Skocz do zawartości
Kamil01

Sieć komórkowa

Z jakiego operatora korzystasz  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z jakiego operatora korzystasz



Polecane posty

Hello, wiem, że temat był już niejednokrotnie na tym forum, ale myślę że warto go odświeżyć :-) Z jakiego operatora korzystacie obecnie, czy jesteście zadowoleni i czy planujecie zmiany? Warto dodać od siebie czy jest to karta czy też abonament :)

 

 

 

 

Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

play, abonament.

Mysle ze jest calkiem spoko. Wkrótce sie konczy abonament i trzeba zrobic rozeznanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej!

play, taryfa longplay bez telefonu. Abonament 24,50 (49zł do wykorzystania, ale 50% zniżki bo bez telefonu) - 240minut miesięcznie wymienne na około 300smsów czy jakoś tak). Dodatkowo 5zł miesięcznie za pakiet 100mb transferu. Umowa na 12 miesięcy. Przeszedłem do Play z Orange. Generalnie jestem bardzo zadowolony, dodatkowo w zamian za to że wybrałem elektroniczny obraz faktury dostaję 30minut miesięcznie gratis (bodajże przez 6 miesięcy, począwszy od drugiego miesiąca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Z Orange miałem rachunki na ~ 500zł, w Erze za mniej więcej to samo, przyszła fakturka na 230zł :)

 

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Z Orange miałem rachunki na ~ 500zł, w Erze za mniej więcej to samo, przyszła fakturka na 230zł :)

 

 

pzdr

 

Jak ty nawet śpisz z tym dotykowym czymś :)

To sie wcale nie dziwie ze masz takie rachunki :)

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Era, mix :)

Doładowują mi co miesiąc 25 zł. Nie jest to tak jak na abonament że go przekroczysz. Tu nawet jak wyślesz SMS Premium to rachunek masz taki sam tylko stan konta mniejszy :)

Jak na razie mi to wystarcza. Szczerze polecam. Nie mam zamiaru od nich odejść :)

 

Pozdrawiam,

Poplop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że wyniki są jak dla mnie zaskakujące. Jeszcze niedawno psioczyliście na Play jaki on blee i w ogóle a teraz widzę, że dość dużo osób z niego korzysta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Play Abonament ...

 

niby Ok ale denerwujące jest to w Abonamencie ze jadąc za granice nalicza nam opląty ponad abonament a nie wykorzystuje dostępnych złotówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

korzystam z Play i praktycznie u mnie wszyscy są w Play (abonament).

Jestem jednym z pierwszych klientów i mam nawet taki list z podziękowaniem za zaufanie :). Z początku była tragedia jeżeli chodzi o jakość obsługi klienta, teraz jest średnio. Zasięg dobry. Ceny świetne. Bardzo duże rabaty dla stałych klientów, a szczególnie dla tych pierwszych.

Jestem zadowolony. Właśnie skończyła mi się umowa i będę przechodził na LongPlay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plus, zadowolony, nie planuje zmieniać.

 

 

 

O Boże, dlaczego najwięcej osób korzysta z Playa? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże, dlaczego najwięcej osób korzysta z Playa? ;>
bo najwięcej osób uważa, że skoro można wydać mniej i dostać więcej, to tak należy zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w erze się opłaca jak bierzesz dużo

 

klik

a co lepsze ja dostaję jeszcze więcej, dlatego żadna era, z plusa uciekłem, a orange to ma ceny jak z RPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plus i jestem zadowolony

 

Popieram do tego Plus według mnie ma najlepszy zasięg i fajne promocje ,,karta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek :)' date='31 lipiec 2010 - 12:06' timestamp='1280570784' post='212521]

Popieram do tego Plus według mnie ma najlepszy zasięg i fajne promocje ,,karta"

plus miał najlepszy zasięg. Teraz najlepszy zasięg ma Play. Bo pokrywa 85% kraju swoimi nadajnikami i dodatkowo ma do dyspozycji wszystkie stacje plusa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

plus miał najlepszy zasięg. Teraz najlepszy zasięg ma Play. Bo pokrywa 85% kraju swoimi nadajnikami i dodatkowo ma do dyspozycji wszystkie stacje plusa :).

 

Tu, gdzie ja mieszkam mam full zasięg na Plusie, a w Pleju trzeba szukać. Nie wiem, dlaczego tak jest :)

Tak czy siak duuużo osób narzeka na Play'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka, że każdy będzie ciągnął w swoją stronę, ale dzięki temu wszyscy operatorzy jakoś zipią na rynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam korzystam z orange i jest bardzo dobrze, mogli by zmienić ceny za pakiety internetowe bo w tej chwili płaci się za nie jak za złoto (chyba że ma się w orange free), i za sms'y też nie zbyt tanio

Mam jeszcze kartę play której używam do internetu, za dobrze nie działa ale net mają najtańszy więc alternatywy nie mam

Teraz najlepszy zasięg ma Play. Bo pokrywa 85% kraju swoimi nadajnikami

chciałbym jeszcze wiedzieć ile z tych nadajników to nadajniki 3G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym jeszcze wiedzieć ile z tych nadajników to nadajniki 3G

p4.pl zakłada zasięg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym jeszcze wiedzieć ile z tych nadajników to nadajniki 3G

http://mapa.btsearch.pl/

Na moim obwodzie łowieckim Plus działa idealnie. Przyjeżdża kuzyn ze swoją Erą i jest lipa :) Więc Era nie ma jakiegoś fantastycznego zasięgu wszędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×