Skocz do zawartości

Polecane posty

Muszę powiedzieć że forall to najmniej profesjonalna firma z jaką się spotkałem. Przez miesiąc mojego użytkowania mieli 3 downtime'y po 5 do 12 godzin i kilka mniejszych http://www.siteuptime.com/statistics.php?I...64&UserId=24043 i zero informacji co się stało i czy będzie się to powtarzało. Na e-maile odpowiadają tylko przy zakładaniu konta, a później kontakt się urywa.

Mają jeszcze w ofercie darmowe konta haa.pl i tam nie radzę w ogóle umieszczać swoich stron bo serwery więcej niedziałają niż działają i w ogóle nie zważają na użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie ja tam od kilku tygodni probuje sie z nimi skontaktowac i wzaden sposób neimoge ani przez meila ani przez gadu gadu

 

tylko raz w zyciu udało mi sie skontaktowac z jednym z adminów

 

no i jak doszło do kontaktu to wsyztko było elegancko jednak odkad kontakt sie urwał poprostu wyglada to tak jak gdyby ta firma nikt niezarzadzał

 

kumpel zakłądał tam hosting wplacił pienaidze i czekał ponad 7 dni na zatwierdzenie wplaty ktora dotarłą juz nastepnego dnia

 

rowniez pisał miliony meili ktore prawdopodobnie trwafiały do koszta lub jako spam

 

Hosting ma słaby panel admina jednak jak kto woli mi tam niezalezy nad wieloma funckami jakie cpanel zawiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

W związku z bardzo czasem złą opinią na temat firmy Forall.pl postanowiłem napisać tego posta.

 

Nazywam się Andrzej Madoń i jestem właścicielem firmy Forall.pl od połowy września. Wykupiłem ją po cenie okazyjnej w całości: łącznie z serwerami na których stawiane są serwery gier oraz konta www. Wcześniejsze „wydanie” firmy niestety nie sprostało próbie wymagań, jakie postawili przed nią użytkownicy internetu. Źle prowadzona działalność, często brak kontaktu przez kilka/ kilkanaście dni, brak kontaktu przez GG i przez telefon często po łebkach załatwiane sprawy, brak aktualizacji strony... błędy moich poprzedników można mnożyć w nieskończoność. Nie będę ukrywał, że właśnie dzięki opinii, bardzo złej opinii, jaką wyrobił sobie Forall.pl udało mi się go kupić za bardzo atrakcyjną cenę. Opłacone na przyszłość serwery pozwoliły mi wystartować praktycznie z zerowymi kosztami. Ale dość o tym.

 

Niniejszy post piszę z innego powodu. Otóż pragnę poinformować, że nie mam i nie chce mieć nic wspólnego z poprzednim zarządem Forall.pl – a tym samym odcinam się od wszelkich opinni n/t firmy, które zostały wyrażone przed połową września, a jeszcze dokładniej – przed połową listopada. Dlaczego? Ponieważ wciąż muszę pracować wraz ze składem 5 osób, nad udoskonaleniem funkcjonalności serwisu (m. in. polepszenie obsługi klienta, bo wcześniejsza była po prostu, proszę o wybaczenie Poprzedników, śmiechu warta). Moim celem jest doprowadzenie tej firmy do jak największego możliwego poziomu, na jaki tylko będzie mnie stać. Chcąc-niechcąc musze dźwigać na swoich barkach ciężar niesolidności i braku kompetencji, jaki pozostawili mi „w spadku” poprzednicy. Pragnę z tego miejsca jednak poinformować, że firma Forall.pl w obecnym stanie przeszła szereg poważnych zmian, a dalsze przeobrażenia są już planowane na styczeń.

 

 

Po pierwsze:

Zmieniliśmy całkowicie system zarządzania. Usprawniliśmy kontakt z klientami, wprowadzili dogodniejszy panel obsługi kont www, poprawione zostały pingi i stabilność serwerów, dzięki czemu uzyskaliśmy uptime rzędu 99,9%.

 

Po drugie:

Zatrudniliśmy większą liczbę osób – dzięki czemu nie czeka się już po kilka godzin na email z odpowiedzią. Szybciej i skuteczniej pomagamy klientom w zarządzaniu kontami, stronami www czy po prostu w usuwaniu powstałych błędów.

 

Po trzecie:

Wymieniliśmy zupełnie wszelkie programy i skrypty zarządzające serwerami forall.pl Wcześniejsze były już przestarzałe i zbyt wolne jak na ilość obsługiwanych stron.

 

Po czwarte:

podpisaliśmy umowę, która wchodzi w życie w styczniu- a mianowicie możliwość zakupu w Forall.pl domen

 

 

 

 

Zdaję sobie sprawę że jeszcze przez długi czas znajdować się będą osoby, które zniechęcone rocznym / półrocznym hostingiem który wykupiły jakiś czas temu – będą pisać niepochlebne opinie na temat mojej już firmy. Proszę jednak gorąco wszystkich, którzy czytać będą niniejszy topic, o wzięcie pod uwagę tylko i wyłącznie opinii o Forall.pl – już pod moją własnością. Ja, i moja ekipa dokładamy wszelkich starań, aby stara choć mocno utarta opinia została wymazana i zastąpiona nową: opinią firmy starającej się o dobre imię, próbującej wśród kilentów wyrobić status firmy rzetelnej i kompetentnej. Od czasu, kiedy jestem jej właścicielem zmieniło się w niej naprawdę wiele. Co miesiąc mamy ok. 100 nowych klientów, a ich liczba stale rośnie. Pozwólmy więc, żeby liczny mówiły same za siebie.

 

Na wszelkie pytania dotyczące mojej firmy chętnie odpowiem. Czy to przez email (info@forall.pl) czy na tym Forum.

 

 

Pozdrawiam

i życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia,

Andrzej Madoń,

Forall.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przekonałeś mnie... czytałem o was sporo, ale skoro tak się sprawa przedstawia to nie czekam tylko zamawiam :(

 

Ciekawi mnie jedna rzecz:

Każde konto, jakie zostanie wykupione na minimum 6 miesięcy zostanie za darmo wypozycjonowane w google oraz 20 innych wyszukiwarkach internetowych. Zostanie również dotane do ok. 300 katalogów internetowych, dzięki czemu wykupiona strona www zostanie umieszczona wyżej w indexie google, stając się bardziej popularną.

 

Taki tekst jest u was na stronie głównej. Chodzi o to, że nawet jeśli kupię konto za 15zł to wypozycjonujecie moją stronę pod wybranymi hasłami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż nie wiem czy forall się takie coś opłaca bo sam zajmuje się pozycjonowaniem stron. Po drugie co będzie jeżeli klient zażyczy sobie wysokich pozycji na średnio-konkurencyjne i konkurencyjne słowa ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

to troszeczke nie tak. Pozycjonowanie, jakie poroponujemy to dodawane do list 20 wyszukiwarek i 300 katalogów, a nie ustawianie na listach indeksacyjnych googla. Nie oferujemy w żadnym wypadku pierwszej pozycji na dowolnie wybrane słowo. Oferujemy natomiast szybkie zaistnienie w wyszukiwarkach i PageRank ok. 2 lub 3.

 

Mamy napisane swoje skrypty, które bardzo szybko dodają zakładane u nas strony właśnie do w/w katalogów. Niebawem planujemy wprowadzić własny katalog stron Forall.pl

 

 

DRAYE>> ceny mamy niskie w tej chwili, bo wprowadziliśmy promocje. Pisałem też wcześniej, że firmę przejęłem z komputerami opłaconymi na dłuższy czas, więc narazie wielkich kosztów nie ponosze :( Zupełnie inną sprawą jest, że każda firma na samym początku nie zarabia wiele, ale przecież w końcu ją rozkręcimy.

 

 

Pozdrawiam,

Andrzej Madoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytania:

1. Ile u was kosztują domeny .pl i .com ?

2. Jest jakiś kontakt z wami poprzez gadu-gadu ?

3. Gdzie można zobaczyć demo panelu?

4. Można ip serwera publicznego enemy territory ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko czy w ogóle byłeś na stronie forall.pl ?

 

Przynajmniej na 2 Twoje pytania znalazłem odpowiedź na stronach forall:

 

1.

Już wkrótce poszerzamy ofertę Forall.pl o sprzedaż domen na bardzo niskich cenach, dzięki korzystnej umowie, jaką zawieramy z jedną z największych firm obsługujących transport domen i DNS. W firmie Forall.pl możliwe stanie się wykupienie wszelkich możliwych loklanych adresów internetowych oraz nowy rodzaj domen *.EU

 

W chwili obecnej możliwe jest dopięcie swojej domeny do strony opartej na hostingu Forall.pl  W tym celu prosimy o powiadomienie nas o tym mailem i zastosować się do wszystkich wskazówek jakie otrzymacie Państwo w odpowiedzi. Link do formularza kontaktowego znajduje się na górze strony.

 

4. http://serwery-gier.forall.pl/public.html

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekam 3 dzień na odp. na mojego maila. może tylko właściciel się zmienił??

kontaktu przez gg też 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz z 1,5 dnia czekam na odpowiedz :( a w ich faq pisze ze odpowiadaja w przeciagu 6 godzin..

 

Zwykle czas oczekiwania na odpowiedź to ok 6h, chociaż zdarza się, żę jeżeli ktoś z obsługi akurat odpisuje na mailing, to odpowiedź otrzymasz po kilku minutach. Z powodu gigantycznej ilości maili, jakie otrzymujemy dziennie od naszych Klientów (czasem nawet 100), czas oczekiwania może być jednak dłuższy - nawet ponad 24h. Prosimy więc o cierpliwość i nie pisania kolejnych maili z tym samym pytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dostajesz dużo maili i nie masz czasu na nie to radze ztrudnić osobę która by to zrobiła za ciebie lub podzelić to między osoby które są w firmie i doac kilka maili

 

np do kotaktu

spedaży

technika

 

a jeśli ktoś napisze do niewałściwej osoby odpowidź napisz pod ten e-mail. Nalezy właściwie zorganizować pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem u nich hosting 27-12-2005 r. (wtedy dyspozycja przelewu została wykonana), myśląc, że na kolejnego dnia otrzymam odpowiedź na maila, którego podałem w formularzu zakładając konto z hasłem do konta, bazy mysql, panelu admina, itd. Niestety nic nie dostałem !!! Napisałem maila, z pytaniem i odpisali mi, że prześlą sprawę do biura i do dzisiaj nic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od 21 grudnia czekam na odp. na mojego maila i chyba się niedoczekam.

ODRADZAM CAŁE NOWE I STARE FORALL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta przeczytaj kilka ostatnich postów. Rezygnuje z forall.pl ponieważ wysłałem zamówienie i po paru dniach nie dostaje odpowiedzi <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy na serwerach jest mod_rewrite ??

Napisz do nich maila to dostaniesz odp.(jak wogle odpiszą):

"Jasne!"

Kupisz hosting... zobaczysz... nie ma...

Bo kto napisał, że mod_rewrite jest u nich? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Założyłm u nich konto, ale nie przeczytałem opinii :oops: , najpierw miałem problem z założeniem konta - wysłałem parę mailów i nic nie przychodziło w odpowiedzi, aż w końcu mogę powiedzieć, że opieprzyłem ich i od razu konto mi założyli na drugi dzień.

Mod_rewrite jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Interesuje mnie ten najmniejszy reseller lub konto www.

Tylko chciałbym przetestować usługi i chcę sie dowiedzieć czy jest jakiś okres testowy!

Prosze o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam misiek9990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×