Skocz do zawartości
R@fi

Freecast.pl rozdaje prezenty

Polecane posty

Ze względu na zbliżające się ,,Mikołajki" oraz święta Bożego Narodzenia nasza firma wprowadza nową promocje.

 

Od dnia 12-03-2010 do 12-31-2010 wszystkie konta hostingowe do końca roku rozdajemy za darmochę.

 

Wystarczy że podczas składania zamówienia w miejscu Kupon zniżkowy wpiszesz hasło ,,PREZENTY" i możesz cieszyć się darmowym kontem hostingowym przez pół roku .

 

Promocja obejmuje konta :

 

- Start L

- Start max

- Normal L

- Normal Pro

- Pro

- Pro max

 

Szczegóły oferty :http://www.freecast.pl/tanie-konta-www.php

 

UWAGA!! Promocja nie dotyczy uslugi ,,Hosting SMS"

 

 

Freecast

Marcin Kostrzewa SM.PL

Plac Grunwaldzki 6a/21

50-384 Wrocław

NIP: 863-161-66-19 REGON: 021313033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, a gdzie tu zarobek?

 

W jakim przypadku konta będą 'ubijane'? Pytanie w jakim przypadku, a nie czy - stąd, że musza być bo inaczej nie dacię rady ;)

 

Moim zdanie - zaznaczam moim - lepiej było by zrobić promocję 'ograniczoną' np. tylko w Mikołajki (Święto którego nie rozumiem ;|) można by było zrobić darmowe 'zakupy' tak jak było to zrobione 1 dnia tego miesiąca - darmowe przesyłki.

 

Milsza sprawa - ooo, udało mi się coś tego dnia upolować, a tak - nie żebym marudził - ale bez szału :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będzie jak w home przytoczę wypowiedz

 

1. Ktoś tu wspomniał o dobrym kontakcie z administratorami - to oczywiście żart, z administratorami nikt nie jest w stanie się skontaktować już od dawna, obecnie wszystko załatwiane jest przez pośredników - taka jest przyjazna polityka firmy.

 

2. Prędkość kont jest słaba lub tragiczna (zależy od "towarzystwa" na współdzielonym komputerze). Niestety, udowodnienie winy home graniczy z cudem. Mi zajęło to kiedyś ok. miesiąca, podczas którego tworzyłem logi z czasami generowania skryptów itd. itp.

 

3. Konsultanci często kłamią odnośnie szybkości działania serwisu (dawniej byli bardziej szczerzy ale to się skończyło); jest na to jednak pewien sposób - stworzyłem swego czasu w serwisie loga, który na bieżąco dla danego IP podawał mi czas generowania i wywołania skryptu (przejścia z jednego parametru do drugiego). Podczas, gdy konsultant radośnie zapewniał o błyskawicznym działaniu serwisu, ja w logach widziałem kilku i kilkunastosekundowe czasy oczekiwania. ;) Żenada do kwadratu.

 

4. W home nie płacicie za poziom usług tylko za fanaberie działu marketingu - a to Pudziana zatrudnią do reklamy, a to serwery za darmo porozdawają (super sposób na zapchanie łączy; trzeba być nie lada inteligentem, żeby dawać promocję serwerów za darmo, nawet jeżeli tylko przez 3 miesiące, współdzielonych na łączach razem z użytkownikami, którzy płacą po 600 zł i więcej za hosting), a to porobią sobie sesje zdjęciowe, a to domeny za 10 groszy porozdają...

 

5. Naprawdę, już mi się nawet pisać nie chce o takich drobnostkach jak awarie, których nie było, lub które co najwyżej "przez krótką chwilę" powodowały ponad 30-sekundowe otwieranie się strony html z napisem "Ala ma kota...". Oczywiście "nie było" i "przez krótką chwilę" to opinia administratorów.

 

6. Konsultanci w home nawet nie istnieją - to są roboty. Z równym zacięciem możecie sobie pogadać z pralką albo skanerem. Sugeruję jednak wysyłać pytania na własną skrzynkę i samemu na nie odpowiadać - większa frajda, odpowiedzi będą miały związek z pytaniami a szybkość odpowiedzi będzie satysfakcjonująca.

 

7. Administratorzy każą optymalizować zapytania do baz danych zawsze - nawet gdy się z bazy danych nie korzysta.

 

8. Czat to jest żart - można tam co najwyżej zapytać o linka do strony głównej home.

 

oho to będzie burdel na kółkach....

Jak Damian powiedział tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Freecast walnąłeś się w przypisywaniu kodu.. ;) rabat co prawda wyskakuje ale nie na podane przez Ciebie usługi.. tak na marginesie.. :D

 

Tak to wygląda obecnie:

snapshjvj.png

 

Na kolejnym marginesie mam pytanie.. czy przypadkiem od za darmo nie odprowadza się bardziej skomplikowanie podatku w pl, niż od sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno być za 1zł nawet jak się nie każe płacić tej kwoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picek

Duży przypływ "klientów" w krótkim czasie na pewno nie wpłynie pozytwynie na stabilność usług, ale gratuluję odwagi ;)

 

Zawsze to jakiś pomysł na promocję.

 

Powinno być za 1zł nawet jak się nie każe płacić tej kwoty...

 

I co księgowa z tym zrobi - faktura jest, a wpływu nie ma - będzie marudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
I co księgowa z tym zrobi - faktura jest, a wpływu nie ma - będzie marudzić

 

Trzeba mieć takie księgowe, które nie marudzą. Poza tym można zrobić 10 groszy zamiast 1zł.

 

Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy, mam księgową, która się nie czepia ;) i wszystko gra.

Co do błędu przy zamówieniu już jest ok., mała pomyłka :D

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości - po pół roku można zrezygnować bez ponoszenia konsekwencji finansowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picek

A tak z ciekawości - po pół roku można zrezygnować bez ponoszenia konsekwencji finansowych?

 

Jak wytrzymasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości - po pół roku można zrezygnować bez ponoszenia konsekwencji finansowych?

 

Tak można ;)

 

Jak wytrzymasz :D

 

A czemu ma nie wytrzymać:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jest limit kont na osobe? :)

 

Nie lecz proszę pamiętać o tym ze każde z darmowych kont podlega pod nasz regulamin osoby które nie będą kompetentne względem regulaminu ich konta będą blokowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

[quote name=lolek :)' timestamp='1291459600' post='227612]

Nie lecz proszę pamiętać o tym ze każde z darmowych kont podlega pod nasz regulamin osoby które nie będą kompetentne względem regulaminu ich konta będą blokowane :)

 

Dziwną masz politykę firmy jak rozdajesz za free lifetime sharedy które sobie wyceniłeś na 200zł na rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Dziwną masz politykę firmy jak rozdajesz za free lifetime sharedy które sobie wyceniłeś na 200zł na rok :)

Konto jest na pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Konto jest na pół roku.

 

 

 

A nie doczytałem, masz racje. Co nie zmienia faktu, że 140zł na pół roku rozdajesz za frajer.

Tylko pokazałeś, że nie masz obrotu w firmie i masz dużo wolnych zasobów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

A czy nazwa robi promocje bo nie ma obrotów ? pomyśl czasami majster :)

 

Nazwa ma inną promocje, nie rozdaje za darmo tylko taniej. Po drugie nie porównuj nazwy do freecasta bo nie chce z krzesła spaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie doczytałem, masz racje. Co nie zmienia faktu, że 140zł na pół roku rozdajesz za frajer.

Tylko pokazałeś, że nie masz obrotu w firmie i masz dużo wolnych zasobów :)

 

Sluszna uwaga aby nie robic promocji ponieważ to oznacza male obroty a dużo wolnych zasobów :)

 

PS. Nazwa swego czasu miała podobna promocje dla osób posiadających swoja działalność i shared dawali na rok z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli Waszym zdaniem firmy robią promocję tylko dlatego, że nie mają obrotu? :)

 

Niezła kategoria myślenia, niestety błędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie doczytałem, masz racje. Co nie zmienia faktu, że 140zł na pół roku rozdajesz za frajer.

Tylko pokazałeś, że nie masz obrotu w firmie i masz dużo wolnych zasobów :)

 

Jak widać Mzone są osoby które tak myślą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Czyli Waszym zdaniem firmy robią promocję tylko dlatego, że nie mają obrotu? :)

 

Niezła kategoria myślenia, niestety błędna.

 

Napisałem tak tylko w przypadku lolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tak tylko w przypadku lolka.

 

1.A skąd ty możesz wiedzieć czy firma ma obroty czy nie ?

2 Gdybym nie miał obrotów jak myślisz istniał by Freecast w sieci przez ponad 2 lata ?

kolego myśl trochę myślenie naprawdę nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

[quote name=lolek :)' timestamp='1291463294' post='227629]

1.A skąd ty możesz wiedzieć czy firma ma obroty czy nie ?

2 Gdybym nie miał obrotów jak myślisz istniał by Freecast w sieci przez ponad 2 lata ?

kolego myśl trochę

 

Gdybyś miał duże obroty to byś sobie zatrudnił ogarniętego administratora i jakiegoś pracownika do supportu.

 

I nie jestem Twoim kolegą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×