albo serwery schoutcast albo serwery pod strony www tak jak linux.pl

 

Przepraszam, że tak powiem, lecz bez podstawowej wiedzy ani rusz. Znasz chociarz podstawy jakiegoś z systemów *NIX lub *BSD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Przepraszam, że tak powiem, lecz bez podstawowej wiedzy ani rusz. Znasz chociarz podstawy jakiegoś z systemów *NIX lub *BSD?

 

Przecież nie musi on się tym zajmować. Wystarczy na umowę zlecenię wynająć administratora lub administrację serwerem, zakup paneli, stworzenie strony, rejestracja działalności i śmiga :) (mniej więcej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że kolega pójdzie na skróty z kontami www i zakupi dobrego resellera i jakiś panel billingowy np. WHMCS.

Z shoutcastami będzie gorzej, bo trzeba grzebać przy serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że kolega pójdzie na skróty z kontami www i zakupi dobrego resellera i jakiś panel billingowy np. WHMCS.

Z shoutcastami będzie gorzej, bo trzeba grzebać przy serwerze.

 

Nie koniecznie wystarczy jakiś panel zarządzania Shoutcastem i po sprawie który np ja mogę odsprzedać na zasadzie licencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek :)' timestamp='1292020324' post='228702]

Nie koniecznie wystarczy jakiś panel zarządzania Shoutcastem i po sprawie który np ja mogę odsprzedać na zasadzie licencji :)

 

Tak, ale ktoś go musi wdrożyć oraz jak się coś sypnie, to także naprawić :)

Przykład, mysql padnie i co? szukać admina i płacić kasiorrrkę :)

 

Resellerem się nie martwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wynająć admina to nie problem :) Parę setek miesięcznie za kilka godzinek w tygodniu i ew. reakcje przy awariach :)

 

Jak się ma kasę to nie trzeba się znać tylko dobrze zaplanować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jak to mówią lepiej samemu coś umieć

 

a tak poza tym to niech ktos napisze co by bylo potrzebne do takiego otworzenia firmy streamingowej schoutcast jakie skrypty i gdzie najlepiej polecacie serwer pod taka fermę i jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Proszę cię, nie pisz już więcej sCHout bo to przyprawia mnie (i nie tylko) o dreszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Google urwało ?

panel do shoutcast + coś do rozliczeń z klientami + serwer + książka o linuxie + GOOGLE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak poza tym to niech ktos napisze co by bylo potrzebne do takiego otworzenia firmy streamingowej schoutcast jakie skrypty i gdzie najlepiej polecacie serwer pod taka fermę i jaki

Jak chcesz otworzyć warsztat samochodowy, to też będziesz pytał konkurencji, jakie części zamienne i narzędzia są w nim potrzebne?

Jak nie umiesz i masz dużo forsy, to znajdź kogoś, kto umie i będzie za drobną jej część się tym zajmował. Jak nie umiesz i chcesz umieć, to zatrudnij się w jakiejś istniejącej firmie, nabierz lekko doświadczenia i próbuj. Ewentualnie szukaj i czytaj. Bo gotowca ci nikt nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widać ze jesteście bardzo mili admina proszę o zamkniecie tematu bo jak widzę to i tak się nic nie dowiem po prostu jest mi was ludzie żal ci co odpisali tu na posty które pisałem myślałem ze pomożecie wytłumaczycie ale co niektórzy tylko skrytykowali ze źle napisałem shoutcast każdy ma prawo się pomylić ale niestety widocznie wy jesteście nie omylni hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Ale używamy przecinków i kropek ;)

I nie piszemy jak dziecko z gimnazjum "żal mi was ludzie", "hehe". Brakuje Ci jeszcze ROTFL LOL OMG.

 

Chcesz chyba, żebyśmy za Ciebie zrobili jeszcze biznesplan, wymyślili domenę i nazwę firmy może?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×