Skocz do zawartości

Polecane posty

He he .. Zabawny jesteś i ten twój ironiczny ton wypowiedzi...Zabawki..jakichś tam.itp.. Chcesz mnie obrazić? .Nie mam w hekko.pl konta.Ale Ty chyba masz tam coś więcej...

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam w hekko.pl konta.

Pisałeś przecież, że miałeś wielce awaryjne konto w jupe.pl.

A czymże nie jest jupe.pl, jak budżetową marką HekkoNet, przeznaczoną dla mniej wymagających klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kafi "-miałem- czas przeszły" tak jest budżetową marką HekkoNet, .Ale wtedy nie wiedziałem o tym zresztą byłem tam tylko "malym" administratorem i nie ja je kupowałem.Przestańmy dzielić włos na czworo .Ja wiedziałem że na typ strony który sobie wymyslił wlaściciel .W tej cenie na jupe.pl to nie będzie działało .Było mineło....

Każdy właściciel serwisu (nie mylic z administratorem) chciałby mieć super szybka usługe hostingową za 30-40 zeta rocznie i do tego 2000 wejśc na serwis dziennie.Tak się nie da. Ze swojej strony uważam temat za zamknięty.Dajmy HekkoNet robic swoje interesy w spokoju

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam z hostingu w jupe.pl i mam 9xIPv4 (oczywiście współdzielone).

Jakość bardzo dobra, zero padów, brakuje sprawniejszego zarządzania przydzielaniem IP do domen (to standardowe w DA jest "takie sobie"), ale do niczego przyczepić się nie można - zwłaszcza za taką kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem bardzo zadowolona z tego hostingu. Jestem klientem od lutego 2011, pomoc zawsze jest natychmiastowa via mail. Przez ten czas nie zauważyłam żadnych większych awarii, a mam tam 4 duże strony internetowe.

Edytowano przez karolinah (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×