Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
R@fi

airlive wl-1500r

Polecane posty

Witam

 

mam dość dziwny problem z moim routerem mianowicie chce przekierowac wewnetrzny numer ip na zewnatrz w tym celu dodalem numer ip lanoski zresetowalem Router ale nadal niema przekierowania na zewnątrz

 

Posiadam Router airlive wl-1500r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee, po polsku poproszę...

Rozumiem, że przydzieliłeś na routerze stały adres ip dla tego komputera po czym w strefie DMZ podałeś ip tego komputera, tak? Bo z twojego opisu nic nie wynika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DMZ wystawia całe urządzenie o danym adresie IP na świat. Jeśli nie ma takiej potrzeby, lepiej przekierować tylko wybrane porty.

Nie powiedziałeś, czy chcesz otworzyć porty np. do P2P czy do VOIPa, czy całe urządzenie, a bez tych informacji ciężko coś doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie nieda sie udostepnic IP publicznie ponieważ mam internet radiowy konfiguracja z moim komputerem jest następująca

 

 

 

Antena + Acces Point + Router = Karta sieciowa

 

 

i aby ip było widoczne administratorzy sieci musieli my na nadajniku udostępnić go jako publiczny oraz odpowiednio skonfigurować z moim routerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to skoro nie masz owego publicznego adresu IP, to jedyne, co uda ci się wskórać owym forwardowaniem portów, to przekierowanie portu z twojej prywatnej adresacji ip do adresacji prywatnej twojego operatora.

Jak chcesz publiczne, to musisz albo zapłacić operatorowi, albo też zestawić sobie jakiś tunel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lolek, a po co chcesz przekierować porty skoro nie masz publicznego ip?

Pytam z czystej ciekawości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×