Skocz do zawartości
Raffuss

Zamknięcie tematu i usunięcie

Polecane posty

Twój temat:

Napisano dziś, 14:13

 

Następujący temat: http://www.webhostingtalk.pl/topic/25424-homepl-i-netart-maja-nowa-konkurencje-11/

Napisano dziś, 11:42

 

Aż tak duma rozpiera, że nie rozumiesz, że nie ma potrzeby dyskutowania w n-miejscach o tym samym, więc twójszy temat, jako późniejszy, został po prostu umieszczony w koszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój temat:

Napisano dziś, 14:13

 

Następujący temat: http://www.webhostingtalk.pl/topic/25424-homepl-i-netart-maja-nowa-konkurencje-11/

Napisano dziś, 11:42

 

Aż tak duma rozpiera, że nie rozumiesz, że nie ma potrzeby dyskutowania w n-miejscach o tym samym, więc twójszy temat, jako późniejszy, został po prostu umieszczony w koszu?

Żadna duma.. przeszukałem wyszukiwarką forum przed dodaniem posta i wyobraź sobie że znalazła wyłącznie dwa tematy i żaden z nich nie poruszał powyższej kwestii (polecam zerknąć w wyszukiwarkę co zwraca na frazę 1and1). Także zachowaj swój sarkazm dla innych i czasem wpierw pomyśl a dopiero później pisz, bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło wpisać w wyszukiwarkę 1&1 i temat by się pokazał ;-). Resztę juz napisał Fiercio - temat się dublował, tak więc kwalifikował się do wywalenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wyszukiwarka na tym forum działa jakoś dziwnie, nie wiem, czy to kwestia skryptu, czy ustawień jakichś (filtrujących czy co), ale rzadko kiedy znajduje się to, czego się szukało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwujcie się tak bo nerwy nigdy nic dobrego nie dają. Nie wiedziałem więc spytałem. Dostałem odpowiedź i ok.. po co to dublowanie infgormacji? ;) Przydałaby się informacja dlaczego dany temat leci i skończyłyby się pytania.

 

@Sponsi faktycznie wyszukiwarka średnio działa, bo nawet ma przebłyski znajdowania różnej ilości wyników na to samo hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Jeśli chodzi o wyszukiwarkę to i tak jak na skrypt forum działa dobrze, np wszystko jest przekonfigurowane na minimum 2 znaki np. "iq" zadziała. Jeśli widzicie problemy z działaniem wyszukiwarki w konkretnych sytuacja to piszcie tutaj albo na http://wht.sugester.pl/ natomiast nie odpowiadacie na komentarze na sugesterze więc lepiej tutaj :)

 

Jest możliwość zaprzęgnięcia zewnętrznie sphinx'a, który działa teoretycznie lepiej ale w praktyce jeszcze nie testował z IPB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwarka na tym forum działa jakoś dziwnie, nie wiem, czy to kwestia skryptu, czy ustawień jakichś (filtrujących czy co), ale rzadko kiedy znajduje się to, czego się szukało.

tak masz rację działa dziwnie często sama z siebie, ale pamiętaj, żeby przy wyszukiwaniu zaznaczyć opcję FORUM

poza tym polecam dużo lepszą metodę

 

google.pl

site:webhostingtalk.pl szukana fraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×