Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sebak

Z: [opinie] logout.pl

Polecane posty

Przecież Ty zaglądasz mi do portfela i sam zaczałeś.

 

Czego się wstydzisz, że firma GłowaNet tak dobrze prosperuje że nie stać ją na 600 PLN za zus tylko musi kombinować? Za to radzisz mi co ja mam robić z pieniędzmi? Proszę Cię nie wypowiadaj sie w każdym wątku, który dotyczy logout.pl bo to się odbije przeciwko Tobie.

 

Dziecko, dorośnij, pokaż co reprezentujesz zanim zaczniesz pouczać innych. Do czasu aż nie zaczniesz działać w pełni legalnie nie mów innym co mają robić ze swoim biznesem. Doprowadź siebie najpierw do przyzwoitości.

 

Dorośli ludzie działają na własny rachunek

Polecam http://www.bankier.pl/wiadomosc/Firmanctwo-czyli-nielegalny-sposob-na-zmniejszenie-zobowiazan-podatkowych-1144090.html

 

Koniec OT

 

W firmie, dziecko lub małżonek bez problemu może robić wszystko w firmie rodzica, bez potrzeby zatrudnienia go. To się nazywa jakoś pomoc rodzinna, czy jakoś tak. Tak czy inaczej najpierw radzę zapoznać się z prawem, zanim zacznie się oskarżać kogoś publicznie o nielegalne działanie.

 

Co nie zmienia faktu, że oboje rzucacie się sobie do gardeł, jak dzieci z gimnazjum.

 

Więc obu Panom, radzę po prostu nie odpowiadać na zaczepki drugiej strony, gdyż do niczego dobrego to nie prowadzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Czego się wstydzisz, że firma GłowaNet tak dobrze prosperuje że nie stać ją na 600 PLN za zus tylko musi kombinować?

Niczego. Wyobraź sobie, że niepełnoletni nie może mieć działalności gospodarczej, a taki jeszcze niedawno byłem.

Również niema w tym nic nielegalnego, iż pracuję "pod mamą". (jeśli tak jest poproszę dokładny paragraf).

 

Czytasz w ogóle, strony do których podajesz linki ?

Trzeba ponadto podkreślić, że odpowiedzialności nie musi obawiać się ten, kto pomaga prowadzić lub zarządzać czyjąś firmą, np. rodzinną.

 

Za to radzisz mi co ja mam robić z pieniędzmi?

Gdzie? Bo nie zauważyłem.

 

Doprowadź siebie najpierw do przyzwoitości.

Dobra rada, trzeba się wykąpać i iść na śniadanie.

Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minutkę się spóźniłem z komentem...

 

Ale popieram opinię, że zaczyna to wyglądać jak piaskownica pod przedszkolem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W firmie, dziecko lub małżonek bez problemu może robić wszystko w firmie rodzica, bez potrzeby zatrudnienia go. To się nazywa jakoś pomoc rodzinna, czy jakoś tak. Tak czy inaczej najpierw radzę zapoznać się z prawem, zanim zacznie się oskarżać kogoś publicznie o nielegalne działanie.

 

cytuje "To się nazywa jakoś pomoc rodzinna, czy jakoś tak."

 

Tak czy inaczej napierw proszę zapoznać się z prawem, a dopiero później wypowiadać. Zwrot "jakoś tak" nie brzmi przekonująco i nie pokazuje Twojej wiedzy w tym temacie, a zabierasz głos.

 

Co innego pomaganie rodzicom w firmie, a co innego firmowanie swojej działalności nazwiskiem mamy. Niemniej mnie to wisi. Poprostu ktoś zawsze próbuje doczepić się do innych i dodać od siebie, a zapomina że sam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cytuje "To się nazywa jakoś pomoc rodzinna, czy jakoś tak."

 

Tak czy inaczej napierw proszę zapoznać się z prawem, a dopiero później wypowiadać. Zwrot "jakoś tak" nie brzmi przekonująco i nie pokazuje Twojej wiedzy w tym temacie, a zabierasz głos.

 

Co innego pomaganie rodzicom w firmie, a co innego firmowanie swojej działalności nazwiskiem mamy. Niemniej mnie to wisi. Poprostu ktoś zawsze próbuje doczepić się do innych i dodać od siebie, a zapomina że sam jeszcze...

 

Nie jestem prawnikiem, dodatkowo ten problem mnie nie dotyczy. Ale ogóle zarysy prawne znam, stąd też moje sformułowanie wyżej. Gdyż po prostu obraziłeś kogoś, nie mając ku temu żadnych powodów i nie znając prawa.

 

Atakowanie każdego, kto chociaż trochę się z Tobą nie zgadza, Ci nie pomaga. Przysparzasz sobie tym tylko ludzi, którzy będą się ku Tobie uprzedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×