Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Keaman

Reseller z WHMCS oraz Directadmin

Polecane posty

Poszukuje SPRAWDZONEGO Resellera w Polsce lub zagranicą który w cenie oscylującej w granicy 100zł/35 euro miesięcznie ma WHMCS i Directadmin. To są głowne wymagania, reszta specyfikacji schodzi na drugi plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mało propozycji, widzę że z WHMCS w pakiecie będzie ciężko, ale za możliwość oversellingu jestem wstanie przełknąć jego brak :)

 

@ MZone Group

 

Jaki koszt WHMCS bo na stronie nie mogę znaleźć, jest możliwość oversellingu?

 

Jeśli mogę coś doradzić, to proponował bym aby linki z prezentacji oferty na stronie głównej, przenosiły do konkretnego pakietu w WHMCS, bo teraz troszkę trzeba się jej naszukać :)

 

@ lolek :) Oferta ciekawa, jest możliwość oversellingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mało propozycji, widzę że z WHMCS w pakiecie będzie ciężko, ale za możliwość oversellingu jestem wstanie przełknąć jego brak :)

 

@ MZone Group

 

Jaki koszt WHMCS bo na stronie nie mogę znaleźć, jest możliwość oversellingu?

 

Jeśli mogę coś doradzić, to proponował bym aby linki z prezentacji oferty na stronie głównej, przenosiły do konkretnego pakietu w WHMCS, bo teraz troszkę trzeba się jej naszukać :)

 

@ lolek :) Oferta ciekawa, jest możliwość oversellingu?

 

To jest jako dodatek do konta, dlatego nie ma na stronie. Koszt 39 złotych/miesiąc.

Overselling jest, ale na życzenie klienta (nie jest domyślnie włączany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

@ lolek :) Oferta ciekawa, jest możliwość oversellingu?

 

Tak zezwalamy na overselling także zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje SPRAWDZONEGO Resellera w Polsce lub zagranicą który w cenie oscylującej w granicy 100zł/35 euro miesięcznie ma WHMCS i Directadmin. To są głowne wymagania, reszta specyfikacji schodzi na drugi plan.

 

WHMCS możesz na własną rękę kupić bezpośrednio od producenta - http://whmcs.com/order.php instalacja to też żadna filozofia.

 

W podanej cenie dostaniesz już nie tylko resellera na sharedzie ale i konto na VPSie - sam mam konto HD_25 z oferty group5.pl i jestem zadowolony z działania konta. DA w cenie konta. Konto HD_25 kosztuje 61zł/m-c + 16$ zapłacisz za WHMCS więc w okolicy 100zł/m-c się mieścisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie lepiej kupić?

licensepanel.com czy licensepal.com?

Gdy się kupi przez któryś z wymienionych to dostaje się dostęp do panelu na whmcs.com?

 

Pozdrawiam,

Poplop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz tam gdzie taniej, ale kupujesz samą licencję.

Oprogramowanie chyba ściągasz sobie osobno, na pewno będzie tam jakiś link lub info skąd ściągnąć paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas za wyżej podane wymogi zapłacisz 160 zł brutto ;) w tym masz vpsa w konfiguracji wedlug naszej oferty Serwer2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×