Skocz do zawartości
hunter678

Proszę o pomoc

Polecane posty

Szukam płatnego hostingu, którego suport pomógłby mi zaimportować moje strony. Właśnie zarejestrowałam się na pewnym hostingu i niestety nie idzie stron załadować, a support za który się płaci pomóc nie chce w przeniesieniu stron. Czy jakiś hosting mógłby mi udzielić takiej pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ładnie, tylko ja mam 10 stron www, a tam najtańszy pakiet ma tylko 3-5 baz. Szkoda, bo oferta rzeczywiście ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsorów się tak łatwo nie znajdzie, jestem wstanie przejść na płatny hosting tylko nie ma mi kto pomóc przenieść stron. I tutaj jest główny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Wszystko pięknie ładnie, tylko ja mam 10 stron www, a tam najtańszy pakiet ma tylko 3-5 baz. Szkoda, bo oferta rzeczywiście ładna.

 

Mozna w jednej bazie trzymać wiele tabel aplikacji, a poszczególne rozróżniają się przedrostkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystkie przedrostki w bazie _e107 nie mam nawet komu zapłacić.

 

a mam pytanie do Adama, czy byłaby możliwość dokupienia do pakietu mini 6 baz? I ile by to kosztowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie strony znajdują się na hostingu 1and1 i wszystkie łącznie zajmują ponad 400 mb. Dlatego że jedna ma 200 mb pdfów. Są one postawione na cmsie e107.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni mają jakiś autorski panel administracyjny? Czy to może Directadmin lub cPanel?

 

Całość zajmuje tylko 400MB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest trochę zabawy z migracją na nowy serwer. Przy serwerze PRO Business w opłacie rocznej możemy taką usługę wykonać gratis, w innym przypadku opcja byłaby płatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) a support za który się płaci pomóc nie chce w przeniesieniu stron.

 

Szukam czegoś miedzy 30-50 zł na rok.

 

Czas przenoszenia 10 stron, zależy od wprawy i problemów które wyskoczą - czasami grzebanie w configu by zmienić mysql.poprzedni-hosting.pl na mysql.nowy-hosting.pl.. Minimum godzina, dwie.

Licząc po stawce freelancerskiego helpdesku - dajmy na to 20 zł, to 20-40zł.

Zapłać komuś za przeniesienie na darmowy hosting.. Bo w sumie o to prosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@karolinah czy Ty naprawdę nie widzisz i nie zdajesz sobie sprawę z faktu, iż wykładasz pieniądze które są całkowicie nie adekwatne do Twoich potrzeb i wymagań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×