Skocz do zawartości
xorg

[licencja DA] gdzie szybko i sprawnie?

Polecane posty

Hi,

 

jako że dawno już nie kupowałem, to pytam ;) gdzie dostanę miesięczną licencję DA w całkiem szybkim tempie ? Preferuję szybkie płatności (w moim przypadku via mtransfer) aby uniknąć dodatkowych opóźnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
możesz płacić via bluecash.pl i też ma firma w kilka chwil u siebie... bez tego całego mtransfer i mbanku,

Mógłbyś jaśniej ? Bo aby wpłacić na konto bluecash, trzeba skorzystać z mtransfer.

 

 

Ionic jeśli dobrze pamiętam miesięczną ma internal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś jaśniej ? Bo aby wpłacić na konto bluecash, trzeba skorzystać z mtransfer.

 

Dokładnie tak jest. Ewentualnie paypal mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@crazyluki

 

Nie.

 

System jest prosty, Blue ma konta w bankach z którymi współpracuje i jeżeli robi się przelew np. w wbk do pko to My przelewamy z konta wbk na konto wbk blue a blue z konta pko robi przelew na nasze konto w pko i tyle.

 

Żeby im się opłacało to pobiera prowizję 1 zł przy kwotach od 1 do 10000 zł.

 

 

Z tych tabelek widać pomiędzy jakimi bankami można przelewać i w jakich godzinach uda się on-line https://bluecash.pl/info/obslugiwane_banki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże..... przecież napisałem xorg że jeśli chce to nasze konto firmowe jest w mbanku i dostanie licencje od razu po przelaniu pieniędzy po co te kombinacje........... ?? ;)

 

Poprzez mBank zaksięgowanie u nas to max 1 dzień, jeśli wpłacisz w okienku w PKO BP zaksięgowanie w około 1 godzinę.

 

Przez mtransfer pieniądze na koncie są od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek ;)' timestamp='1286895255' post='220702]

Przez mtransfer pieniądze na koncie są od razu ;)

pisał, że na koncie ich firmy, z tego wynika, że nie mają konta w mbanku, a przelew między bankami (elixir) trwa zwykle do jednego dnia, czyli na następny dzień roboczy oni mają pieniądze u siebie na koncie

mTransfer to mTransfer (mbank->mbank) przelew jest od razu. Elixir to elixir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zbanujcie Damiana bo on się kłóci a nie wiem o co kaman .. .wszyscy tylko nie on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
buahahaha Głowa nie rozbrajaj mnie... przelewam z bzwbk gdzie mi się podoba przez bl i każdy ma po kilku min... Co ty za bajki opowiadasz ?

A co dynamitem się wypchałeś?

 

Zaznacz sobie przy wykonywaniu przelewu, bank nadawcy jako Mbank to będziesz miał mtransfer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×