Skocz do zawartości
Gość degnet

[kupie] Przelew na konto w mBanku PILNE!

Polecane posty

Gość degnet

Witam.

 

Potrzebuje osobę która ma konto w mBanku i wysłałaby od Siebie pieniążki, wyglądałoby to tak:

 

- Wpłacam z mojego rachunku w PeKaO SA na twoje konto w mBanku 450zł

- Wysyłam Potwierdzenie Wpłaty

- Przelewasz po wysłaniu potwierdzenia na wymienione przeze mnie konto w mBanku 400zł, 50zł jest dla Ciebie

 

- MOŻLIWOŚĆ PEŁNEJ WSPÓŁPRACY GDYŻ MIESZKAM ZA GRANICĄ A MÓJ BANK NIE JEST ZBYT POPULARNY (TYLKO TAKI POSIADAM OD RODZINY W POLSCE).

 

PILNE!!

 

Kontakt:

 

GG: 21909863

EMAIL: degnet@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

radze uwazac :)

gosc jakis dziwny , aczkolwiek dostalem potwierdzenie wyslania http://img185.imageshack.us/img185/3909/przelewzr.jpg

to odesle mu te pieniazki , kaska wyslana z konta jakiejs babki , firma na ktora ma isc przelew nie istnieje :)

podejrzana sprawa , jak sie spytalem o imie i nazwisko zleceniodawcy przelewu to odpisal baba jaga :]

chyba slupa kolega szuka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degnet

jak w emailu do Ciebie

 

"Pozatym sam anuluje przelew, z tym, że bank zabierze 20% od kwoty czyli 198zł za które będę Cie ścigał. Dzisiaj wyśle kogoś do wydziału do walki z przestępczością gospodarczą na policję w Bydgoszczy. Nie będę tego ścigał przez sąd tylko przez wierzycielów, którzy zniszczą Cie za 200zl :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tak w bajki wierz sobie zlodzieju :) pewnie zdobyles dane do konta poprzez wyludzenie i tyle :) ciekawe czy siedzisz za proxy/socks ? bo jezeli nie to zaraz poprosze admina serwisu o udostepnienie :)

wierzyciele dzialaj od 200 zl :) sorry takie jest prawo ...

 

ja jestem wałkiem cwelu k*wa? kto prosił o imie i nazwisko zleceniodawcy? peewnie tych 800zl nawet nie masz w portfelu i skomlesz psie.

 

no tak chlopak na poziomie :) takiego emaila otrzymalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degnet

zawsze wiedziałem, że to forum schodzi na psy wht < webhelp..

 

jestes zerem powiem Ci tyle, a za 200zł chłopaki z pod bloków mogą Ci spokojnie wpierdolić bez żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehm jestes chyba niezrownowazony psychicznie ? chlopaku masz konto w banku pko a twierdzisz ze twoj bank nie jest popularny ? walek chciales zrobic a ja sie wycofalem z jakichs przelewow jak odmowiles podania swojego imienia i nazwiska ... zlodziejskie sztuczki opanuj lepiej bo slabo to wychodzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiamy, co na naszym podwórku (php.pl) z tym fantem zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dość niepokojącym jest fakt z jaką łatwością można obejść zabezpiecznia bankowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało osób jest świadomych, że kradzież dokumentów zgłosić warto nie tylko na Policji, ale także i w banku. Międzybankowy rejestr "Dokumenty Zastrzeżone" działa całkiem sprawnie - zgłoszenie utraty dokumentu powoduje, że w innych bankach także nie da się wykonać nim żadnej operacji.

Działa to sprawnie B) czasami nawet zbyt sprawnie, o czym się przekonałem

( po odzyskaniu dokumentów miałem nie lada problem, żeby permanentnie z tego systemu blokadę anulować ;) )

 

Większy problem jest z dokumentami podrabianymi - tu ciężko określać czyjąkolwiek winę - tym bardziej, że większość bankowców myśli sobie - są kamery, więc w razie czego takiego fałszerza się znajdzie.

 

 

Druga sprawa to powiązanie z początkiem tego tematu - ewidentnie widać tu szukanie jakiegoś łosia bagiennego, który dla marnych paru groszy (50zł?) gotowy będzie co nieco wyprać.

Jaka jest też logika powodu "MÓJ BANK NIE JEST ZBYT POPULARNY" - skoro opisywany bank spod znaku Żubra jest jednym z największych graczy polskiego rynku, a dzięki wsparciu Unicredito to i nie jest światu obcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Jak dobrze pamietam mialem podobna rozmowe ...

Nie wiem, czy to nie ta sama osoba ...

 

Jezeli tak ... nie wdawajcie sie w dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Jaka jest też logika powodu "MÓJ BANK NIE JEST ZBYT POPULARNY" - skoro opisywany bank spod znaku Żubra jest jednym z największych graczy polskiego rynku, a dzięki wsparciu Unicredito to i nie jest światu obcy?

 

tak jak i super zagranica... *.neoplus.adsl.tpnet.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

 

Potrzebuje osobę która ma konto w mBanku i wysłałaby od Siebie pieniążki, wyglądałoby to tak:

 

- Wpłacam z mojego rachunku w PeKaO SA na twoje konto w mBanku 450zł

- Wysyłam Potwierdzenie Wpłaty

- Przelewasz po wysłaniu potwierdzenia na wymienione przeze mnie konto w mBanku 400zł, 50zł jest dla Ciebie

 

- MOŻLIWOŚĆ PEŁNEJ WSPÓŁPRACY GDYŻ MIESZKAM ZA GRANICĄ A MÓJ BANK NIE JEST ZBYT POPULARNY (TYLKO TAKI POSIADAM OD RODZINY W POLSCE).

 

PILNE!!

 

Kontakt:

 

GG: 21909863

EMAIL: degnet@o2.pl

 

Myślisz, że frajera znajdziesz lamusie ?

Ty w tej chwili lepiej się pilnuj na ulicy, bo jak przyjdzie co do czego, to Ci nawet twoi "chłopaki z pod bloków" nie pomogą, a będą szybciej sp..dalać, niż Ci się wydaje, dziecino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co on za glupoty pisal do mnie potem ^^ dzieciak ma zapewne >16 lat :P

Nie odzywam sie do tego lamerka niech szuka dalej frajerow az wkoncu policia zlapie i artykul 287 bedzie mial :) czyli niekorzystne rozporzadzenie mieniem ... zazwyczaj zawiasy za pierwszy raz sa , chyba ze jest kilka osob poszkodowanych to od 2 lat sa kary :)

 

Co do polakow co bank oszukali to jest to prosta sprawa , masz lewy dowod i tyle , idziesz do okienka mowisz ze chcesz zrobic przelew , troche musisz przyaktorzyc i tyle :) jak bylem a anglii to poznalem Pakistanczykow ktorzy takie walki robia z tym ze tam na lewe czeki wybieraja pieniazki ... masakra jak banki sie zabezpieczaja w internecie a w placowkach jest samowolka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

u mnie gosciu napadl na filie pko, wycignal 50 tys i do dzis go nie znalezli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×