Skocz do zawartości
trademark

[Wirtualny] Solidny serwer na stronę

Polecane posty

Poszukiwany solidny serwer wirtualny.

 

Wymagania:

- bezawaryjność i szybkość,

- pojemność od 20GB wzwyż,

- transfer od 10GB wzwyż,

- co najmniej 5 baz MySQL,

- phpMyAdmin,

- cPanel lub DirectAdmin,

- minimum 3 domeny do podpięcia,

- minimum 5 subdomen,

- konta e-mail (najlepiej nieograniczone),

- możliwość zakładania różnych kont FTP dla różnych folderów.

 

Na serwerze aktywna będzie jedna strona, z kilkoma dodatkowymi modułami (na subdomenach). Całość korzysta z trzech baz danych MySQL (jak na razie do 3MB). Dodatkowo możliwość tworzenia różnych kont FTP (1 konto FTP = 1 folder) do umieszczania wybranych plików.

 

Cena: po prostu zdroworozsądkowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- bezawaryjność i szybkość,

 

Patrz opinie i host is down ;)

Bardzo Cię proszę pokaż mi której firmy nie ma w host is down a jednocześnie reklamuje się lub jest bardzo polecana tu na forum i nie ma ani jednej negatywnej opinii.

Wg mnie, Twój post naprawdę nie jest na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Cię proszę pokaż mi której firmy nie ma w host is down a jednocześnie reklamuje się lub jest bardzo polecana tu na forum i nie ma ani jednej negatywnej opinii.

Wg mnie, Twój post naprawdę nie jest na miejscu.

 

Nie o to chodzi,

 

Klient chce serwer bezawaryjny, więc moja rada by przed tem sprawdził te dwa działy. Dużo mówią o bezawaryjności. Tak już jest, że jednych firm tam jest więcej i częściej a innych mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron

Wydaje mi się, że jestem w stanie odszukać haki na każdą firmę, no chyba, że jest całkiem nowa. ;) Warto wg mnie patrzeć na przewagę pozytywnych opinii, bo negatywne komentarze zawsze były i będą, nikt nie jest idealny. Nie znam idealnej firmy...

Do tego bierzmy okresy testowe w tych firmach i sami sprawdźmy czy wszystko nam pasuje. Nie można przecież powiedzieć- bierz tylko w tej i tej firmie, a będzie Ci ona odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ani serwerów idealnych, ani idealnych firm. Najlepiej przetestować usługę, wtedy sprawdzasz support, działanie serwera itp.

Każda firma stara się zadowolić klienta, niestety nie zawsze jest to w pełni możliwe. Różne wymagania klientów powodują rozszerzenie ofert firm, ale jednak zawsze będzie tak że ktoś jest nie zadowolony.

 

Dział Host is Down zawiera wiele postów które nie powinny się tam znaleźć, a dobrych opinii przeważnie brak bo nie każdy klient ma czas na pisanie pozytywów lub nie widzi takiej potrzeby.

 

trademark@ jakie średnie obciążenie na CPU generuje Twój skrypt, z takim dyskiem 20GB to pewnie ma być pod download?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrz opinie i host is down :)

 

 

Ja jeszcze polece przejrzenie tego dzialu w którym jest dosyc dużo wyrzuconych opinii (nie)wiadomo z jakiego powodu........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze polece przejrzenie tego dzialu w którym jest dosyc dużo wyrzuconych opinii (nie)wiadomo z jakiego powodu........;)

Ale przecież powód jest wybitnie jasny.

Chyba, że ktoś jest na tyle ograniczony umysłowo, że ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem zasad panujących w działach i dla niego awaria daemona FTP to całkowity pad maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×