Skocz do zawartości
Gość

[szukam skryptu] Statystyk

Polecane posty

Gość

Hej,

 

Szukam jakiegoś skryptu albo systemu statystyk (wolę coś lokalnie na serwerze), najlepiej, aby można było bez widocznych bzdur typu "ładniutkie logo stat4u" tego używać.

Mam w DA awstats, ale chyba tam bez logowania na konto nie da się tego podejrzeć, a tutaj akurat to odpada, bo ludzie się kompletnie nie znają nawet na wyklikaniu opcji statystyk.

 

Będę wdzięczny za podpowiedzi czego używacie : )

 

Acha, produkty Google odpadają, bo raz, że to g... muli (śmiech na sali, gdy czekać trzeba po 3-4 sekundy, aż "załapie" skrypt jakiegoś geniusa czy google analytics), a dwa, bo to google.

 

Sponsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GA chyba najbardziej popularny.

Acha, produkty Google odpadają, bo raz, że to g... muli (śmiech na sali, gdy czekać trzeba po 3-4 sekundy, aż "załapie" skrypt jakiegoś geniusa czy google analytics), a dwa, bo to google.

 

 

Przeczytaj post autora zanim odpowiesz.

 

Ja ze swojej strony również bardzo polecam piwikawink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę trzeci, ale także polecam PIWIKa. mam go u siebie, przez rok zrobiła się z niego niezła kobyła ( 1GB mysql zajmuje), jednakże przy optymalizacji działa sprawnie i wydajnie.

 

aktualnie wydana wersja 1.0 wprowadza mało poprawek, jednocześnie zakańcza pewien etap wprowadzania na szybko zmian w engine. Bardzo fajną funkcją jest automatyczna aktualizacja ( jak w wordpressie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piwik jest bardzo wydajnym skryptem. NIGDY, nie spotkałem się z tym by spowalniał ładowanie strony którą monitoruje. Różnie jest jeśli chodzi o zaplecze, lecz jeśli się zastosuje porady dla większych witryn (gdzie piwik w praktycznie każdym miejscu namawia do ich stosowania) to nie ma najmniejszych problemów z wydajnością.

 

Jak już powiedziałem - mówię o bazie mysql która ma tylko 1GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×